Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Israilogullarina vaad edilmis topraklar

• Konbuyu başlatan eXe
  • Başlangıç tarihi

New member
pkk neden bitmedi söyleyim senin gibi dinle devlet işini karıştırıp başımıza devleti idare eemicek kişileri getirenler yüzünden pkk bitmedi,ayrıca TÜRK düşmanı çook zamanın da ATAMIZ iyi dağıtmış hepsini ve Allahtanki Türk askeri güçlü yoksa şuan evinde zor uyurdun rahat rahat sanki derdimiz yok bide filistinle uğraşcaz ben birdaha girmicem bu siteye ama şukadarını söylüyorum kim vatananı düşnmüyor,askerini,asker annelerini düşünmüyorusa Allah onu bildiği gibi yapsın ben başka bişi demem...okadar kan döküldü düşamla çarpışıldı biriniz bunlardan bahsetmezsiniz ama birinizden duymadım TÜRK askerini taktir ettiğinizi onlara dua ettiğinizi ben artık girmem bu siteye...yazık sizede mümkünse filistin vatandaşı olun ....benim gibi düşünen herkese de selam olsun hoşçakalın

Selamunaleykum,

Sahsen siteden gitmene uzuldum kardes.... Keske kalsaydinda fikirlerimizi devam paylassaydik! Boyle iki yazi yazip gitmek cozum degil, argumanlarimizi paylasiyoruz sonucta burda.
Ama artik yazsakta bos zaten gittin sen. Sadece eger okursan bilmeni isterimki burda kimse vatan haini felan degil. Fikir ve gorus ayriligi olabilir ama sanmiyorum bi Islam forumunda vatan haini olsun!

Selametle

talha_

New member
ben madur herkes için üzülürüm ama madur buna dikkatet onların ölümü böyleyse yine Allahtan tamammı bikez bukadar şehit anneleri için üzüldünüzmü sorarım size sizin için bu toprağı koruyan hainlere göz açtırmayan bu vatan içinhakkıyla savaşıp şehit düşen askerlerimiz için bukadar ağladınızmı hiç sanmıyorum işte siz bukadarsınız ben bişey demiyorum birddahada bu siteye girmicem sizin gibi vatan hainleriyle işim olmaz aynı sitede ama Allah görüyo toprağın kutsal olduğunu bile bile askeri sevmezsiniz sizler halbuki en büyük günah hata ama neyse ben şehsen bu toprak için Atatürk için TÜRKLÜĞÜM İÇİN bu vatanım için bütün Türkler için canımı veririm seve seve ....tabi siz bu duyguyu anlayamassınız malum siz filistinle muhattapsınız kendi vatanınızı takmazsınız...........yazıklar olsun

su kelimeleri mi söylememizi bekliyordun;

""tanrı türkü korusun ve yüceltsin""

ve siz filistinliler,müslümanların ilk kıblesini koruduğunu zannedenler!biliyoruz (ALLAH iyilerin yanında olsun) her gün ölüyorsunuz birer birer!ama o kadar çoksunuz ki tanrının bizi yüceltmesini bekleyene kadar tükenmezsiniz değil mi?
öyle kafanıza göre karsılık vermeyin,tanrıya güvenin ve ölünnn...!""

maviye aldığım yerleri ispatlayamazsan seni ALLAHA havale ediyorum..!

kırmızıya aldığım yerleri ispatlamak için yaptın..!mesela orduya gidip bir dilekce verdin mi,bende asker olmak istiyorum dedin mi!o zaman bu eylemin cok büyük yankı bulurdu..!yoksa gidip oraya da reçete yazdın mı?

gidiyormusun,belki gitmen daha hayırlıdır..!

hem hainliğimizi ispatlayamayacağın için biz senin hakkında hüsnü zann ederiz şöyle ki;

"barbie kardes siteye bir daha girmeyeceğim dedi ve gitti.bizim bu mesajımızı okumadı galiba.." deriz.

