Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir alttakine içinden gelen bir dua etsin...

mhmt

New member
amin..
Allahım nefsimize karşı irade gücü versin bize..-amin-

khan19556

New member
Allah'ım!

"Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırları hürmetine, âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına, Senin rahmetine ve onun hürmetine yaraşır şekilde salât ve selâm eyle. Bize de, Senden başka, hiçbir mahlûkunun merhametine ihtiyaç bırakmayacak bir şefkat ve rahmetle merhamet eyle.

Âmin.

alem-i ervah

New member
Amin ,Amin, Amin,,,
Allah razı olsun inşallah...

Ve alttaki üye kardeşimden de inşallah Rabbim razıdır , razı olur...
Ve sevdigi kullarından biri olur..inş.

V'esSelam

Azra

New member
ALLAHIM BİZİ SENİN YOLUNDAN AYIRMA.SAĞLIK SIHAT MUTLULUK VE EN ÖNEMLİSİ İMAN VER.amin inşallah

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ey Rabbimiz! Unutur veya hataya düşer de bir kusur işlersek, bizi onunla hesaba çekme. Ey Rabbimiz! Bizden evvelkilere yüklediğin gibi bize de ağır vazifeler ve musibetler verme. Ey Rabbimiz! Bize güç yetiremeyeceğimiz şeyi de yükleme. Günahlarımızı affet. Bizi bağışla. Bize merhamet et. Bizim dostumuz ve yardımcımız Sensin. Kâfirler güruhuna karşı Sen bize yardım et. (Bakara Sûresi, 2:286.)

Allahım! Âlemlere rahmet olarak gönderdiğin zâta ve onun bütün âl ve ashâbına salât ve selâm et. Bize ve onun ümmetine, rahmetinle merhamet et, ey Erhamürrâhimîn. Âmin

Allahım! Esrar semâsının güneşi, mazhar-ı envar, merkez-i medâr-ı celâl ve kutb-u felek-i cemâl olan Muhammed'in biricik, lâtif zâtına rahmet et.
Allahım! Onun, Senin katındaki sırrı ve Sana olan seyri hürmetine, beni korkularımdan emin kıl, hatalarımı gider, hüznümü ve hırsımı benden gider. Varlığın ve huzurunla beni müşerref kıl. Beni benden kurtarıp kendine al. Kendi varlığımı Sana feda etmekle beni rızıklandır. Beni nefsime meftun ve hissimle kör eyleme. Herbir gizli sırrı bana aç.
Yâ Hayyu yâ Kayyûm, yâ Hayyu yâ Kayyûm, yâ Hayyu yâ Kayyûm!
Bana, arkadaşlarıma ve ehl-i iman ve Kur'ân'a merhamet et.
Âmin, ey merhametlilerin en merhametlisi ve kerem sahiplerinin en kerîmi olan Allahım!

Mahlûkatının sayısınca, Zâtına lâyık şekilde, Arşının ağırlığınca ve kelimelerinin mürekkebi miktarınca hamdinle Seni her türlü noksandan tenzih ederiz." (Müslim, Zikir: 79; Ebû Dâvud, Vitir: 24; Tirmizi, Daavât: 103; Nesâî, Sehv: 94; Müsned, 1:258, 353, 6:325, 430.) Bütün peygamberlerinin, evliyalarının ve meleklerinin tesbihatlarıyla Seni kusurdan tenzih ederiz.

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Ey kudret ve Hâkimiyet ve Mâlikiyeti bütün zâhirî seyyid ve meliklerin hadsiz derecede fevkinde bulunan, şeref-i intisâbı hiçbir seyyidin intisâbına benzemeyen ve Ona mensup olana kudretiyle herşeyi musahhar eden Hâkim-i Ezelî,

Ey lisân-ı hal ve kal ile edilen bütün dualara nihayetsiz rahmet ve kudretiyle ve nihayetsiz hikmetinin muktezâsınca icâbet eden Mücîb-i Rahîm,

Ey bütün hayır ve hasenât Onun elinde bulunan ve Onun tevfikiyle vücuda gelen, her hayrâtı yazan, her hasenâtı kaydeden, her a''mâl-i sâlihayı muhâfaza eden ve her hizmetin ücretini ve her hasenâtın mükâfâtını veren Hafîz-i Alîm,

