Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Objektifimden Karadeniz

hannane

New member
resim050rw8.jpg
http://img508.imageshack.us/img508/4986/resim050rw8.jpg

B

beyaz_ýþýk

Guest
Maaşallah abi pek net olmasada görüntü güzelmiş(Bizim köy kadar değil ama:rolleyes: )

herkesin köyü kendine gore guzeldir....ben bu mart ayında cektim o goruntuyu daldaki mandalinadan bellidir.......karadenizin her yeri guzel zaten...her yerinin ayrı bir havası var.....amasrası.....bolusu..artvini...trabzonu rizesi..vs...yaylası..balıgı....havası .v.s....herşeyi guzel...............+ goruntu cepte daha guzel bilg sayara adıp birde converter yapamam gerekti ekleye bilmem icin...:)

B

beyaz_ýþýk

Guest
annem annem eriklere bak sen....bir şey sorsam siz karadenizinn hani şehrindensiniz

hannane

New member
Ne kadar ayıp , ne kadar ayıp, hemşeriye torpil mi yapıyorsunuz,Antalyalı'yım diye benim başım kel mi ? Dut istiyorum kardeşim, canım gece gece dut istedi :D
Yok abi sizi kırarmıyım ne torpili:eek: yanlız yakın çekim yapamadım artık yaprakların arasından görünenlerle idare edin bi kaç tanede yerlerde var:eek:

resim171cu1.jpg

rusen_alp

New member
Yok abi sizi kırarmıyım ne torpili:eek: yanlız yakın çekim yapamadım artık yaprakların arasından görünenlerle idare edin bi kaç tanede yerlerde var:eek:

resim171cu1.jpg
intikam dolu bir resim gibi geldi bana,:D bugün kim dost , kim düşmanmış onu anladım ,ve gerçekten başımın kel olduğunu ziyadesiyle anladım,:D ben duttan ziyade eşek görüyorum, Allah için eşeklerde güzelmiş,bu da güzel teşekürler ::D :D :D

B

beyaz_ýþýk

Guest
allah iyiliğinizi versin rusen kardeş gulmekten bayılıcam yorumlarınıza :)

yolcu

New member
intikam dolu bir resim gibi geldi bana,:D bugün kim dost , kim düşmanmış onu anladım ,ve gerçekten başımın kel olduğunu ziyadesiyle anladım,:D ben duttan ziyade eşek görüyorum, Allah için eşeklerde güzelmiş,bu da güzel teşekürler ::D :D :D

:) :) :p :p :p :D
Allah ıyılıgını versın emı güldurdun benı yarım hemserım

Üst Alt