Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne dinliyorsunuz?

A

abdirabbih

Guest
bende ezan dinliyorum.........
istanbul semaları Allahuekber nidaları ile çınlıyor
bir kutlu davettir bu Rabbe kavuşturan............
Elhamdülillah...

yavuzburak

New member
Biraz Espiritüel yaklaşmak istiyorum... Yanı başımda pc nın kasası var ve onun motor sesini dinliyorum hoş bir tınısı yok yaw...:) en iyisimi kulaklıkları takıp bişeyler dinleyeyim... :)

a l p e r

New member
Duygulu dedin de, bende de tam olarak şu an fikret kızılok - bu kalp seni unutur mu? çalıyor. Çoktandır dinlemiyordum, şimdi bu müziği bir insan için dinlemek açıkçası hoşuma gitmedi. Çünkü kalbimiz inşaallah Allah(cc) ile dolacak(doluyor) ve O'nunla (cc) sükut bulacak(buluyor):) (amin)

B

beyaz_ýþýk

Guest
Rabbim kimseyi gözlerini verdircek duruma getirmesin ama bir ömür boyu birbirine sadık, sevgi dolu saygılı huzurlu RAbbimin rızası içinde bir hayat versin.....

yani aglamadınız..ben bunu ilk seyrettimde bir damla yaş geldi diye hatırlıyorum..şimdi tekara seyrettiğimdede dua ettim..aynı yukardaki gibi...gercekten cok guzel..

A

abdirabbih

Guest
Rabbim kimseyi gözlerini verdircek duruma getirmesin ama bir ömür boyu birbirine sadık, sevgi dolu saygılı huzurlu RAbbimin rızası içinde bir hayat versin.....

yani aglamadınız..ben bunu ilk seyrettimde bir damla yaş geldi diye hatırlıyorum..şimdi tekara seyrettiğimdede dua ettim..aynı yukardaki gibi...gercekten cok guzel..

gözümden bi yaş geldide içim o kadar kötü oldu sadece bu birdamla yaş...
hıçkırarak ağlamak isterdim oysaki

B

beyaz_ýþýk

Guest
anlıyorum......muhakkakki aşk sevgiyi kalbe koyan rabbim nurunun en guzelini en guzel yere koymuş....sevgiyi............ ve endegerli yere koymuş...
yurege kalbe......kalbiniz sevgiyi bulacaktır Allah c.c. izniyle...emin olun bu klibi izleyen herkes sizin gibi olmuştur..cunku en katı kalpleri bile o anda aglatmazsa yanlız kaldıgında aglatacak bir klip.....

A

abdirabbih

Guest
barış akarsu dan gözlerin dinliyorum

gözlerin

Gözlerin boşluğa dalıp gider
Shipsiz bakışların
benim olsun isterim
Sırların acıdan ağlar örer
Kendi kayboluşların
sende dursun isterim

Ağladım senin için ilk defa