Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir alttakine içinden gelen bir dua etsin...

A

abdirabbih

Guest
mücahid abi bu duayı kaçırmak istemedim ... içten amin.. Elfü elfi amin..
Allahım altta ki üyeyi inandığı gibi yaşat... kendi yolunda hayatının islamcasını yaşamasını nasip eyle..amin..

yolcu

New member
bu duayı gordum ve kostum:), Allah Razı olsun .........aminnnn cumlemızı inş
benden once ve sonra yazan kalbinde Allah c.c sevgisi besleyen kardesimizi Allah c.c cehennemde yakmasin .ahirette bu kardeslerimize merhamet etsin huzura vardiklarinda boyunlarini bukmesinler yuzleri tertemiz olsun efendimiz sav sefaatine nail olsunlar

Mücahid

New member
bu duayı gordum ve kostum:), Allah Razı olsun .........aminnnn cumlemızı inş
benden once ve sonra yazan kalbinde Allah c.c sevgisi besleyen kardesimizi Allah c.c cehennemde yakmasin .ahirette bu kardeslerimize merhamet etsin huzura vardiklarinda boyunlarini bukmesinler yuzleri tertemiz olsun efendimiz sav sefaatine nail olsunlar

Allah razı olsun haluk can.Bil mukabele

Ehad ve Samed olan yüce ALLAH'ım alttaki kardeşimin son nefesini iman içerisinde ve gülerek vermesini nasib et.Kabrini cennet bahçelerinden eyle..Amin

B

beyaz_ýþýk

Guest
Allah razı olsun haluk can.Bil mukabele

Ehad ve Samed olan yüce ALLAH'ım alttaki kardeşimin son nefesini iman içerisinde ve gülerek vermesini nasib et.Kabrini cennet bahçelerinden eyle..Amin

ecmain....

Rabbim alttaki kardeşimin 4 mevsimdeki her canlının seni zikr etmesi gibi,kainattaki her yarattıgının her sanise seni zikr etmesi gibi,
kalbininde.dilininde.ruhununda,nefsininde,dunyada ve ahirette ebediyen seni zikr etmesini senin için atmasını naip eyle.... Amin..

S

ssss

Guest
AMİN...ALLAH C.C RAZI OLSUN KARDEŞİM.
Forumdaki tüm kardeşlerim için:
RABB'miz,bize ALLAH dostlarına yakın olmayı, onların hâllerinden ve mübârek nasihatlerinden hisse alabilmeyi nasip eyle.....
amin....

hamidü'l Quran

New member
AMİN........

ALLAH'ım alttaki kardeşimin kendisi, bizler ve tüm insanlar icin hayırlı olacak bütün dualarını kabul et..onu kurtulmuşlardan eyle.....

Mücahid

New member
AMİN........

ALLAH'ım alttaki kardeşimin kendisi, bizler ve tüm insanlar icin hayırlı olacak bütün dualarını kabul et..onu kurtulmuşlardan eyle.....

Amin kardeşim.Allah c.c razı olsun

Ya Rabbel Alemin alttaki kardeşimin ve tüm kardeşlerimin maddi ve manevi tüm sıkıntı ve huzursuzluklarını gider.İki cihanda mes ud eyle.Amin

miniksercen

New member
Amin : )

AllahIm altdaki kardesimi gaflete düsmekden koru. nefsine uyanlardan eyleme , rahmetin ile kusat ve kendisini hakk yolundan son nefesi ve son nefesi dahil ayirma .
yolunda hizmet eden , yolunda baslar vermeye hazir olan mücahid veya mücahidelerden eyle , eyle onu sehit olarak al yanina ![amin]

hamidü'l Quran

New member
aminn
Allah'ım arkadaşlarıma dünyada iken kaldırılamayacak yük yükleme...
ahirette ise sonsuz rahmetinle müdahale et...
aminn

miniksercen

New member
amin :)

Ya Vedüd YaVedüd Ya Vedüd , askInLa yak kardesimi , askInLa yogur kardesimi , AskInLa al yanIna kardesimi !

hamidü'l Quran

New member
aminnnn......

Rabbim altta ki kardeşim vefat ettiği zaman o sana gülüyor sende ona gülüyor şekilde karşıla...

miniksercen

New member
amin :)

biiznillah : )

ya Rabbi sen noksansiz oldugun gibi , kardesimide sana noksansiz kulluk yapabilenlerden eyle. [amin]

miniksercen

New member
Amin : )

ellerini semaya yükselttigin zamanda bana böyle dua et kardesim : ) insaAllah

Ya Rabbi altdaki kardesimi

GEZGÝN

New member
aminnn
(beni dualarınızda unutmayın ben yokken ltf)
Allah'ım alttaki kardeşimi hayırlarla karşıla
onu mahşer zamanında tüm insanların arasından adı ile çağırarak 'Cennette istediğin yere gir ' dediklerinden eyle......

B

beyaz_ýþýk

Guest
amin amin ..ecmain.......

Rabbim alttaki kardeşimin kalbinden ne geciyorsa ...Ona hayırlı olanını nasip eyle...

Üst Alt