Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şeytan Ve Dostlari

uhuvvet

New member
ne yazık ki başarılı olur olmasına da...
insan farzlarını ve sünnetlerini yaptıktan sonra diğer vaktinde şeytanın bu önerileri önüne geldiğinde ;
"iş hayatındayken ya rabbim sen ne büyüksün ki bana verdiğin vücutla calışabiliyorum,gazete ve dergi okurken elhamdülillah gözlerim görüyor sayende biri karşımda konuşmuyorken de bilgilenebiliyorum.güzel modelleri görünce ya rabbim güzelliğin dış değilde iç güzellik oldugunu bana öğrettiğin için bana bu aklı verdiğin için sana teşekkür ederim.parklara oyun bahcelerine fuarlara gidince ya rabbim senin için yaptıgım ibadetlerin senin bana verdiklerini karşılayamacağını biliyorum ancak elimden geldiğince uyguladıgım ibadetler arasında bana dünyada da böle eğlenceler tattırdıgın için tesekkür ederim. futbol karşılaşmaları izlerken maca başlamadan önce sana dua eden o futbolcuların neye, ne için dua ettirdiklerini senin verdiğin o gözlerle,o akılla gördüğümüzü sağladıgın için sana sığınıyorum "
diyerek bu yönde kendimizi yetiştirerek ve dünyadaki icratleri bu şekilde gercekleştirerek şeytanın oyununa düşmeyiz inşaallah arkadaslar.

hircin

New member
emegine saglik allah tüm müslüman alemini seytanin serrinden fitne fesattan korusun ayrica insanin icinde olmadiktan snra kimse kimseyi yaniltamaz benim görüsümce

ebedi

New member
bu plan dünyanın her yerinde işlemekte. AMA İNŞALLAH RABBİMİZİN İZNİ İLE BU PLANI DA MÜMİN KARDEŞLERİMİZLE BİRLİKTE BİRGÜN BOZACAĞIZ.

mhmt

New member
maalesef..
ALLAH razı olsun..

selametle...

E

ebubeddavi

Guest
mükemmel yeterki düşünüp nasiplenelim inşaallah. nohçi

Üst Alt