Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadın-Erkek

muhammet

New member
Kadinlar aglar. Ancak tek basina bir köseye çekilip de yalniz-aglamaz. Kadinlar sadece sevdigi erkek duyabilecekse aglar.
* Bütün kadinlar kesin bir cevabi olmayan konularda soru sormakta müthis ustadir. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.
* Kadinlar asla sir saklayamaz. Daha dogrusu, kadinlar için bir sirri en yakin üç arkadaslarina söylemek, sirri açik etmek kapsamina girmez. Bu
mantikla hepsi en yakin arkadaslarina söylediklerinden sonunda sirri bilmeyen kalmaz.
* Kadinlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsiz olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda en uzun konusmalari yapanlar yine onlardir.
* Kadin yataga yatmadan "evvel" saçini tarayan tek yaratiktir.
* Kestirme yola sapildiginda her kadina bir "kaybolacagiz" korkusu gelir.
* Istinasiz her kadin vermesi gereken bir-iki kilo oldugunu düsünür.
* Kadinlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan süphelenir.
* Kadinlar tuvaletin kapagini küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasina söylenir ve tuvalete geri döner.
* Erkek konusurken kadin lafin ortasindan konusmaya dalar ve devameder.Ayni seyi erkek yapacak olsa kiyamet kopar.
* Dügünlerde kadin kadina dans edenleri görünce kimsenin aklina birsey gelmez. Erkekler için durum ayni degildir.
* Karisinin gözucuyla bir baska adama baktigini yakalayabilmis erkek yoktur.Oysa kadinlar erkeklerini baska kadina baktigi an saniyesinde yakalarlar.
* Kadinin dondurmayi nasil yedigine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.
* Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadin, sokaga çiktiginda saatlerce baska kadinlarin elbiseleriyle ilgilenir.
* Kadinlar asla haksiz degildir... En haksiz oldugu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" der.
* Tabiatta kadinlara karsi son sözü söyleyebilecek tek bir dogal yapi vardir:Yanki!
* Kadinlar kendilerine neler verildigine degil, onlar için nelerden vazgeçildigine bakar.
* Kritiklere baslayan kadin, kritik bir yasa gelmis demektir.
* KADIN ELINIZI TUTTUGU ANDA BILIN KI ENINDE SONUNDA TEPENIZE ÇIKACAKTIR.
* Dünyanin en güzel kadini olduklarini bütün erkeklerin idrak etmesini isterler. Kendileri henüz üç dört yaslarindayken bunu idrak etmislerdir.
* Bütün erkekleri bastan çikarmak isterler.Çevrelerinde bastan çikmamis tek erkek kalmayincaya kadar harekata devam ederler. Ha, karsilik verirler vermezler, o baska mesele.
* Kendilerinden baska bütün kadinlarin yeryüzünden yok olmasini isterler.Hadi fazla abartmis olmayayim, anneleri ve Feristah'a benzemesi sartiyla bir arkadaslari kalabilir.
* Her daim kavga etmek isterler. E haklilar, insan havasiz susuz yasayabilir mi?
* Kocalarinin zengin, yakisikli, kültürlü, basarili, dürüst, güvenilir, sadik ve kilibik olmasini isterler.Bu kadar meziyet kafi. Adamin kafasina kakilacak birkaç eksiklik olmali.
* Anlasilmaz olmayi, ayni zamanda da anlasilmayi isterler. Anlayan varsa beri gelsin!
* Bütün kadinlar tarafindan kiskanilmak isterler.Zaten bütün kadinlar bütün kadinlari kiskandiklarindan lüzumsuz bir istek.
* Eger iliski bitecekse bitiren tarafin kendileri olmasini isterler. Olurlar da. Aksi durumda ne yapar ne eder tekrar bir araya gelir, ''terk etme''eylemini gerçeklestirirler.
* 24 saat alisveris etmek isterler. Aslinda bu çok önemli bir husus.Kadinlarin yarisi yokluktan, öteki yarisi dükkanlar 24 saat açik olmadigindan bu istegini gerçeklestiremez. Hal böyle olunca, gelsin bunalim..
* Dünyanin merkezi olmak isterler. Cesareti olan erkek varsa baska merkezler icat etsin. Hiç olmazsa ''Pisman olma'' duygusunu tatmis olur.
* Otuzlu yaslarda kalmak isterler. Nitekim kalmak isterler nitekimde kalirlar...

gulya

New member
firdevs ablaaa supersinnnnnnnnnnnnn.duygularimiza tercuman oldun.yaa kadinlar bugun size kanim pek kaynadi var yaa:D :D :D

H

hüma-gül

Guest
ERKEKLER NE DER..NEYİ KASTEDER

--. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY"
ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın."

