Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kadın dırdırı kalp damarlarını tıkıyor(muş)

Enver Ýstek

metin mete
kadın dırdırı kalp damarlarını tıkıyor(muş)
Eşleri sürekli olarak dırdır yapan erkekler dikkat!
54.gif

ABD'li bilimadamlarına göre; bu kişilerin damar sağlıkları ciddi risk altında.
6 dakikadan uzun süren tartışmalar, sinirlerin gerilmesine neden
pullhair.gif

olarak damarlara zarar veriyor.
Eşleri dırdır eden kişilerle sakin mizaçlı eşlere
afro.gif
sahip olanların sağlık durumunu inceleyen araştırmacılar, ilginç sonuçlara vardı.
Buna göre; dırdırcı eşleri olanların damar tıkanıklığı yaşama riskinin 3 kat fazla olduğu ortaya çıktı.
Ayrıca sürekli dır dır yapan kişiler, eşlerinin kalp ve bağışıklık ile sinir sistemine de zarar veriyor.
muş...
ben araştırmacıların yalancısıyım...

att3326dr1.gif

att4434si5.gif

att5549gd5.gif

att6653tl4.gif

att7765oh0.gif

att8878fq8.gif

ayyþe

New member
dolayısıyla erkeklerin kalp damarlarının tıkanmasına sebep olan yine kendileri.
erkekler kadınlara gerektiği gibi davransa kadınlar dırdırmı edecek?
hiç yani..
suçu kendinizde arayınız erkekler:)

Enver Ýstek

metin mete
dolayısıyla erkeklerin kalp damarlarının tıkanmasına sebep olan yine kendileri.
erkekler kadınlara gerektiği gibi davransa kadınlar dırdırmı edecek?
hiç yani..
suçu kendinizde arayınız erkekler:)

Dogru söylüyorsunuz,Biz asla kadinlari anlamaya yanasmiyoruz iste sebeb bu...

asilnur

New member
Hanımlar yapmayın lutfen erkekler haklı bence,hanımlarda hakikaten çok konusuyor ...Yani şimdi kadınları savunalım derken haklılarıda haksız konuma düşürmeyelim.Biraz hanım dedigin gerçekten hanım olur sessiz olur.

rusen_alp

New member
Şu da var, demek ki kadınlar erkekleri daha kanlı yapıyor , ya kadınlar olmasaydı, o zaman kansız olurduk, damarda akacak kan bulamazdık, daha kötü değil mi :D

Enver Ýstek

metin mete
Şu da var, demek ki kadınlar erkekleri daha kanlı yapıyor , ya kadınlar olmasaydı, o zaman kansız olurduk, damarda akacak kan bulamazdık, daha kötü değil mi :D

Yani ne kadinlarla ne onlarsiz diyorsunuz?Hayir kardesim ben asla Kadinsizligi istemem olamaz cünki benim tek zaafimdir onlar..Anadir,Bacidir,Kizimizdir velhasil kanayan yaramizdir SEVDAMIZDIR onlar onlarsiz olmaz bize heyecan verirler sefkat verirler ne sagirini ne dilsizini isterim ama dirdir "arastirmacilarin yalancisiyim"

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Baş ağrısına, diş ağrısına, romatizmaya, nezle, grip, mide yanması gibi bedeni hastalıklara ve bilimum akıl hastalıklarıa en iyi ilaçdır dır dır, hepsini unutturur :)

Enver Ýstek

metin mete
Baş ağrısına, diş ağrısına, romatizmaya, nezle, grip, mide yanması gibi bedeni hastalıklara ve bilimum akıl hastalıklarıa en iyi ilaçdır dır dır, hepsini unutturur :)

Biraz fazla abarti gibi geldi bana benim canim cok naziktirde?Fazla dir dir dir a gelemem benim cenemde kuvvetlidir Allahim zeval vermesin...

