Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kadınları anlamak

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com
Selamlar

Ben helallik istedim diye haksız oldugumu düşünmeyin. Zira konu hakkımdaki görüşümü belirttim.

Söylediklerim ağır geliyor ise nefsinizi karşınıza alıp bir konuşun.

Mizah' ta olsa, insanları yanıltıcı, yanlış yönlendirici materyaller kullanmanız hiç doğru değil. İslam'a aykırı değil demişsiniz,

Allah(c.c.)'ten başkasından dilek dilemek ŞİRKTİR. evet islamla hiç alakası olmayan bir fıkra.

Sonrasında bu fıkraya alınan bir bayan bu sefer erkeklere misilleme yapıyor ve Allah(c.c.)'ın güzel isimleriyle anılması gerektiği halde, islamda yeri olmayan bir kelime "Tanrı" ile çağırıyor.

ve bir arkadaşımız konuyla ilgili bir yazı yazdığı için üstüne gidiliyor.

ve benim yazdığım yazılar bazılarının nefsine ağır gittiği için, hakaret alıyorum. Hazımsız oluyorum. Tacizci oluyorum. Başkalarını kendi doğrularımla şekillendirmeye çalışan birisi oluyorum.

Söylediğim şeylerin delillerini de getirmedim ki,
Güneş gibi ortada, her müslümanın bilmesi gereken konulardır.

Ama bir kişide söylemedi ki, Caferi sen madem böyle bir şey söylüyorsun. Getir delilini. ayet söyle, hadis söyle.

T

Tura

Guest
iste sizin dediginiz gibi her müslümanin bilmesi gereken konular,demekki bizde müslümansak elhamdüllilah,bazi seyleri ayirt edebiliyoruz neyin yalan neyind dogru oldugunu,caferi kardesim.

kusura bakma ama burasi herkesin dedigi gibi mizah yeri ve hepimizde Allahin izniyle olgun ve akli basinda insanlariz.....

kardesim sen aliniyorsun ama bizimde biraz gülmeye hakkimiz var yani ,yoksa o da mi yasaklandi kendi dört duvar arasinda gülmek...

eger gercekten rahatsiz oluyorsan böyle mizahdan felan(cünki cogu yerde hep karsi gelmisin)ozaman okumicaksin ,kötü anlamda demiyorum sakin yanlis anlama ama okumassan rahatsiz olmazsin bu durumdan ...

umarim kirmadim seni,hakkini helal et ve Allaha emanet ol.....

Üst Alt