Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kadın dırdırı kalp damarlarını tıkıyor(muş)

rusen_alp

New member
Baş ağrısına, diş ağrısına, romatizmaya, nezle, grip, mide yanması gibi bedeni hastalıklara ve bilimum akıl hastalıklarıa en iyi ilaçdır dır dır, hepsini unutturur :)

Yahu Bekir Abi, yenge de arada bir foruma bakıp , seni mi denetliyor :) Yenge bunları okumuşsa artık sırtın yere gelmez :D

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Yahu Bekir Abi, yenge de arada bir foruma bakıp , seni mi denetliyor :) Yenge bunları okumuşsa artık sırtın yere gelmez :D

Sorma Ruşen Ağabey,

Hanım bunları okursa yandığımın resmidir, beni evire çevire döver emin ol,:mad: sende ne marifetler varmış da, bu güne kadar nerdeydin, bizim haberimiz niye yok diye...:confused: Amandır dikkatli olalım, yerin kulağı var:)

asilnur

New member
Sorma Ruşen Ağabey,

Hanım bunları okursa yandığımın resmidir, beni evire çevire döver emin ol,:mad: sende ne marifetler varmış da, bu güne kadar nerdeydin, bizim haberimiz niye yok diye...:confused: Amandır dikkatli olalım, yerin kulağı var:)
Anlaşıldı siz burda ahkam kesiyorsunuz?????

T

Tanyeri

Guest
Teşekkür butonuna tıklıyorum, görünmüyor, sayfayı yenileyip bir daha tıklıyorum, yine görünmüyor, sonra bir daha.. Şimdiye kadar birçok kez yaptım bunu ama ilk kez böyle üç beş tane göründü. İsteğim dışında gelişen bir durum yani, kıskanmaya hacet yok.
Bir hikmeti vardır muhakkak. Belki bekir abi bir değilde, üç beş teşekkürü birden hak ediyordur, bilemeyiz yani. :)

asilnur

New member
Ne yani Asilnur, sen hiç "dün dündür, bu günse bu gün" sözünü duymadın mı? İnsanlar terakki edemez mi? Belki bende değişiyorumdur?:eek:
E hadi inşallah duacıyız değişmeniz için külliyen.....Ama yedisinde ne ise yetmişindede odur diye bir sözde var sizde bunu bilmiyormusnuz galiba.:cool::cool::cool::confused:

Leila

New member
Sorma Ruşen Ağabey,

Allah iyiliğini versin abi güldürdün beni ... :p:)

Enver Ýstek

metin mete
Ne oluyor kardaş, niye kıskanıyorsun, şurda üç-beş nasiplenelim daa..:eek:

Ey Bekir kardes yanisi varmi;Bes YILDIZ,Mod luk sende simdide ayarlari cevirdin ÜCLÜK TESEKKÜR SENDE eeeeee artik olsun yani ne diyelim bizler zaten Ücüncü sinif olduk yakinda kapi disari olursak sasmayiz...Allah bereketini artirsin...

Enver Ýstek

metin mete
Teşekkür butonuna tıklıyorum, görünmüyor, sayfayı yenileyip bir daha tıklıyorum, yine görünmüyor, sonra bir daha.. Şimdiye kadar birçok kez yaptım bunu ama ilk kez böyle üç beş tane göründü. İsteğim dışında gelişen bir durum yani, kıskanmaya hacet yok.
Bir hikmeti vardır muhakkak. Belki bekir abi bir değilde, üç beş teşekkürü birden hak ediyordur, bilemeyiz yani. :)

Öyle olsun TANYERI kardes bizde yeriz böyle Yakinda Mod olursan sasirmayiz artik...Dedigin gibi bundada var bir hayir...

(Latifedir)

Üst Alt