Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İlimizin nesi meşhur

istanbluerdem

New member
ya sadece bu tekmidir lo,bizim komşular var tokatla du ben sayıyım:)

katmeri demeyi unutmuşun hıh çok ayıp en özeli ve güzelini hemde,offf bi katmer yapıolar şu tokatlılar parmaklarınıda yiyosun şahane bişi,sonraa tabiki sıcak kanlı olmalarıı toptan öyleler yav aralarında bi agresif asabi insan göremzsin,recep ivedik gibi:p bide tabi espirileri,bazen komşumuz benide götürüyo tokatlılar toplanıp katmer yaparlar falan ya kadınların bi espirileri var,resmen cem yılmazın bayan versyonları hatta taş çıkarırlar:)o gün gülme krizine girmiştim:)
onun dışındada ıııımmm varda bide şey şarkısı vardır,hey on beşli on beşli dokat yolları daşlı oda meşurdur:)

doğru dersin katmer yerken parmaklarımıda yediğim için ben onları yazmayı unuttum malum parmaklarımın yarısı yok katmer yemekten dolayı :D:D

ayýþýðý

New member
hayır olamaz bu espirimiydi ayyh yapma yavv ztn midem bulanıyodu sabahtan beri bu espiri tam mafetti beni:(acıı banaa hayıtımda kendi espirimden sonraki en kötü espiriydi,biz senle yarış yapsak en güzel espiri yarışması emin ol sondan birinci olmak için kapışırız :S offf bu ne yaa :(:(

istanbluerdem

New member
hayır olamaz bu espirimiydi ayyh yapma yavv ztn midem bulanıyodu sabahtan beri bu espiri tam mafetti beni:(acıı banaa hayıtımda kendi espirimden sonraki en kötü espiriydi,biz senle yarış yapsak en güzel espiri yarışması emin ol sondan birinci olmak için kapışırız :S offf bu ne yaa :(:(

ne diyim sen şo üyelerin huyları diye açtığın konuya yazdıklarımı gör ondan sonra konuş istersen bakalım aynı şeyleri söyliyebilecek misin :D:D

NUAYMAN

New member
arkadaşlar kuru sulu diye geçiştirmeyin şöyle göze hitap edin biraz...:eek:

evet ilk yemeğimiz beypazarı güveçi ve yaprak sarması hemide güveçte..

http://g.imageshack.us/img147/image00003zo2lg2.jpg/1/

şimdi sırada benim favorim olan yemek beypazarı kapaması..süpeeeerrr

bu resimde beypazarı kurusu kahvaltıda ve öğlen aralarında atıştırmak için birebir...

ben lokumu cok severim ama tadı cok ağırmı diyorsunuz.o zaman işte aradığınız lezzet burda havuç lokumu..

http://g.imageshack.us/img186/havucec1rz2.jpg/1/

yahu bu sofra baklavasız olurmu diyorsanız alın size kat kat tam seksen kat bir baklava...

http://g.imageshack.us/img147/image00004ue7pi8.jpg/1/

ürünlerimiz teşhir içindir kimse dokunmasın...:eek::D

NUAYMAN

New member
mb9089_0fb60fc34404e815a4b6c14d1d7f2d78_r1.jpg

Bosna:Bizim memleketin Kurutulmuş Eti meşhur.

ooo tadına bakmıştım çok güzeldi ...:p

bekir

sadece bir kul
Yönetici
arkadaşlar kuru sulu diye geçiştirmeyin şöyle göze hitap edin biraz...:eek:

evet ilk yemeğimiz beypazarı güveçi ve yaprak sarması hemide güveçte..

şimdi sırada benim favorim olan yemek beypazarı kapaması..süpeeeerrr

bu resimde beypazarı kurusu kahvaltıda ve öğlen aralarında atıştırmak için birebir...

ben lokumu cok severim ama tadı cok ağırmı diyorsunuz.o zaman işte aradığınız lezzet burda havuç lokumu..

yahu bu sofra baklavasız olurmu diyorsanız alın size kat kat tam seksen kat bir baklava...

ürünlerimiz teşhir içindir kimse dokunmasın...:eek::D

Hah ha haa... Sen öyle zannet... Yarın hiç birini bulamayabilirsin... :)

MekSeLina

New member
mb9089_0fb60fc34404e815a4b6c14d1d7f2d78_r1.jpg

Boşnak arkadaşlarım ikram etmişlerdi vakti zamanın'da, is kokusuna rağmen oldukça lezzetli idi. Birde simit poğaçalarından tatmıştım.

frame11_r2_c1.gif

Yasemin03

New member
ankaranin altüst böregi insani altüst ediyor :)

kucukmutfagim_DSCN1278.JPG

pitpit pilavi, köremez, öllügün körü vs.
daha bayag cok yemekler var. sasirdim dogrusu. ankaranin o kadar cok yöresel yemegi oldugunu sanmamistim :rolleyes:

gönül dostu

New member
Arkadaşlar aranızda bitlisli yok gaaliba onuda ben sölimm bitlisin:bıryanı,balı .kalesi,bastonu,ahlatının cevizi,çireş(güllüğü),jağı,kengeri,ayranaşısı ,içli köftesi gloriği katıhlı dolmasıve daha bir çok şeyi varda sayabildiklerim bunlar yani...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Arkadaşlar aranızda bitlisli yok gaaliba onuda ben sölimm bitlisin:bıryanı,balı .kalesi,bastonu,ahlatının cevizi,çireş(güllüğü),jağı,kengeri,ayranaşısı ,içli köftesi gloriği katıhlı dolmasıve daha bir çok şeyi varda sayabildiklerim bunlar yani...

Tatmadan bişe diyemeyiz... :rolleyes:

Üst Alt