Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kelime turetmece (ingilizce)

• Konbuyu başlatan beyaz_ýþýk
  • Başlangıç tarihi
B

beyaz_ýþýk

Guest
WONDERFUL! --harika...kelime turetmek için yazmadım...

maşallah......yanl-z kurdugunuz cumlelerin turkce sinide yazsanız..... ;)

B

beyaz_ýþýk

Guest
ayrıca amma espri yapmışsıız rahatlık; zenginlik falan :D

B

beyaz_ýþýk

Guest
NAZ:Ben umarım, beyaz 'ışık, çok şanslıdır...

Rabbim ne luft etmişse kabulumuzdur....Elhamdülillah....anlaşılan turkceleri ben yazıcam :)

B

beyaz_ýþýk

Guest
sen bilirsin kardeşim lakin bu bölumun acılması...ingilizce konuşmak değil ..bilmiyenlere ogretmek ve kelime haznesini geliştirmektir...

yoksa bir anlamı kalmaz turkce kelime turetmeceden..onun içim her şeyin turkcesini yazsanız değerli kardeşim cok guzel olacak...:)

rusen_alp

New member
sen bilirsin kardeşim lakin bu bölumun acılması...ingilizce konuşmak değil ..bilmiyenlere ogretmek ve kelime haznesini geliştirmektir...

yoksa bir anlamı kalmaz turkce kelime turetmeceden..onun içim her şeyin turkcesini yazsanız değerli kardeşim cok guzel olacak...:)

Dear my friend

if The member who at islamforum want to learn english , they can go to england or south of africa different foreign countries:D we can not to help about learning english :)

B

beyaz_ýþýk

Guest
hayır kardeşim...forumdaki yaşca bizden ve sizden ufak kardeşlerimiz icin acıldı burası..siz belki ingilizceyi cok iyi kullana biliyorsunuz lakin onlar yeni ögreniyor ve bişeyler kapmak istiyor...Unutmayinki ilim ögretmek okuma yazma ögretmek buyuk sevaptır..Bu sevaptan kazanmak istemezmisiniz guzel kardeşim..bir iki kişiye bir iki kelime ögretmek ve cennete giden yolunuzu kolaylaştırmak...:)

rusen_alp

New member
when i die , i want to go to heaven because in heaven There is my lover Muhammed ( s.a.v.).

"Ben öldüğüm zaman cennete gitmek istiyorum çünkü orada benim sevdiğim Hz. muhammed ( s.a.v.) varr."

..:naz:..

New member
great...büyük

Great minds discuss ideas; Average minds discuss events; Small minds discuss people...(Anonymous)

Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler de kişileri tartışır...

rusen_alp

New member
Turk

The person who says " İ am a turk " is happy.

Ne mutlu Türküm Diyene . Mustafa Kemal Atatürk

bundan sonra ünlü kişilerin sözlerini mi yazacağız yoksa Naz kardeşim :)

Üst Alt