--."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?"
ÇEVİRİSİ: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

--. "EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM"
ÇEVİRİSİ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

--. "BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER"
ÇEVİRİSİ: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

--. "SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLİYCEM DİYE HELAK OLDUN"
ÇEVİRİSİ: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmi mahvettin
-- "HAFIZAM PEK İYİ DEĞİLDİR BİLİYORSUN"
ÇEVİRİSİ: "American Pie'ın sözlerini hatırlıyorum,bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama senin doğumgününü unuttum"

--ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK"
ÇEVİRİSİ: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

-- "HANİ NEREYE DÜŞTÜ?? BULAMIYORUM İŞTE!!"
ÇEVİRİSİ: "Yakalamak için ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

-- "YİNE NE YAPTIM????"
ÇEVİRİSİ: "Yine nasıl yakaladın???"
-- "SAKİN OL KAYBOLMUŞ FALAN DEĞİLİZ..NERDE OLDUĞUMUZU BİLİYORUM"
ÇEVİRİSİ: "Bizi kimse bulamayacak:D :D :D

cok anlasilmazsiniz tercüme gerekiyor:rolleyes:

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
KADINLAR İÇİN KURSLAR

"kadınlar için kurslar konulu seminerlerin duyuruları çok yakında

baslayacaktır.Seminerlerin konu baslıkları kısaca şöyledir:

KONU 1. Yakınmadan anlatım teknikleri.

KONU 2. Alışveriş yapmadan stres atma yöntemleri.

KONU 3. Hamam böceği bir insanı yutabilir mi?

KONU 4. Karar verme teknikleri. Ne giyeceğine karar verebilme üzerine uygulama.

KONU 5. Direksiyonu hiç çevirmeden ileri gidip tekrar geri gelindiginde araba usanıp da düzgün park eder mi?

KONU 6. Annesinin yaptığı böreği yemesi ile karısına ihanet etmesi arasındaki kavramsal farklar?

KONU 7. Çamaşır makinesine atmadan önce neden cepleri boşaltmak

KONU 8. Evde eşyalar kullanıldıktan sonra neden tekrar yerine konmalıdır?

KONU 9. Erkekler (eşler) neden sadece yere bakarak yürüyemezler?

KONU 10. Telefonda kısa konusma teknikleri.

KONU 11. Ocakta bırakılıp gidilen tencerenin dibi neden bir süre sonra yanar?

KONU 12. 12 çiftten daha az ayakkabı ile hayatta kalma teknikleri.

KONU 13. Paket paket diyet bisküvi yiyerek neden kilo verilemez

KONU 14. İhmal hesaplari. Duble hamburgerin yaninda içilen kolanın diyet olup olmaması neden önemli değildir.

KONU 15. Gazete okuyan erkeğe katlanabilme.

KONU 16. Final maçının oynandığı saatte beşinci tekrar oynayan diziyi seyretmemek bir şey kaybettirir mi?

KONU 17. Neden erkekler hafta sonu dinlenmek isterler.

KONU 18. Yoldan gecen herkes sizin gideceginiz yeri bilir mi?

Bilenler de her zaman doğru tarif eder mi? Bilmeyenler her zaman "bilmiyorum" der mi?

KONU 22. Kredi kartıyla satın alma ile bedava alma arasındaki farklar.

Kredi kartı borcunu kim öder?

KONU 23. Hiçbir zaman giyilmeyecek bir pantolonu indirimde yarı fiyatına almakla kim kar eder?

KONU 24. Şerit değistirirken özellikle de sol şeride geçerken her zaman frene basmanın anlamsızlığı.

KONU 25. Arabayla köşe dönerken direksiyonu sonuna kadar çevirip gaza

öyle basmanın gerekip gerekmediği konusunda görüşler.

berfut

New member
Bunlari Bir Kadindan Hiç Duydunuz Mu?

