Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siz Moderatör Yada Admin Olsaydiniz Nelere Dikkat Edersiniz?

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi

radikal

New member
Arkadaşlar her sabah geldiğimde birileri hakaret yada küfür dolu mesajlar gönderiyor ve güne böyle başlıyorum.
İyi bir başlangıç de mi :)
Sanırım diğer modlarda aynı konumdadır...
Nefsimiz hesabına yapsak herhalde bu hakaretlere katlanmazdık vesselam...
Hangi konuda olursa olsun, sizlerin yaptığı göreve saygısı olmayanın aslında kendine saygısı yoktur. Burası forum burada herkes diğerinin fikrini beğenmesede saygılı olmak zorunda. Hakaret olmadığı sürece tabii. Ki, hiç bir mod arkadaşımında kimseye hakaret ettiğini görmedik.

Enver Ýstek

metin mete
inceledim sitenizi, ilk olarak farklı görüşten insan göremedim az zamanlı baktığım için, iki çok aktif üyes yok, sanırım 4 kişi onun için olsa gerek, orasıda aktifleşinde tekrar yorumlarınızı alırız inşallah sizin yazılarınızı orda okumak daha farklı oluyor , sizi birde orda okuyalım inşallah...

Selamün Aleyküm,Biliyorsun cok yeni bir site ve zamana ihtiyaci var su siralar yorumla ugrasamiyorum cünki biliyorsun ailevi sebeblerle sadece kontrol yapiyorum.Birde bazi arsivler hazirliyorum"Islamdan önce ve sonra Türkler"diger konularda firsat buldukca yapmak istiyorum.Aslinda buradada yapmayi cok istiyorum ama biliyorsun Islamiforumda en rahat hareket ettigim yer her zaman derim.Cünki en rahat yazi yaziyordum son günlere kadar ama simdi bu silme isi beni oldukca tedirgin ediyor.Buyur en azindan misafir olarak beklerim,Yakinda dahada aktif hale gelecektir Insallahu Teala.Senide aramizda görmek gercekten beni menmun eder....

Üst Alt