Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an'a Göre Hadis ve Sünnet Kavramı

usamebinladin

Mesajlari Onaylanacak
KURAN A İNANANA BAKIN BE..
KURAN DA GEÇEN NAMAZA NELER DİYOR...
YUH YANİ..
BUNLAR BİLEREK YAPIYORLAR...
GERÇEK MĞMİNLERŞ KÖTÜ YOLA SÜRÜKLEMEK İÇİN KANAAT GETİRDİM BU YAZISINDAN SONRA!!!
İBNİ SEBE GBİ BİR FİTNE SALAMYA ÇALIŞIYORLAR..
ALLAH ISLAH EYLESİN!!!

HaNiF

Mesajlari Onaylanacak
MUVAHHID' Alıntı:
bu hanif kafiri namazı ve haccıda inkar ediyor.kabeye en büyük put diyor.peygambere uymak sapıklıktır diyor.
bu kafiri asla dinlemeyin.
bakın bu kafirin yazısı.

hanif
Ekim 2003 den itibaren kayıtlı
katkıları: 1752

elveda

forumdan ayrılmadan önce tüm ehli sünnet ve ehli hadis müşriklerine samimi ve içten dileklerimle teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Gerçekten şaka değil teşekkür ediyorum

Kuranla tanıştığım 4 seneden beri onlarla giriştiğim mücadeleler sonucu bir gerçeği görmeme vesile oldular.

madem sünnete inanmıyorsunuz, kuran tek kaynaktır diyorsunuz peki namazı nasıl kılıyorsunuz diye bizi sıkıştırıyorlardı.Bizde hadislere veya sünnete gitmek istemediğimiz için bir yalanın peşine düşmüş GİDİYORDUK. Neydi o ?

Güya namaz Hz İbrahimden beri uygulanıyormuşta kuran indiğinde detayını vermemiş, son resulde bu uygulamaya bakarak namaz kılmış ve günümüze kadar böyle gelmiş. İçine bir takım hurafeler karışmış ama güya biz onları kurana göre eliyorduk

Hem kuran tek kaynak diyor ve atalarına uyanları sapıklıkla suçluyorduk ama aynı sapıklığın bir benzeriri kitabına uydurarak kendimiz yapıyorduk, kuranda olmayan bir şeyi savunmakla

Evet haklısnız ehli sünnet ve hadisciler. Kuranda namazın kılınışı yok.

NAMAZIN KENDİSİ YOKKİ KILINIŞI OLSUN

http://forum.iktibas.info/thread.php?threadid=2745&boardid=34&styleid=2&page=4
bu kafire uymayın.
kuran ve sunnete tabi olun.

yalan.... iftira... Allah şahidim ki bu yazı bana ait değil.

Benim iktibas forumumdaki yazılarıma bir baksana. Benim ordaki kayıtlı ismim "kapadokyali2007"..... "hanif" değil. neden bilmediğin şeye burnunu sokuyorsun ha? Ordan burdan hanif olan nickleri bulup buraya yazıp bana iftira atıyorsun... Yalancı seniii. İftiracı....

Allah islah eylesin ne deyim artık....

HaNiF

Mesajlari Onaylanacak
usamebinladin' Alıntı:
KURAN A İNANANA BAKIN BE..
KURAN DA GEÇEN NAMAZA NELER DİYOR...
YUH YANİ..
BUNLAR BİLEREK YAPIYORLAR...
GERÇEK MĞMİNLERŞ KÖTÜ YOLA SÜRÜKLEMEK İÇİN KANAAT GETİRDİM BU YAZISINDAN SONRA!!!
İBNİ SEBE GBİ BİR FİTNE SALAMYA ÇALIŞIYORLAR..
ALLAH ISLAH EYLESİN!!!

Birmediğin şeyin ardına düşme.... O yazılar bana ait değil. Ben iktibas forumundaki "kapadokyali2007" yim. oradaki şahıs, "hanif" başka birisi. neden iftira atıyorsunuz???

Üst Alt