Bunlari Bir Kadindan Hiç Duydunuz Mu?

BUNLARI BİR KADINDAN HİÇ DUYDUNUZ MU?

1. Peki aşkım, öyle olsun.
2. Bugün anneler günü, annene gidelim.
3. Kaç çocuğumuz olsun hayatim?
4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım.
5. Bugün Pazar, istediğin kadar çarşıda kalabilirsin.
6. :D :D :D
7. :( :( :(
8. Seni seviyorum aşkım.
9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor.
10. Babam mesleğinin gelecek vaadettiğini söylüyor.
11. Spor giyinmene bayılıyorum.
12. :p :p
13. Ben ek kart istemiyorum. Bir kart ikimize yeter.
14. :confused:
15. Bebeğimiz olursa adını sen koy aşkım.
16. Baaaak, bu eşyaları mutfak parasından arta kalanları biriktirerek aldım.
17. Daha büyük ekranlı bir televizyon almak istersen alabilirsin.
18. Sana bir bira açmamı ister misin?
19. Bu sene tatile gitmesek de olur.
20. Bana bu kadar fazla vakit ayırma arkadaşlarını çok ihmal ediyorsun.
21. Evin küçüğü büyüğü olmaz şekerim. Ev evdir.
22. Arabayı birkaç yıl daha kullanalım, olmaz mi?
23. Bu aksam mantı mı yapayım, içli köfte mi, hünkar beğendi mi?
24. Sucuklu yumurta yapmana bayılıyorum.
25. Bebeğin mamasını ben yaparım, sen git uyu.
26. Annem ve babam bize geleceklermiş, haydi kaçalım.
27. Abime söyleyeyim, seni şirketine finansman müdürü yapsın.
28. 10 Milyon fazla bana, 5 ver sen.
29. Yok hayatim istemem, herşeyim var çok şükür...
30. Çok eğlendiniz mi?

Azra

New member
siiz erkekler zaten hep para harcamaktan kaçarsınız...biz kadınlar alışveriş en büyük tutkumuzz.nee yani eşlerinizi seviyosanız kıyın biraz paranıza...