Ey kemâlât-ı kibriyâsı mümkün ve mutasavver bütün mertebelerin üzerinde bulunan ve mahlûkatı mektûbat-ı Samedâniye ve memurîn-i İlâhiye mertebelerine çıkaran ve îman ve itaatle Ona intisab edenleri a''lâ-yı illiyîne yükseltip fazl ve keremiyle ulvî derecelere mazhar eden Fâtır-ı Hakîm,

Ey maddî ve mânevî nimetlere, rızıklara, ömürlere, hayır ve hasenelere bereket ihsân eden, nihayetsiz rahmet ve gınâ ve cûd ve sehâsıyla ziyadelikler veren Muhsin-i Kerîm,

Ey âsî kullarının hatalarını mağfiret etmek şanından olan Gafûr-u Rahîm,

Ey havl ve kuvvetiyle bütün belaları def eden Mevlâ-yı Azîm,

Ey büyük küçük bütün mevcudatın gizli ve açık bütün seslerini birden işiten ve hiçbir sadâ Ondan gizli kalmayan Semî-i Alîm,

Ey bütün mahlukatın sual ve dua lisanıyla ettikleri fakr ve ihtiyâcâtına dâimî cevap veren ve yerine getiren Kerîm-i Pürnevâl,

Ey en gizli mahlukatının en gizli arzularını ve en hafî niyazlarını bilen, işiten ve icâbet eden Alîm-i Zülcemal,

Sen aczden ve şerikten münezzeh ve mukaddessin. Senden başka ilâh yok ki bize imdad etsin. El-aman, el-aman! Bizi azap ateşinden ve Cehennemden halâs et.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ey muhafaza edici olan ve koruyucuların en hayırlısı olan Allahım! Beni ve arkadaşlarımı nefsin ve şeytanın şerrinden, insanların ve cinlerin şerrinden, ehl-i dalâlet ve tuğyanın şerrinden muhafaza et. Âmin, âmin, âmin

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
"Rabbimiz! Bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver ve bizi ateş azabından koru" (bakara 201)

"Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızı sağlam bastır ve şu kâfir kavme karşı bize yardım et." (bakara 250)

6 - Hidayet eyle bizi doğru yola,

7 - O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil(fatiha 6-7)

saadete özlem

New member
Seni seviyoruz ve sevgini istiyoruz bize sevgini ver Rabbim ve seni sevenlerin sevgisini de yoldaşş et bize...

Hani söz vermiştik,alemi ervahta, Belâ demiştik elestü Birabbiküm sualine, Yaratıcı, rızık verici ve yegane kanun koyucu olarak
Allahtan başka ilah , önder olarakta onun resulünden başkasını tanımıyacaktık.
Hani söz vermiştik... sözünü unutanlardan eyleme beni RAbbim ve ellerini açmış sana dua eden şu kardeşlerimi...

kardeşlerim tüm duallarınız için de tekrar "amin" hatta "amiiiiiiiin"

hayırlı akşamlar

hannane

New member
sonraki kardeşime Çocukların masumiyetine katarak ediyorum duamı...
dua7au.jpg

Amin Amin Aminnn......

khan19556

New member
Ey Rahmân ve Rahîm olan Allah'ım!

"Bismillâhirrahmanirrahîm" hürmetine, rahîmiyetine yaraşır şekilde bize merhamet et, Rahmâniyetine yaraşır şekilde, bize "Bismillâhirrahmânirrahîm"in sırlarını anlamayı nasip eyle.

Asya

New member
bir alttaki arkadaşımız inşallah hayatı boyunca hiç namazını bırakmaz.

mhmt

New member
Amin amin amin.. Allah razı olsun asya kardeşim..inşllah öyle olur..

Allahım herşeyin hayırlısı nı ve istediikleimizi hayırlı kılsın..
amin.

selametle..

ayna44

New member
Amin....Allah Razi Olsun Eline Saglik..

alem-i ervah

New member
İnşallah Razı olur Rabbim...

Alttaki arkadaştan Allah-u teala iki cihan saadet nasip etsin ..
inşallah ve amin...

Asya

New member
dualar için teşekkürler.Allah alttaki arkadaşımıza mutlu olmayı nasip etsin.

gönüldostuelif

New member
amin Allah razı olsun
alttaki arkadaşıma da ne sıkıntısı varsa rabbim yardım etsin inşallah....

Üst Alt