Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Neden İSLAMFORUM?

miniksercen

New member
bende googlede " islamforum" yazdim , tevafuk iste :) ögrenmek ve bildigimiz tek tük seyleri paylasabilmek icin :)

mhmt

New member
bu sitede yaşamım boyunca kazanamadıklarımı kazandım.ve tabiki dinimi daha çok yaşamayı...bu siteyiii seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm
hoşgeldin nandi kardeşim..
gzl bi yorumla girdin gene maşallah..

selametle:)

hamidü'l Quran

New member
neden ıslamıforum__???

ben bu sıteyle bır arastırma yaparken karsılastım içerıgıne baktım benım ılgımı cok cektı ve kayıt olmaya karar verdım ... ve bu sıteyle hayatımdakı bır sey ve bırcok seye yon vermeyı ogrendım ......dınıne bu denlı sahıp cıkan ve ıslam dınını en guzel ve en mukemmel sekılde anlatan bu sıteye gırdgım ıcın cok mutluyum ....benı aranıza aldıgnız ıcın allah razı olsun kardeslerım

allahın rahmetı ve bereketı uzerınıze olsun.......

hannane

New member
bu sitede yaşamım boyunca kazanamadıklarımı kazandım.ve tabiki dinimi daha çok yaşamayı...bu siteyiii seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm
Büşracım foruma tekrar hoşgeldin..:eek: Bizde seni çok seviyoruz uzun bi arada özelettin kendini...Fakat "m"ler çok:eek: uzamış mücahid abi görmesin ..:)

bekir

sadece bir kul
Yönetici
» Istatistik
Üyeler: 4.492
Konular: 13.182

Yukarıda görülüyor burada olmakla kazandıklarımız inşaallah.Duamız her bir kardeşimizin bu bağa üzüm yeme niyeti ile gelmesi.O niyetle gelenler bir çok güzellik ve lezzetten faydalanmaktalar.inşaallah.Dua ile

İlerliyoruz inşaallah...

Istatistik:

Üyeler: 5.468
Konular: 22.706

ve çünkü sadece İslam...

gönül dostu

New member
Bu siteye ilk girişim sadece bir süre hakkında bilgi edinmekti (Duha süresi) ama sadece o süre hakkında değil dinim hakkımda bilmediğim bir çok şeyi öğrendim ama yolun başındayım bunun da farkındayım.inş. burdaki abilerim ve de ablalarım vesilesiyle bilmediğim yada farkında olmadığım bir çok şeyide öğreneceğime de inanıyorum.Allah bu sitede emeği olan herkesden Razı olsun.
Selam ve duayla...

ferdem09

New member
sadece iyi bir kul olmak istiyorum ve nerden başlayacağımı bilmiyorum.o yüzden burdayım.

muhacir_b

New member
sadece burası değil allahın ve resulunun her anıldığı yer benim için bir cennet bahçesidir.hani efendimiz s.a buyuryorya dünyadayken cennet bahçesine uğramak istermisiniz.sahebe derki dünyadayken bir insan nasıl cennet bahçesine girerki efendimiz s.a derki bir topluluklla beraber allahın zikriyle maşgul olan insan cennet bahçesindedir.
onun için ben allah rızası için faydalanmaya ve bunun yanı sıra bazı kardeşlerimizin kendi nefsime sölediğim bir kaç kelamla onların da faydalanmasına sebeb olmak.allahın bana bildirdiklerini ve idrak ettirdiklerinide sizinle paylaşmak.sizin de o güzel hak kelamını dua ederek kalbime yazmaya çalışmak.

P

Peris

Guest
Üyesi olduğum ilk ve tek forum İslamForum. :)
Nedeni:- Sıcakkanlı bir forum. :)
İslam Forum vesilesiyle iki güzel dost kazandım ve bir de nasıl olur demeyin çünkü bir gerçek, çocuklukda aynı apartmanda oturduğumuz sonra taşındığımız için uzun yıllar görmediğim bir arkadaşı buldum.:):):)

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bu forumun özelligi olsa gerek gidende fazla dayanamayip geliyor.Bir tür uyusturucu özelligi var sanirsam?Acaba Kanuni sakincasi varmi?

Allah'ın hikmetidir bu belki, İslamForum'um tek amacı var, Allah rızası. Ne reyting, ne reklam, ne para ve ne şöhret. İlla da İslam...

nur-baku

New member
guzel forum. hızmet acısından başarılı bir site.

bu forum bana sevgiyi, dostluğu kazandırdı. en esasıda Peris'i tanıdım.
Allah razı olsun emeği keçen her kesden

Son düzenleme:
Üst Alt