Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Odadan Çıkın...

hasret

New member
sonunda çıktım odadan...adamın dans ettiği duvarda gizli kasa var iyi bakın...;):)

talha_

New member
pil nerdeeeeeeee????

yatağın ayak ucuna doğru orda kenarda...!ha bide sunu söyleyim pille kutuyu calıstıracakmısız kutunun içinden çıkan tornavidayla da kapıyı acacakmısız...!anladığım kadarı ile:(

odadan çıkarsan bize de söyle..biz tek başımıza çıkamadık odadan...!:D

..:naz:..

New member
maşallah maşallah devamm...

biraz daha uğraşın sonra ben adım adım anlatırım
gerçi çıkan arkadaşlarımız var onlarda arada ipuçları belirtiyo zaten...:cool:

New member
abi kabloyu, kutuyu bulmuşun şimdi kutuyu çalıştırmaya bak pil ve kaseti kullanarak..daha sonra filmi izle ve ordaki işarete dikkat et...:)

H

hüma-gül

Guest
adszpw6.png

sonunda bende ciktim:p

lotus

New member
maşallah bu ne hız azmine hayran olmamak elde değil doğrusu:)
İftarda çay ocağında etli ekmeğin hazır olur orda görüşürüz kardeşim.;)

talha_

New member
;)ucunda biseyler olunca insan azmi engel tanımıyor abla...!:D:D

sen oruç çıkınca forumda fazla kimse yokken ısmarla abla...!simdi herkesin karnı aç üşüşürler bi anlamı kalmaz...!;);)

H

hüma-gül

Guest
Lotus öyle ayrim gayrim yok bak odadan bende ciktim bizede hazirlarsin biseyler.;)

a l p e r

New member
O odadan nereye çıkıldığını kimse düşünmüyor değil mi :( Siz çıktığınız için sevinmeye devam edin bakalım...:rolleyes:

lotus

New member
Ben bir odadan çıksam hepinizi davet edeceğim ama malum odaya girdin mi çıkılmıyor. Belki birileride beni motive eder ne dersiniz:)

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Ben çıktım bile..;)Dans eden çocuğun eliyle işaret ettiği yere çift tıklayın orda bir kasa bulacaksınız o kasayı bulduktan sonra kapıya gelin ve kapı dilinin üstüne sağ tuş yapın..open seçeneği çıkacak ve kapının dili yere düşecek;)

New member
Merak edenler için çözümü...

Merak edenler için çözümü...

