Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sizce hangi tv kanali islami yansitiyor

sizce hangi tv kanali islami yansitiyor

• kanal 7

Kullanılan: 0 0.0%
  • samanyolu tv

• nur tv

• meltem tv

• hilal tv

• tv 5

• digerleri...

• hicbiri

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadaslar bu anketi acmamin sebebi gecen günlerde kanal 7 programinda bu sans oyunlari gibi oyunlarin bu kanalinda yaptigini görünce cok üzüldüm onun icin sizinde fikrinizi alip tv kanallari üzerindeki isteklerinizi merak ettim....

ibrahimonur

New member
KARDEŞİM ÇOĞU KANAL İSLAMI BİR TİCARET HALİNE GETİRMİŞ SADECE KANALLAR DEĞİL HER YERDE İSLAM BİR TİCARET ARACI OLARAK KULLANILIYOR ADAMLAR PARA KAZANMAK İÇİN HER ŞEY YAYINLAR KANALLARINDA

BENCE YANLIŞ AMA NAPARSIN SELAMETLE:d

the okuz

New member
bence hiçbiri...çünkü islam kapitalizmle bağdaşmaz...ama hilal tv fena değil gibi stv ile kanal 7 amerikancının önde gideni meltem tv cemaatçi nur tvyi bilmiyorum...

313

New member
Kanal 7 ye bir kere bayramda göz atmistim, kizilderili cizgi filmi vardi ve tanrilardan falan bahsediyorlardi. Ben de bela okuyup kapadim.

Selametle...

isimsiz

New member
bence dost tv diğerlerine göre daha iyi görünüyor fakat şıkların içine konulmamış.......

islamakidesi

New member
İslami Tv diye bir şey yok Türkiye de sonuçta ucunda maddi kaygılar olduktan sonra bu İslam çizgisinden sapmalar mutlaka olacaktır. O yüzden istem değişmedikçe bu böyle sürüp gidecek

Mahfuz

New member
neden hiçbirisi diye bir seçenek yok. bence hiçbirisi. hepsi kendi fikrini yansıtıyor ekranlara. İslam'ı yansıtan yok...

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Hiç biri islamı temsil etme yetenek ve kabiliyetinde değil.....

Mümkünmüdür... Hanif olmayı öğrertebilsinler...!

vatansever

New member
hilal tv gayet iyi yapıyor işini netten de canlı izelenebiliyor tavsiye ederim

cüneyt

New member
kardeşim bu konuyu keşke anketler bölümüde açsaydın. Bu konuda islami programlar yani islami bilgisayar programları tartışılıyo bunun için bu konuyu anket bölümüne taşıyorum kusura bakma

the okuz

New member
hiçbiri kanal 7 ve stv şu günlerde bile coca-cola reklamı gösterme cüretinde bulunabiliyor tv5 de bir cemaat kanalı olmaktan öteye gidemiyor akp doğru ya da yanlış herhangi bir iş yapsa hemen eleştiriyor her ne kadar akp amerikancı olsa da doğru işler yapmadığını söyleyemem...
diğerlerini bilemiyorum ama...

S

seha

Guest
Para için kadınlarımızı nerdeyse çırıl çıplak soyup reklamlarda oynatan insanları kınıyorum. Bu reklamları oynatan Kanal7, Stv gibi kanallara teessüf ederim. Para mı, önemli İslam mı? Oysa bilmiyorlar ki;biz dinimize sahip çıksak, zafer mutlaktır.Allah o Yahudilerin parasından daha kuvvetlidir. Zaten, İslam'ın ihyası ekonomik güçle değil, imanın ihyası ile olacaktır. Bir sinekle Nemrutu geberten Allah, benim,senin gibi bir acizle de İslam'ı pek ala ihya eder. Sen imanını kurtarmaya bak. İslam'ı korumak Allah'ın işi. Zafer muhakkak Allah'ındır. Zengin yahudilere rağmen Allah Ganidir. Mülk onundur. Bak tarihin puslu sayfalarına; nice silahsız, taşlı sopalı küçücük ordular, koca orduları yere sermiş. İbret almak lazım değil midir?
vesselam

imran268

New member
erbatan' Alıntı:

katılıyorum
ban sorarsanız o nurcuların kanallarının ......