berfut

New member
para

para

para olmayınca kacılır kardeşim :eek:
malesef birde anlasanız:D

NUAYMAN

New member
Kadinlar aglar. Ancak tek basina bir köseye çekilip de yalniz-aglamaz. Kadinlar sadece sevdigi erkek duyabilecekse aglar.
* Bütün kadinlar kesin bir cevabi olmayan konularda soru sormakta müthis ustadir. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.
* Kadinlar asla sir saklayamaz. Daha dogrusu, kadinlar için bir sirri en yakin üç arkadaslarina söylemek, sirri açik etmek kapsamina girmez. Bu
mantikla hepsi en yakin arkadaslarina söylediklerinden sonunda sirri bilmeyen kalmaz.
* Kadinlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsiz olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda en uzun konusmalari yapanlar yine onlardir.
* Kadin yataga yatmadan "evvel" saçini tarayan tek yaratiktir.
* Kestirme yola sapildiginda her kadina bir "kaybolacagiz" korkusu gelir.
* Istinasiz her kadin vermesi gereken bir-iki kilo oldugunu düsünür.
* Kadinlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan süphelenir.
* Kadinlar tuvaletin kapagini küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasina söylenir ve tuvalete geri döner.
* Erkek konusurken kadin lafin ortasindan konusmaya dalar ve devameder.Ayni seyi erkek yapacak olsa kiyamet kopar.
* Dügünlerde kadin kadina dans edenleri görünce kimsenin aklina birsey gelmez. Erkekler için durum ayni degildir.
* Karisinin gözucuyla bir baska adama baktigini yakalayabilmis erkek yoktur.Oysa kadinlar erkeklerini baska kadina baktigi an saniyesinde yakalarlar.
* Kadinin dondurmayi nasil yedigine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.
* Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadin, sokaga çiktiginda saatlerce baska kadinlarin elbiseleriyle ilgilenir.
* Kadinlar asla haksiz degildir... En haksiz oldugu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" der.
* Tabiatta kadinlara karsi son sözü söyleyebilecek tek bir dogal yapi vardir:Yanki!
* Kadinlar kendilerine neler verildigine degil, onlar için nelerden vazgeçildigine bakar.
* Kritiklere baslayan kadin, kritik bir yasa gelmis demektir.
* KADIN ELINIZI TUTTUGU ANDA BILIN KI ENINDE SONUNDA TEPENIZE ÇIKACAKTIR.
* Dünyanin en güzel kadini olduklarini bütün erkeklerin idrak etmesini isterler. Kendileri henüz üç dört yaslarindayken bunu idrak etmislerdir.
* Bütün erkekleri bastan çikarmak isterler.Çevrelerinde bastan çikmamis tek erkek kalmayincaya kadar harekata devam ederler. Ha, karsilik verirler vermezler, o baska mesele.
* Kendilerinden baska bütün kadinlarin yeryüzünden yok olmasini isterler.Hadi fazla abartmis olmayayim, anneleri ve Feristah'a benzemesi sartiyla bir arkadaslari kalabilir.
* Her daim kavga etmek isterler. E haklilar, insan havasiz susuz yasayabilir mi?
* Kocalarinin zengin, yakisikli, kültürlü, basarili, dürüst, güvenilir, sadik ve kilibik olmasini isterler.Bu kadar meziyet kafi. Adamin kafasina kakilacak birkaç eksiklik olmali.
* Anlasilmaz olmayi, ayni zamanda da anlasilmayi isterler. Anlayan varsa beri gelsin!
* Bütün kadinlar tarafindan kiskanilmak isterler.Zaten bütün kadinlar bütün kadinlari kiskandiklarindan lüzumsuz bir istek.
* Eger iliski bitecekse bitiren tarafin kendileri olmasini isterler. Olurlar da. Aksi durumda ne yapar ne eder tekrar bir araya gelir, ''terk etme''eylemini gerçeklestirirler.
* 24 saat alisveris etmek isterler. Aslinda bu çok önemli bir husus.Kadinlarin yarisi yokluktan, öteki yarisi dükkanlar 24 saat açik olmadigindan bu istegini gerçeklestiremez. Hal böyle olunca, gelsin bunalim..
* Dünyanin merkezi olmak isterler. Cesareti olan erkek varsa baska merkezler icat etsin. Hiç olmazsa ''Pisman olma'' duygusunu tatmis olur.
* Otuzlu yaslarda kalmak isterler. Nitekim kalmak isterler nitekimde kalirlar...

ben geldim destur tamamına katılıyorum kardeşim

berfut

New member
kurslar basladı hocamın esliginde...

kurslar basladı hocamın esliginde...

KADINLAR İÇİN KURSLAR

"kadınlar için kurslar konulu seminerlerin duyuruları çok yakında

baslayacaktır.Seminerlerin konu baslıkları kısaca şöyledir:

KONU 1. Yakınmadan anlatım teknikleri.

KONU 2. Alışveriş yapmadan stres atma yöntemleri.

KONU 3. Hamam böceği bir insanı yutabilir mi?

KONU 4. Karar verme teknikleri. Ne giyeceğine karar verebilme üzerine uygulama.

KONU 5. Direksiyonu hiç çevirmeden ileri gidip tekrar geri gelindiginde araba usanıp da düzgün park eder mi?

KONU 6. Annesinin yaptığı böreği yemesi ile karısına ihanet etmesi arasındaki kavramsal farklar?

KONU 7. Çamaşır makinesine atmadan önce neden cepleri boşaltmak

KONU 8. Evde eşyalar kullanıldıktan sonra neden tekrar yerine konmalıdır?

KONU 9. Erkekler (eşler) neden sadece yere bakarak yürüyemezler?

KONU 10. Telefonda kısa konusma teknikleri.

KONU 11. Ocakta bırakılıp gidilen tencerenin dibi neden bir süre sonra yanar?

KONU 12. 12 çiftten daha az ayakkabı ile hayatta kalma teknikleri.

KONU 13. Paket paket diyet bisküvi yiyerek neden kilo verilemez

KONU 14. İhmal hesaplari. Duble hamburgerin yaninda içilen kolanın diyet olup olmaması neden önemli değildir.

