Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

para mı ? akıl mı ?

H

hüma-gül

Guest
Birazda mesleginiz geregi sanirim.:) Iyide laf yapiyorsunuz ama neden is bulamadiniz?:rolleyes:

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
bence de çetin kardeşim, sen akıl çuvalını al, baksana çuvalın içindeki paralara sahte diyosuuuun... paranın sahte mi gerçek mi olduğunu anlamak için de akla ihtiyaç var da :D :D :p

"Ya çetin kardeşim, sen de olmasan varya , bu forumun tadı tuzu olmayacak sen çok yaşa emi :)"

Çuvalın içindeki paralar tabiki gerçek..Sahte diyelim ki talep azalsın..Bak yaaa!..
Akıl dolu çuvalı almadan bu kadar kafam çalışıyo..Alsam ne olur kimbilir??:D:D:D

H

hüma-gül

Guest
Okudum abi kacar mi ama okumamis gibi yapiyorum.Buldum! sizi cay ocagina alalim disariya siparis almaya basliyalim diyoruz bide motorsiklet aliriz siparisleri siz götürürsünüz:D Eger isi kabul ederseniz bir sorumuz olacak:D saka saka siz sadece kabul ettiginizi bize bildirin yeter.:p

Azra

New member
yokk abi benim iş daha güzel;) kaçırma bu fırsatı bak:D

Mücahid

New member
:D :D Ruşen kardeş ne kadar hazır cevapsın maşaallah.Para çuvalını sen alacaksın Akıl olan çuvalıda profesöre bırakacaksın değilmi.:D

ebedi

New member
Yaw Bi Dakka Ne Oluyor Konuyu Ben Açtim Aklida Benim Parada üstüne Konmayin Canim Aaaa :)

Mücahid

New member
Yaw Bi Dakka Ne Oluyor Konuyu Ben Açtim Aklida Benim Parada üstüne Konmayin Canim Aaaa :)

:D Ayıp sana ebedi madem pişman olacaktın ne diye aklını ve paranı ortaya koydun.Anladıııım,sen belliki şöyle düşündün....Kardeşlerin hepsi iman eden insanlar imanı olan kişi zaten akıllıdır.Resulun ümmeti olduğumuza görede paraya kimse bakmaz.Ben geri alırım para ve aklı dedin demiiiii:D :D

mehmet-antep

New member
akıllı olmacağını bildiği için akıl der....

akıllı olmacağını bildiği için akıl der....

Tabiki şimdi o an olmadığı için insan akıl diyecektir. Ben akıl diyorum...

ebedi

New member
Tamam Parada Akilda Sizin Olsun Istemiyom:(

Azra

New member
dur bakim sen biraz üzgünsün neden.hımm söyle bakim.

Mücahid

New member
:( Artik Yanlizim...

"Ya eyyuhelleziyne amenusteıynu bissabri ve ssalah İnnallahe meassabirin.

[Ey iman edenler sabır ve namazla Allahtan yardım dileyin.Şübhesiz Allah sabredenlerle beraberdir]

Ebedi kardeşim Allah'ın izni ve senin sabrın inşaallah her şey yoluna girecektir.Yeterki Rabbine münacaatta ısrarcı ol.Selametle

ebedi

New member
Evet Can Kardeşlerim çuvallari Azra Kardeşime Kaptirdik Ne Yapalim Cani Sağolsun Bu Konuyu Açtim Ve Bu Konumuzun Bir Hikayesi Var. Birgün Profösör Hiç Sevmediği Verdiği Zekice Cevaplara Sinir Olan Bir öğrenciye Birgün Soruyor. çocuk Yolda Bir çucal Para Ve Bir çuval Akil Gördün Hangisini Alirsin Diye Sorar. O Arada Zil çalar. Hoca Bahane Ile çocuğa Kizmaya Bakar. Ertesi Gün Gene O Profösörün Dersidir. Hoca Sorar Evet çocuk Dün Sorduğum Soruya Cevap Ver Bakalim Hangisini Alirsin. çocuk Sakin Bir Cevapla Parayi Alirim Der. Hoca Bahaneye Bakar Ya. Kahkaha Ile çocuğa Güler Ben Olsam Akili Alirdim Der. Bu Sefer Yanliş Cevap Verdin çocuk Der. çocuk Gene Zekiliğini Konuşturur Ve Hocaya;
Evet Hocam Haklisiniz Insanlar Genelde Kendilerinde Olmayan şeyleri Isterler Der... :):)

ALLAH RAZI OLSUN SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN CAN KARDEŞLERİM... HİKAYE BÖLE :):)

Azra

New member
burda ben sadece mizah yaptığımızı düşünüyordum ama arkadaş farklı açıkladı....

alın çuvalınızı gidin.para pul benim gözümde bir hiçtir her zaman.paranında bende fazlası var.önemli olan insan
olabilmak....

yalnış anlaşılmak istemem..

Azra

New member
Evet Hocam Haklisiniz Insanlar Genelde Kendilerinde Olmayan şeyleri Isterler Der... :):)

ALLAH RAZI OLSUN SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN CAN KARDEŞLERİM... HİKAYE BÖLE :):)

can kardeşim demişin insanlar kendilerinde olmaya şeyi isterler demişin. o zaman akıl isteyenlerin demekki akılları olmadığı için mi akıl istiyor.

.....

Üst Alt