Enver Ýstek

metin mete
10 Üyemiz bekir Kardesimize Allah Razi Olsun Demistir:
Remove Your Thanks arzuhal (Bugün), ayyşe (Bugün), Elifnisa (Dün), metin mete (Bugün), Tanyeri (Bugün), Tanyeri (Bugün), Tanyeri (Bugün), Tanyeri (Bugün), yavuzburak (Bugün), yelken06500 (Bugün)

Tanyeri kardesim bu ne merak bu kadar tesekkürmü ettin?

asilnur

New member
Niye ki, kadınlara "dırdır" nitelemesi yapılmıştı, ben de, bu durum sizi rencide etmesin diye, kadınların dırdır ı bile, bakın çok derde şifadır demek istedim:)
Çok teşekkür ederiz inceliğiniz için ama bazı hanımlar çabuk şımarır siz erkeklere zarar vermeyelim.(Kimse üstüne alınmasın hanımlar):cool::cool::cool:

asilnur

New member
Ayrıca gönlümüz olsun diye değil ğerçekleri paylaşalım lütfen..

asilnur

New member
[İnsan evvelâ insan...

Kabadayı bir arkadaşım vardı. Vurduğu vurduk, kırdığı kırdık!.. Bu arkadaşı evlendirmekten korktuk. Adam karısına bir vursa, el kadar kadın uçar gider... Evlendi... Bizim arkadaş önceleri kadına bağırmış, çağırmış. Kadın sesini çıkarmadan oturmuş. Öyle bir adam ki, kadının kolundan tutmuş, "Kalk sen de bana bağırsana! Ne oturuyorsun?.." Kadıncağız sadece susmuş... O arkadaş, kadının karşısında öyle hale geldi, öyle değişti ki... Birgün dedi ki, "Şu kadın var ya, beni yoğurdu. Hamur etti." "Ne yaparsın ağabey, hayat..." dedim. "Ben halimden memnunum." dedi.

Eşler birbirlerine bağırarak, işlerini halletmeye çalışıyorlar. Ya karşısındakinin hamuru da kendisi gibi sertse? Hâlbuki yumuşak huylulukla işler mutlaka yoluna girer. Mutlaka!

Niye bunca erkek kahvehaneye üşüşüyor? İnsan durup dururken kahvehaneye gider mi? Kahvehane pis, kalabalık, her taraf duman, dedikodu bir taraftan... Fakat adam için kahvehane, evden iyi(!) Hanımı suratını asıp oturursa, konuşmaz, gülmezse adam da ceketini taktığı gibi kahveye gidiyor. Hanımından çay istemeye korkan adam kahvehaneye gidiyor, garsona diyor ki, "Garson! Bana bir çay!" "Başüstüne!" diyor garson. Garson, hanımdan iyi...

Çirkin kadın yoktur. Huyu çirkin kadın vardır. Uyum şart diyoruz. "Zenginsen zenginle evlen. Tahsilliysen tahsilliyle evlen!" Hayır efendim. Bu neyin uyumu? Uyum derken, denklikten bahsetmiyoruz. Huyda uyum olacak.

İnsanı; bilhassa erkeği evlenmeye zorlayan cinsel arzularıdır. Eğer erkek, karısını aldatmışsa, çoğunlukla kadın suçludur. Çünkü erkeğin cinsî arzuları yoğundur. O cinsî arzuları kadın bitirirse, adam da başı önde biri olur. Çünkü arzusu kalmamış.

Eşlerin kendine bakmaması... O da ayrı bir dert. Yıkanmayan, kokan kendine bakmayan insandan kim hoşlanır? Eşi için ruj sürmeyen kadın, dışarıya çıkarken kim için ruj sürüyor?

Aile huzurunu yakalamamız ve kötü insanlardan korunmamız için Rabbimiz şöyle dua etmemizi tavsiye eder: "Rabbim, gözler sevindiren, gönüller ısındıran eş ve çocuklar ihsan et bizlere. Bizi takva sahipleri için örnek kıl." (Furkan 25/74)B][/B]

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Efendin sizi can-ı gönülden kutluyorum.

İşte, yukarıda hayata dair verilmiş en iyi derslerden birisi arkadaşlar!

Dileriz ki tüm erkek ve kadınlarımız bu yaklaşımdan bir pay alırlar.

Tekrar teşekkür ediyorum...

Üst Alt