KONU 15. Gazete okuyan erkeğe katlanabilme.

KONU 16. Final maçının oynandığı saatte beşinci tekrar oynayan diziyi seyretmemek bir şey kaybettirir mi?

KONU 17. Neden erkekler hafta sonu dinlenmek isterler.

KONU 18. Yoldan gecen herkes sizin gideceginiz yeri bilir mi?

Bilenler de her zaman doğru tarif eder mi? Bilmeyenler her zaman "bilmiyorum" der mi?

KONU 22. Kredi kartıyla satın alma ile bedava alma arasındaki farklar.

Kredi kartı borcunu kim öder?

KONU 23. Hiçbir zaman giyilmeyecek bir pantolonu indirimde yarı fiyatına almakla kim kar eder?

KONU 24. Şerit değistirirken özellikle de sol şeride geçerken her zaman frene basmanın anlamsızlığı.

KONU 25. Arabayla köşe dönerken direksiyonu sonuna kadar çevirip gaza

öyle basmanın gerekip gerekmediği konusunda görüşler.

tüm bayan kardeslerime duyurulur haberiniz ola...

NUAYMAN

New member
siiz erkekler zaten hep para harcamaktan kaçarsınız...biz kadınlar alışveriş en büyük tutkumuzz.nee yani eşlerinizi seviyosanız kıyın biraz paranıza...

gerekli olan her şey alınsın tamam örnek erkek eve yatak ötüsü alır ve eşi sevinir kocası güzel bir söz bekler eşi cevap verir aldığın yatak örtüsüne perdelerin rengi uymadı perdeleri değiştimemiz gerek...arkadaşlar burda hatalı kimdir lütfen

berfut

New member
alıntı

alıntı

gerekli olan her şey alınsın tamam örnek erkek eve yatak ötüsü alır ve eşi sevinir kocası güzel bir söz bekler eşi cevap verir aldığın yatak örtüsüne perdelerin rengi uymadı perdeleri değiştimemiz gerek...arkadaşlar burda hatalı kimdir lütfen

katılıyorum kardeşim bitmiyorki istekleri....:p

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Kadın Erkek Rekabeti

Kadın: Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak değişmiyor
>>Erkek: Sizin kişiliğiniz beraber olduğunuz erkeğin cüzdan gücü ile değişiyor

>>Kadın: Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması yada bir aracın bizi sollaması hiçbir şey ifade etmez
>>Erkek: Bizim için de çevremizde diğer hemcinsimizin sahip olduğu mücevherat veya üzerindeki pahalı giysi hiçbirşey ifade etmez

>>Kadın: Aşık oluyoruz korkmadan.
>>Erkek: Biz de oluyoruz.... azıcık ödümüz patlıyor ama sebep olanlar UTANSIN

>>Kadın: Biri birimizin ağzını yüzünü kırdığımız sporlar yapmıyoruz.
>>Erkek: Vahşi bakışlarla birbirinizin gözünü oyduğunuz kıskançlık, haset, çekememe sporlarıyla yeterince uğraşıyorsunuz.

>>Kadın: Hiç iki kadının silahla oynarken birbirini vurduğunu duydunuz mu?
>>Erkek: Hiç iki erkeğin "aman Allahım benim elbisemin aynısını giymiş" diye mahvolduğunu duydunuz mu?

>>Kadın: Horlamıyoruz
>>Erkek: Halt etmişsiniz, hatta hıçkırmıyor ve hapşırmıyorsunuz da. Yoksa siz insan değil misiniz?? Size Afrodit diyebilir miyim?

>>Kadın: Az bildiğimiz bir şey üzerinde çok fazla konuşabiliriz.
>>Erkek: Yani çok konuşup hiç bir şey söylemezsiniz

>>Kadın: Birbirimize eşek şakaları yapma adetimiz yoktur.
>>Erkek: Çevrenizde ki diğer hatunlar hakkında senaryo dedikodular üretme alışkanlığınız var ama

>>Kadın: TÜKÜRMEYİZ
>>Erkek: KIRITMAYIZ!!

>>Kadın: Sanat eserlerinin %90'ı kadınlardan esinlenilmişdir.
>>Erkek: Sanat eserlerinin % 90'ı erkekler tarafından yapılmışdır.

