Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İsrail - Filistin çatışmasının kronolojisi !

radikal

New member
Bu düşüncelerinizi başka bir topickte paylaşsanız daha hoş olur diye düşünüyorum. İnsanlar o başlık altında fikirlerinizi okur ve başka başka gerçekleri sizin kaleminizden öğrenme şansına kavuşurlar. Bu konuda karababa ve talha'nın yazıları değişik bir hava estiriyor. En azından bu hava kaybolmasa, ne dersiniz ? Hoş olmaz mı ?

Mücahid

New member
azerbaycan da olanlari Isreal yapmadi bu yüsden biz Müslümanlari ilgilendirmiyor
kusura bakma
,

biz Müslümanlarin gücü tek ateist ve jahudilere yeter ,

yoksa ermenilerdemi yahudi , belki yahudiler yaptirdi ,, bosna ,irak , cecen

canakale istiklal savasi hep yahudiler yapti

hiristiyanlar bizim dostumus

saygilar

Biz müslümanları ilgilendiriyor,o halde ya senin yada bizim müslümanlığımızda bir problem var.Ben baktım bizimkinde bi şey yok demekki sizinkinde proplem....Bu saygısız tavrınız devam ederse ceza alacaksınız.Vesselam

Aisa

New member
azerbaycan da olanlari Isreal yapmadi bu yüsden biz Müslümanlari ilgilendirmiyor
kusura bakma ,

biz Müslümanlarin gücü tek ateist ve jahudilere yeter ,

yoksa ermenilerdemi yahudi , belki yahudiler yaptirdi ,, bosna ,irak , cecen

canakale istiklal savasi hep yahudiler yapti

hiristiyanlar bizim dostumus

saygilar

eger bir insan hakikaten muslumansa, onu milliyetinden asili olmayarak tum muslumanlarin acisi ilgilendirmeli. ayrica muslumanlara yahudi degil de, bir hristiyan, veya diger gayri-muslim millet saldirdiginda bu bizi ilgilendirmemeli mi? ne kadar mantiksiz bir dusunce
ben sizin yazilarinizi okuyorum ve bu karara geldim ki, siz sadece ortaligi karistirmaga calisiyorsunuz. hem hristiyan, hem yahudi ve hem de semavi olmayan dinde olanlarin hepsi bizim dusmanimiz. muslumanin dostu muslumandir.
tum muslumanlarin uzerine Allahin rahmeti olsun. Amin!

enNazzam

New member
eger bir insan hakikaten muslumansa, onu milliyetinden asili olmayarak tum muslumanlarin acisi ilgilendirmeli. ayrica muslumanlara yahudi degil de, bir hristiyan, veya diger gayri-muslim millet saldirdiginda bu bizi ilgilendirmemeli mi? ne kadar mantiksiz bir dusunce
ben sizin yazilarinizi okuyorum ve bu karara geldim ki, siz sadece ortaligi karistirmaga calisiyorsunuz. hem hristiyan, hem yahudi ve hem de semavi olmayan dinde olanlarin hepsi bizim dusmanimiz. muslumanin dostu muslumandir.
tum muslumanlarin uzerine Allahin rahmeti olsun. Amin!

Ayse hanim

ben Israelde ki olaylara duyarliyim ama ayni sekilde cecen bosna irak ,

dikat edin medyalar(Müslüman medya dahil) Israel -Filistin olayini buyuterek anlatirken irakta durum normal gibi davraniyorlar , cecen unutular bile bosna
kosova bunlar yok gibi

onumuse dusman koymuslar biz onunla urasirken arkadan hancerleniyorus ,

1350 yil Müslümanlarla yahudiler cok iyi geciniyorladi , birinci dunya savasindan sonra bu baris ortami bozuldu

talha_

New member
Kassam Tugayları, Gazze’ye uygulanan ablukayı kaldırmak için gereken herşeyi yapacaklarını açıkladı

Kassam Tugayları, Gazze’ye uygulanan ablukayı kaldırmak için gereken herşeyi yapacaklarını açıkladı

21/04/2008 - 04:18 PM ]

Filistin Enformasyon Merkezi

İslami Direniş Hareketi (Hamas)’ın askeri kanadı İzzettin Kassam Tugayları, Gazze’de masum halka uygulanan ablukayı kaldırmak için İsrail işgal güçlerine karşı büyük eylemler düzenleyeceklerini açıkladı.

Gazze’de yayınlanan er-Risale adlı dergiye konuşan Kassam Tugayları komutanı Ebu Cendel, “İşgal güçlerine, işgal ettikleri toprakların her yerinde saldırılar düzenlemek için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki günler daha sert ve şiddetli olacak. Düşman güçlerine sürprizlerimiz var.” şeklinde konuştu.

Siyonistlerin bu eylemlere, Gazze’ye büyük çaplı kara saldırısıyla karşılık verip vermeyeceğinin sorulması üzerine Ebu Cendel, “Bu tür bir saldırının olacağını tahmin etmiyoruz ama şayet olursa da bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Gazze’yi düşmana mezar etmek için gereken her şeyi yaparız.”

Siyonistlerin daha önce hiç görmedikleri taktiklerle şoka uğrayacaklarını belirten Kassam Tugayları komutanı, işgal güçlerinin karşısına hiç tahmin etmedikleri yerlerden çıkacaklarını bildirdi.

Ebu Cendel, Hamas’ın önümüzdeki dönemde işgalcilere yönelik eylemlere girişmeleri yönündeki çağrısına cevap verip vermeyeceklerine ilişkin soruya verdiği cevapta, bu çağrıyı pratikte uygulamaya çalıştıklarını belirterek, uygun gördükleri yer ve zamanda bunu hayata geçireceklerini bildirdi.

Üst Alt