"Kişi sevdiğiyle beraberdir"

(Buharî, Edeb; 96; Müslim, Birr, 165; Tirmizî, Zühd, 50)

E

eXe

Guest
@ barbie

simdi benim actigim konudan ötürü gittin. buna cok üzüldüm.
ama eger okuyorsan bende kendi fikrimi söylemek istiyorum.

haklisin, türkiye simdi filistine yardim edemez. biz istesekte yardim edemez. basinda onca sorun var zaten.
sehitlerimize bu kadar üzüldünüz mü dedin... tabiki üzüldüm....
vatan haini dedin ki bu hic olmadi ;)sahsen ben o kadar milliyetciyim ki....
ama milliyetciden cok ümmetciyim. kendi ülkemi ne kadar düsünüyorsam, baska yerde zulüm gören kardeslerimide düsünüyorum.

neden simdi bunun yüzünden vatan haini olduk hic anlamadim :(

ayýþýðý

New member
Kardes genellikle yazilarinda Filistine yapacak birsey yok demissin. Devlette senin gibi dusundugu icin hicbir yardim yapilmiyor malesef.
Biz kendi din kardeslerimize karsi duyarsiz kaldikca ve yardimi cok gordukce sen hic merak etme, Allah bizim basimiza daha coook bela verir!!! Pkk biter, baskasi baslar hic suphen olmasin.

Bak zaten su milliyetciligi icimize sokupta tum butunluk ruhumuzu yok ettiler bazilari, sanmaki bundan sonrada basimizi bos birakirlar. Her yandan devleti sarip sarmalamislar.....

Allah a siginmadikca biz bunlardan kurtulamayiz!!![/quote]
çok güzel vu doğru yazmışsın kardeşim....
kesinlikle katılıyorum....

enNazzam

New member
slm

vad edilmis tobraklarda Kuran in Tavsiyesi

Maide 28
Beni öldürmek için el uzatsan bile, ben öldürmek için sana el uzatmayacağım

bu taviri sergilemesi gerekiyor hem Yahudiler hemde Müslümanlar.

bir Muslumanin sehit olmasi sizleri üzdüyü kadar beni de üzüyor ,

ama Ismaelogulari ve Icakogulari birbirine girmemeli ,

zionist hiristiyanlarin oyununa gelmemeli ,
Christlicher Zionismus – Wikipedia

bekir

sadece bir kul
Yönetici
slm

vad edilmis tobraklarda Kuran in Tavsiyesi

Maide 28
Beni öldürmek için el uzatsan bile, ben öldürmek için sana el uzatmayacağım

bu taviri sergilemesi gerekiyor hem Yahudiler hemde Müslümanlar.

bir Muslumanin sehit olmasi sizleri üzdüyü kadar beni de üzüyor ,

ama Ismaelogulari ve Icakogulari birbirine girmemeli ,

zionist hiristiyanlarin oyununa gelmemeli ,
Christlicher Zionismus – Wikipedia

Bu ayet İsrailin Filistin de yaptığı zülme örnek teşkil etmez.

Filistin de Yahudiler Müslümanları katletmekte, zulmetmekte.

Onlar tuzak kursunlar, tuzak kuranların en hayırlısı Allah'tır.

Ama Yahudilerin hakkı şu ayettir, bu ayet bu güne misaldir

(BAKARA 190-191-192)

Size karşı savaş açanlara, siz de Allah yolunda savaş açın. Sakın aşırı gitmeyin, çünkü Allah aşırıları sevmez.

Onları (size karşı savaşanları) yakaladığınız yerde öldürün. Sizi çıkardıkları yerden siz de onları çıkarın. Fitne, adam öldürmekten daha kötüdür. Mescid-i Haram'da onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Eğer onlar size karşı savaş açarlarsa siz de onları öldürün. İşte kâfirlerin cezası böyledir.

Eğer onlar (savaştan) vazgeçerlerse, (şunu iyi bilin ki) Allah gafûr ve rahîmdir.

Üst Alt