Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İdeal bir erkeğin şiiri

S

safinaz

Guest
Şimdi yüzüme kocaman bir şamar yapıştırdım!!!!!!!:eek:
Ne laf ettim şimdi...Bekir hocama takılayım derken sanki öyle eş talebim varmış gibi yansıdı.:confused:Laflarım maksadının dışına çıkmıştır....:D

arzuhal

New member
Şimdi yüzüme kocaman bir şamar yapıştırdım!!!!!!!:eek:
Ne laf ettim şimdi...Bekir hocama takılayım derken sanki öyle eş talebim varmış gibi yansıdı.:confused:Laflarım maksadının dışına çıkmıştır....:D

şamar işe yaramış kendine geLmişsin desene.. :p:D

ayyüzlü

New member
Tamam içgüveysi olmasın vazgeçtim yahu,hayalimdeki prens olsun yeter bana :)şimdi her işi makineler yapıyor zaten,o bana tatlı tatlı gülümsesin yeter :)

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Tamam içgüveysi olmasın vazgeçtim yahu,hayalimdeki prens olsun yeter bana :)şimdi her işi makineler yapıyor zaten,o bana tatlı tatlı gülümsesin yeter :)

Bakın, bakın, yeni bir perspektif çıktı. Yani bir gülümseme, tüm bu işlere bedelmiş. :) Ya biz zayi etmişiz ömrümüzü. Deseydiniz ya baştan :(

samanyolu

New member
Abi sende galiba evdeki tüm işleri yapıyorsun. Erkeklere kötü örnek oluyorsun.:)

S

safinaz

Guest
hıh... safinom seni men ediyorum, o güzel,asla hiç biyerde bulamayacağın dostlugumdan...:p

( sayın alper görmesin):rolleyes:

Seni seviyorum,benim uçuk kaçık dostum.Demek ki bende normal değilim(olağanüstüyüm:cool::D)

Not:Alper'i kıskanmayı bırak artık.:D
O da senin gibi tartışmaya konmayacak kadar benim için özel bir kardeşim..:)

asikkulun

New member
aman aman erkekler otursun oturdukları yerde..abimgilin yardımını da gördüm.:D:D:D birini yapim derken diğerini bozuyorlar.:D:p.bence erkeğe yakısan iş evine ekmek getirmesi.:):rolleyes:.erkeğin elinde süpürge hiç düşünmek dahi istemiyorum:p:D:D

acýz_gonca

New member
bir erkegin hanımına veya annesine yardım etmeli ama aşırıya kaçmadan bence
ben işlerime karisilmasini pek istemem hanımın işine erkegin eli degmesin fayda dan çok zrar verirler:)

Üst Alt