Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

A

abdirabbih

Guest
mhmt kardeş... şakacı iyimser fedakar...
birde yolda giderken harama bakmamak için hep başı yerde...
bunu nerden mi biliyorum...
görüyorummmmm görüyorummmmmmmmmmm dermişimmmm..
ama sadece hissi kablel vuku :)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
mihrimah kardes insanlara övgüsüyle kalbten bir mana köprüsü kuruyor,insani insan yapan degerli sözcüklerle onlari bir kez daha mutlu etmesini gönlündekini hissettirmesini cok iyi biliyor

A

abdirabbih

Guest
alptraum kardeş...
inandığı değerleri üzerinde haşmetle yansıtan.....
asrın garibinin izinde gitmeye çalışan.........
kırmızı kitapları okurken yer yer duygulanan ve keşke bu hakikatleri tüm insanlık okuyup anlayabilse diye gözyaşı döken......
kalbinde ki aşk ve heyecanı şehit kanıyla sulanmış o kitaplardan alıp hayatına serpiştirerek bir muhabbet fedaisi olan..........

gulya

New member
kalbinin guzelligi yuzune vurmus nurlu bi arkadasim

A

abdirabbih

Guest
hemen hemen hergün Rabbimizin bizi buluşturduğu nadide bir arkadaşım...arada bir herzaman seni görüyorum artık seni görmemezlikten gelecem desede biz ayrılmaz ikiliyiz... :)

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Portal bölümünden adıma tıklayarak,bütün mesajlarımı yazdığım konu'ya zan konuşmamak için bu yazıyı yazdım,içim bu yüzden çok rahat.Güncel mevzular olsun,dini mevzular olsun kendimi çok yorum yaparken gördüm,Allah beni affetsin,benim ne haddime Kuran-ı Kerim ayeti ve Resulullah'ın hadis-i şerifini belirtmeden söz söylemem böyle bir iş yaparsam sapıtmış olurum,kardeşlerim ben zan konuşmadan önce ilim öğrenmek istiyorum,zira Resulullah Aleyhisselatu Vesselam buyurmuştur :''Zan konuşmadan önce ilim öğrenin.'' bir diğer hadis-i şerifinde Aleyhisselatu Vesselam buyurmuştur :''Zan sözün en yalan olanıdır.'' zancı olmak yalancı olmaktır,ben böyle olmaktan korkuyorum,bugüne kadar yazmış olduğum yazılarımda doğru kısımda vardır yanlış kısımda siz onları atın bir kenara . Allah Teala Hazretleri insanoğluna Ayetler ve Resuller göndermiştir.Allah insanların uymaları gereken bilgileri insanlara vermiştir.İnsan kendi nefsince konuşamaz,konuşursa baş kaldırmış olur.Yazılarımda sizlere herhangi bir yanlış harekette bulunduysam beni affedin.Bir konu ile ilgili konuşulması lazım geliyorsa bu konuda tek söz sahibi nefisler değil Allah'ın ayetleri ve Resulullunun uygulamaları (sünnetleri) olmalıdır,gerisi yalan.Yazı yazdığım her konunun arkasına bu yazımı da yazacağım nasip olursa.Demek istediğim şu,konuştum konuştum konuştum ama ne konuştum ? artık konulara katılımımda ben değil önce Allah Teala Hazretleri ve sonrasında Resulu söz sahibi olacak kendimden bir şey eklemeyeceğim.Allah'ım nasip ederse

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Yüreğinde Allah sevgisi, yüreğinde Peygamber sevgisi dopdolu, emin, dosdoğru bir kardeşimiz. Allah razı olsun inşallah...

ayýþýðý

New member
üstteki üyeyi görünce aklıma bekir abi geliyo neden acaba alla alla :)

bekir abimm birciğimiz başımızın tacı olan bekir abiyi görünce yüzümde bi tebessüm oluo:)

samanyolu

New member
Yaramaz,cimcime ayışığını görünce nedense aklıma yaramazlık geliyor.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Saygıdeğer, muhterem, hanımefendi kerdeşimiz. Allah razı olsun ondan... Allah hayırlar versin ona...

NUAYMAN

New member
aslında hiç bir şey düşünmeden daldım konuya, bilmiyordum kim var üstte..bekir kardeşim varmış ne düşüneyimki hakkında tabiki iyiliğini düşünmek lazım...o zaman şöyle diyeyim ALLAH iyiliğini versin ...ömür boyu iyi gecineceği bir eş versin...:D

bekir

sadece bir kul
Yönetici
aslında hiç bir şey düşünmeden daldım konuya, bilmiyordum kim var üstte..bekir kardeşim varmış ne düşüneyimki hakkında tabiki iyiliğini düşünmek lazım...o zaman şöyle diyeyim ALLAH iyiliğini versin ...ömür boyu iyi gecineceği bir eş versin...:D

Amin, amin... :4_17_4:

Allah'ın kulu, :) sana Allah hakkında hayırlıyı versin.

NUAYMAN, üstteki üye... NUAYMAN işte, fazla söze hacet yok. Hoş adam...

istanbluerdem

New member
saf temiz ve çok iyi bir insan olduğunu düşünüyor bekir abinin bir altındaki üye şimdi merak ettim benim hakkımda kime ne düşünüyor_acaba :D

Üst Alt