ha bide kim açmışsa başta bakamadım.
tebrik ederim ne kadar da saçma bi konu...

kalın sağlıcakla 268

the okuz

New member
valla tv5 olduğunu da sanmıyorum çünkü bence erbakan şu an iktidarda olsaydı tv5 derdi ki durumumuz çok iyi ekonomimiz süper herşey mükemmel derdi bence tabi...

barbaros

New member
Samanyolu TV çok güzel ve kaliteli yayın yapıyor. Her programını iyilik düşüncesi üzerine bina etmeye ve iyiliği yaymaya çalışyor.
Dost TV şıkların arasında olması gerekirken unutmuşsun. O da güzel hizmet yapan sayılı kanallarımızdan.
Nur TV ise ismiyle ters orantılı nursuz bir televizyon kanalı. Kanalda sürekli sohbetleri yayınlanan İskender Evrenosoğlu adlı adam açık açık mehdiliğini ve Allah tarafından seçildiğini söyleyen ehl-i sünnet dışı biri.
Meltem TV de Nur TV den farklı olmamakla birlikte 28 Şubat sürecinde Derin Devlet'in şefkatli kolları arasında korunmuş ve kendilerine "bütün İslami oluşumları karalayıp, kendilerini süper müslüman gösterme görevi" verilmiştir.
Hilal TV de güzel yayınlar yapan güzel kanallarımızdandır.
Mehtap TV ise "Bir kültür kanalı" sloganıyla yayına yeni başlayan bir başka iyilik kanalıdır.
Kanal 7'ye gelince malesef çok hatalar yapan ve çizgisinden yer yer uzaklaştığına şahit olduğumuz yapımlarında bana TGRT'lileşme korkusu yaşatan fakat düzeleceğine inandığım televizyon kanalıdır.

abrec79

New member
hiçbiri arkadaşlar islami ne kalmış ki televizyon arıyorsunuz

mihr2004

New member
Nur Tv'yi Anlamak

Nur Tv'yi Anlamak

Nurtv'yi Anlamak Için Canim Dostlarim Herşeyden Evvel "ölmeden Evvel Ruhunu Allah'aulaştirmayi Dilemek Gerekir." aksi Takdirde Sn.dr. Iskender Ali Mihr'in Konuşmalari Insana Anlamsiz Gelebilir. Ama Gerçekte Söyledikleri Hepsinin Kuran'i Kerimde Ayyetlerle Ispati Olan Gerçekler Olduğunun Bilinmesi Gerekir. Söylediği Her Sözü Bir Kuran Ayetiyle Ispatlayabilen Yegane Insandir.. Bizde Kuran'i Kerime Iman Ettiğimizi Söylüyorsak Sööylediklerini Araştirp Kuran'i Kerimden Tasdik Etmemiz Gerekmez Mi? Söyledikleri De Kuran'i Kerime Uyuyorsa Onu Tasdik Etmemiz Gerekmezmi? Hepinizi çok Ama çok Seviyorum Canim Kardeşlerim. Selametle.

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
mihr2004' Alıntı:
Nurtv'yi Anlamak Için Canim Dostlarim Herşeyden Evvel "ölmeden Evvel Ruhunu Allah'aulaştirmayi Dilemek Gerekir." aksi Takdirde Sn.dr. Iskender Ali Mihr'in Konuşmalari Insana Anlamsiz Gelebilir. Ama Gerçekte Söyledikleri Hepsinin Kuran'i Kerimde Ayyetlerle Ispati Olan Gerçekler Olduğunun Bilinmesi Gerekir. Söylediği Her Sözü Bir Kuran Ayetiyle Ispatlayabilen Yegane Insandir.. Bizde Kuran'i Kerime Iman Ettiğimizi Söylüyorsak Sööylediklerini Araştirp Kuran'i Kerimden Tasdik Etmemiz Gerekmez Mi? Söyledikleri De Kuran'i Kerime Uyuyorsa Onu Tasdik Etmemiz Gerekmezmi? Hepinizi çok Ama çok Seviyorum Canim Kardeşlerim. Selametle.
Allah razı olsun bizde seni çok ama çok seviyoruz

Üst Alt