Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sonu Gelmeyen Film(2)

hircin

New member
:D :D :D :D ya su filmi uzatmayin bak öldürürüm kendimi isler iyce karisti ip varmi asiyim kendimi

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Arkadaşlar hadi biraz daha gayret edin..bu film SIPAYDIR MEN 3'ü geçmeli..imkalarımız el verdiğince güzel bişeyler yapalım kardeşlerimiz..

''Sezercik nasıl olduysa kör olmuştur..Ayşecikte ona imrenip oda kör olmuştur..Yumurcakta bi geçmiş olsuna gitmeyip ''nankör'' olmuştur..neyse sezer'in acil ameliyata girmesi gerekmektedir..ama ameliyat içinde dünyanın parası gerekmektedir..George Bush'u arar..amca ben kör oldum bana bi çare diye..George Bush yavrum yavrum yavrucuğum kınalı kuzucuğum der ve ekler...
''BABA YARISIYIM OĞLUM BENNNNNNNN'':D:D:D:D:D

hircin

New member
tabi oda hemen parayi yollar ama bi problem cikar sezercik ameliyattan vaz gecer nedenmi aysecigin yüzünü bidaha görmemek icin e simdi nolacak:confused: :confused: parayi napsam diyekara kara düsünürki:confused: :confused:

Azra

New member
düşünürki...parayı filistine yardıma gönderir.bush un parası onlara yarar artık sezer hayata küstüğü için gözlerinin görmesi onun için birşey anlam etmiyor...

hircin

New member
ozaman nolsun film böyle sonlansinmi zaten aysecikde görmüyodu kör kör yasarlar yada söyle olabilir aysecigin gözleri acilmis ve sezercik yardimci arar aysecikde onun yaninda olmak icin kendini saklayarak ona bakicilik yapar ayda 100 melyon isine gelirse aysecik:p :D :p :p

Azra

New member
tamam o zaman kestik bu filim izlenme oranınıda kaybetti zaten...başka filim yapacağız.kazanmıyoruz zaten..sonunu getirim...bari veee sonunda....
sezerle ayşecik evlenirler mutlu mesut yaşarlar çocukları olur...
ve hep şu şarkı...bir şarkısın sen ömür boyu sürecek dudaklarımdan yıllarca düşmeyecek...
onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine...
mutlu
SON...
]

gulya

New member
hele sukur yaw.filmi guzel sekilde sonuclandirdigimiz icin kutlama yapalim ne dersiniz?

Azra

New member
tabi derim ekip toplansın yönetmen bey sıradaki filmimiz nasıl olucak açılışı yaparsa seviniriz...

gulya

New member
yaa bu sefer acikli bi film cekelim.komik olmasin.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
hımmm..bu filmin hasılatı fena değildi ama oyunculara para yetiştiremiyoruz ki kardeşim..mhmt'te bir rol verdik filmde.dediğin laf sadece şuydu''derin derin düşünüyordu''..2 milyar para istedi canım olmazki..e bunun gulya'sı var azra'sı var gönüldostu'su, hikmeti var..hümagül tecrübeli oyuncu diye ona dünyanın parasını veriyorum zaten..siz kendi aranızda çekin arkadaşlar..film işi bana göre değil!..:D:D:D

Azra

New member
DEMEK PES ETTİN ÇETİN ABİ...yaa abi ben napim tamam yönetmenliği ben alıyorum.ben öyle iki kelime konuşan oyunculara para falan vermem şimdiden söyleyim yani.onlar sadece figüran olur ancak.:D
öyle dakka başı para istemekte yok ben verdiğim zaman:cool: hadi o zaman başlıyalım:p :p :p

Üst Alt