- Sarı Masanın Üzerindeki Tabağa Yaklaşıyoruz ve Yüzüğü Alıyoruz....
- Dolaptaki Üst Çekmeceleri Açıyoruz ve Bir Kağıt Çıkıyor Onu da Alıyoruz..
- Diğer Çekmeceden de Boş Bir CD Kabı Çıkıyor Onu da Alıyoruz...
- Sarı Masanın Dibine Tıklayarak Kaseti Alıyoruz...
- Solumuzda Kalan Baştan Aşağı Kırmızı Olan Duvara Dönüyoruz... ve Sonra O Duvara Bakarken Sağ Alt Köşeye Tıklıyoruz... Bu Sayede Yatağın Uc Tarafında Bir Pil Buluyoruz ve Alıyoruz...
- Yastığı Tıklayıp Kaldırıyoruz ve Altından Çıkan Altın Anahtarı Alıyoruz...
- Yastığı Kaldırdıktan Sonra Yatakla Yatağın Başlığı Arasına Tıklayarak O Araya Giriyoruz ve Bir Çubuk Karşımıza Çıkıyor... Onu da Alıyoruz...
- Tekrar Sola Dönüp Perdeyi Açıyoruz ve Camın Önünde Bir Gümüş Anahtar Karşınıza Çıkıyor... Onu da Alıyoruz...
- Perdeyi 3 Kez Açıp Kapatıyoruz Hızlı Bir Biçimde... Yere Bir Yüzük Düşüyor ve Onu da Alıyoruz...
- Anahtarlarımızı Aldığımıza Göre Sola Dönüp Çekmeceyi Karşımıza Alıyoruz... Sağ Taraftan Gümüş Anahtarı Seçip Sol Çekmeceye Tıklayıp Açıyoruz... İçerisinde CD Çaların Elektrik Kablosu Çıkıyor Onu da Alıyoruz...
- Sağ Taraftan Gümüş Anahtarı Tekrar Alıyoruz ve Sağ Çekmeceyi Açıyoruz... İçerisinden Film Oynatan Bir Kırmızı Kutu Çıkıyor Onu da Alıyoruz...
- Sonra CD Çaların Üzerine Tıklayarak Önüne Geliyoruz... Sağ Taraftan CD Çaların Elektrik Kablosunu Seçerek CD Çaların Sol Üst Köşesindeki Açma Düğmesine Tıklıyoruz... Sonra CD Tutacağına Tıklıyoruz ve Dilini Dışarı Çıkarıyor... Dilinin Üzerinde Bir Gri Anahtar Çıkıyor ve Onu Alıyoruz...
- Ve Şimdi Sağ Taraftan Kırmızı Kutuya Tıklıyoruz... Kutu Karşımıza Geliyor...
Sonra Sağ Tarafta Bulunan Yüzüklerden Sağda Olanı Seçip Kırmızı Kutunun Sağ Deliğine Tıklıyoruz, Soldaki Yüzüğü Seçip Sol Deliğe Tıklıyoruz...
Tekrar Sağ taraftan Beyaz Çubuğu Seçip Kutunun Çizgisel Boşluğuna Tıklıyoruz...
Sonra Kutunun Ön Kısmına Tıklıyoruz ve Kutu Açılıyor...
Sağ Taraftan Pili Seçiyoruz ve Kutudaki Boş Pil Yatağına Tıklıyoruz...
Sonra Sağ Taraftan Kaseti Seçiyoruz ve Kutudaki Kaset Girişine Tıklıyoruz...
Kutunun Üst Kapağında Beyaz Perdeye Tıklıyoruz ve Karşımıza Bir Film Çıkıyor...
Film Bitene Kadar Sabırla Bekliyoruz...Filmde Adam Dans Ediyor ve Gösterinin Sonunda Elleriyle Bir Yeri İşaret Ediyor...
İşaret Ettiği Yerde Faremizi İşaretin Üzerine Getirip Bekletiyoruz...
Film Tamamıyla Bitip Kaybolunca Fareyi Getirdiğimiz Yere Üç Kere Tıklıyoruz...
- Tıkladıktan Sonra Duvarda Bir Kare Oluşuyor ve Üzerine Tıklıyoruz...
- Kare Bölgenin Arkasından Bir Şifreli Kasa Çıkıyor...
- Şifreli Kasanın Üzerine Tıklıyoruz ve Şifreyi 1994 Olacak Biçimde Ayarlıyoruz...
- Şifreyi Ayarladıktan Sonra Sağ Taraftan Gri Anahtarı Seçiyoruz ve Kapının Anahtar Girişine Tıklıyoruz... Kapı Açılıyor ve İçerisinden Çıkan Tornavidayı Alıyoruz...
- Kapıya Tekrar Tıklayıp Sarı Dolabın Önüne Çıkıyoruz... Orda Sağa Dönerek Mavi Kapının Önüne Geliyoruz...
- Sağ Taraftan Tornavidayı Seçiyoruz ve Mavi Kapının Rastgele Bir Bölgesine Tıklıyoruz...
- Tıkladıktan Sonra Mavi Kapıya Yaklaşıyoruz...
Sonra Mavi Kapının Koluna Tıklıyoruz ve Mavi Kapının Kolu Yere Düşüyor Tekrar Mavi Kapının Üzerindeki Deliğe Tıklayınca Kapı Açılıyor …
veeee Mutlu Sonn Odadan Çıkıyorsunuz...

Üst Alt