>>Kadın: uzağa tükürme, yüksek sesle geğirme gibi aptalca karizma krikolarımız yok
>>Erkek: Ortamın en güzeli olma, en zayıf olma, en pahalı giyineni olma, en zengin kocayı bulma gibi krikolarınız var ama

>>Kadın: Kol saatimiz de aynı zaman da hesap makinesi, takometre, barometre, termometre ve radyo olması gerekmiyor.
>>Erkek: Çantamızda ruj, allık, pudra, yedek çorap,ıslak mendil, vs taşımamız gerekmiyor.

>>Kadın doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günleri parmağımıza kırmızı iplik bağlamadan da hatırlayabiliyoruz
>>Erkek: Ütüyü fişde, yemeği ocakta, arabanın anahtarını kontakta unutmuyoruz. Bunlar daha faydalı.....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Kadın ve Erkek arasındaki farklar
Başarı:
Başarılı bir erkek karısının harcayabileceğinden fazla para kazanan erkektir. Başarılı bir kadın böyle bir erkeği bulabilen kadındır. ,

Parayı idare etme:
Erkek istediği 100 bin liralık bir şey için 200 bin lira öder.
Kadın istemediği 200 bin liralık şey için 100 bin lira öder.

Mutluluk:
Bir erkekle mutlu olmak için onu çok anlamak, az sevmek gerekir.
Bir kadınla mutlu olmak için onu çok sevmek ve hiç anlamaya çalışmamak gerekir.

Evlilikten beklentiler:
Bir kadın bir erkekle onun değişeceğini umarak evlenir, ama o değişmez.
Bir erkek bir kadınla onun değişmeyeceğini umarak evlenir, ama o değişir.

Evlilik kararları:
Erkek yorulduğu için evlenir. Kadın meraklı olduğu için evlenir.
İkisi de hayal kırıklığına uğrar.

Evlilik ve gelecek:
Kadın bir koca buluncaya kadar gelecekten endişe eder.
Erkek evlenecek bir kadın buluncaya kadar gelecekten endişe etmez.

Hatıralar:
Kadın daima onunla evlenmek istemiş olan erkeğin anısını yaşatır.
Erkek daima evlenmediği kadının anısını yaşatır.

Kadınları anlamak:
Erkeğin kadını anlamadığı iki dönem vardır:
Evlilikten önce ve evlilikten sonra.

Kadın ne ister?:İnsanın karısını mutlu kılmak için iki şeye ihtiyacı vardır:
Kadının kendi bildigi gibi davrandığını sanmasını sağlamak.
Kadının kendi istediği gibi davranmasına izin vermek.

Uzunluk:
Evli erkekler bekarlardan daha uzun yaşarlar,
ancak evli erkekler ölümü daha çok arzularlar.

Hatalar:
Evli bir erkek hatalarını unutmalıdır:
İki kişinin birden aynı şeyi hatırlamasına gerek yoktur.

Savaş:
Herhangi bir tartışmada kadın daima son sözü söyler.
Bundan sonra erkeğin söylediği her söz yeni bir tartısmanın başlangıcıdır.

NUAYMAN

New member
Seyfullah kardeş sonunda gercekleri kabul ettiler heralde hic sesleri cıkmıyor:rolleyes:

gulya

New member
dikkat ettiyseniz ben ANNEDEN KIZINA basligi altindaki konuda bu karsilikli deyismenin anlamsiz oldugunu belirttim:)

NUAYMAN

New member
bunlar her iki taraf icin talı atışmalar kızmayalım lütfen latife hani ama gercek tarafları da yok denemez:rolleyes:

Azra

New member

biz kadınlar herşeyin uyumlu olmasını isteriz ama siz gelişi güzel ımmm oda olmasın ne olacak dersiniz.:)
yine bizim dediğimiz olur siz yenilirsiniz...:D
beklemeyi hiç sevmessiniz...ama siz bekletirsiniz hemde çoook.alış veriş yaparken yeterki size sormadan bişi alalım.aldığına alcağına pişman olursun.:confused:
bu özellikler benim eşimde fazla yok ama genel olarak erkeklerde var.çevremde gördüğüm kadarıyla çoğu kişide var yaniii...:mad:

Üst Alt