Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

P

Pasha

Guest
sizin beğenip beğenmemeniz beni hiç ilgilendirmiyor...sizi tanımıyorum.umrumda değilsiniz...beğenmek zorunda değilsiniz...

bana bu kadar sinirlenmeniz benliginize (cok mesaj atma meselesine) darbeden dolayimidir...
sizin tarafinizdan taninmayi ve umrunuzda olmayi ben hic istemem. elbette begenmek zorunda degilim ve begenmiyorum ama size saygi duyuyorum. eger yazilan konulara mesaj yazmak sucsa cezami istiyorum. yok suc degilse saygi bekliyorum.

"sevgide ozgurluk saygida mecburiyet vardir" Gani Mujde Savata

NUAYMAN

New member
kim oldugunuzu bilmiyorum ama kesinlikle begenmedim

karışmayım dedim ama konu kötüye gitmeye başladı arkadaşım kimseyi beyenmek zorunda değilsin bizler inanan kişiler olarak burdayız başkalarına örnek olmak zorundayız yazışmalara dikkat etmek lazım....sen iyi bir örnek olki seni örnek alsınlar

Azra

New member
bana bu kadar sinirlenmeniz benliginize (cok mesaj atma meselesine) darbeden dolayimidir...
sizin tarafinizdan taninmayi ve umrunuzda olmayi ben hic istemem. elbette begenmek zorunda degilim ve begenmiyorum ama size saygi duyuyorum. eger yazilan konulara mesaj yazmak sucsa cezami istiyorum. yok suc degilse saygi bekliyorum.

"sevgide ozgurluk saygida mecburiyet vardir" Gani Mujde Savata

evet siz cevap yazabilirsiniz suç değil burda herkez istediği konuya cevap yazabilir...
bende sadece size saygı duyuyorum...
iyi geceler uzatmanın anlamı yok...

P

Pasha

Guest
karışmayım dedim ama konu kötüye gitmeye başladı arkadaşım kimseyi beyenmek zorunda değilsin bizler inanan kişiler olarak burdayız başkalarına örnek olmak zorundayız yazışmalara dikkat etmek lazım....sen iyi bir örnek olki seni örnek alsınlar

ben sizleri ornek almak icin uye olmustum ama..

gelinen noktaya bakarmisiniz Allah askina

bu kesinlikle benim sucum degil

dogruya cok mesaj yazanlar

onemli uye

bu forumda...

talha_

New member
sevgili pasha ve azra kardesler;

size "lütfen bu konuyu kapatalım,kırıcı olmayalım,gittikçe kötülesmeden durum,lütfen...."seklinde bi çağrı yapsam uyarsınız değil mi bu çağrıya....slm ve dua ile

Azra

New member
rusen_alp cevabını bekliyorum dünya kimin umruda değil...

Azra

New member
sevgili pasha ve azra kardesler;

size "lütfen bu konuyu kapatalım,kırıcı olmayalım,gittikçe kötülesmeden durum,lütfen...."seklinde bi çağrı yapsam uyarsınız değil mi bu çağrıya....slm ve dua ile

çok güzel bi çağrı yaptın kardeşim...
ben kapattım...

Üst Alt