Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hikaye oluşturalım arkadaşlar

hircin

New member
gözyaslarina bogularak kalbine askini gömerek ordan uzaklasdi

A

abdirabbih

Guest
uzaklaşmıştı uzaklaşmasına ama acılarla dolu olan yüreği birkez daha yanmaktaydı... nasıl unutabilirdi ki sevdiğinin gözlerine gözlerinin takılı kaldığı o günü....hangi yüze baksa onu görüyordu bir zamanlar.. şimdi ise ayrılık gelip çatmış ve yıllar sonra ikiside kendilerine farklı hayat çizdikten sonra karşılaşıyordu... adeta selin önünde ki bir taş misali idiler.. kader tekrar bütün haşmetiyle çıkarmıştı karşılarına birbirlerini.. artık sadece dimağlarda soru işaretleri duygularda yıkık dökük emareler vardı..

Mücahid

New member
Gökyüzü adeta kederine ortak oluyordu

hircin

New member
artik yapacak bisey yoktu hersey eskide kalmisdi unutmaliydi eskiyi oradan yavas adimlarla ayrildi son kez bakti arkasina gözü yasli titrek bi sesle dudaklarindan tek kelime ELVEDA....

hikmetimm

New member
kardeşlerim hop kendinize gelin tamam tamam sadece 3 kelime kullanın demiştim adam başı 3 kelime ve ardını getirmek suretiyle maşallah kopmuş gidiyooo alıntı yaparsanız sevinirimmmmalıntı yaparak devamını getirin ki okunabilsin hikaye tek tek bakmak zorunda kalmıyalım
selam ve dua ile

Mücahid

New member
kardeşlerim hop kendinize gelin tamam tamam sadece 3 kelime kullanın demiştim adam başı 3 kelime ve ardını getirmek suretiyle maşallah kopmuş gidiyooo alıntı yaparsanız sevinirimmmmalıntı yaparak devamını getirin ki okunabilsin hikaye tek tek bakmak zorunda kalmıyalım
selam ve dua ile

Kardeş ne güzel kaptırmış gidiyorduk:D bu uyarıya geç kaldın biraz ama üç kelime ilede olmuyorki.Yön belirlenmiyor.O zaman sen konundan ayrılma:D
Ama bu iş baya uzar gibi:p

hikmetimm

New member
3 kelime
ben sen o
gibi

ben başlıyorum ama fırsat buldum mu girebiliyom

yağmurlu bir günün... 3 kelime ondan sonraki bunu alıntı yapıp devamını getirecek

1.nci şahıs kelimesi / 2 nci şhs kelimesi / 3 ncü şahıs
yağmurlu bir günün...sabahıydı ortalık sessiz...sadece havanın sesi....

gibi devam edecek ama yazan kişi bi üsttekini alıntı yapacakki okunabilsin hepsini yazmak zorunda kalmasın
kusura bakmayın bi açayım dedim elime yüzüme bulaştırdım galiba :D

hircin

New member
kardesim ben anlamadim ozaman ben yokum cünkü anlamiyorumm

Üst Alt