Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi İslam Forum Ailesi Gezmeye gidiyoruz

..:naz:..

New member
peki boğaz deyince akan sular durulur...ben tasıyım bavulları hatta camları da siliyim... :7_5_127: ama güzel börek,çörekler yapacaksınız...:

tamam şimdi oldu centilmenliğinizi görmüş olduk tabiki yaparız ama parmaklarınızıda yemeyin yanında...
ohh ohhh çok güzel olcak bu gezi...:10_3_6:

B

beyaz_ýþýk

Guest
madem gidiyoruz.....yerde benden
guzelce hisara gideriz............her yer ayagımızın altında kalır....
.ordan hz yuşaya geceriz...akşam yemeginide kavakda yeriz.....selametle

B

beyaz_ýþýk

Guest
sabah namazınada eyup sultanda buluşur,,sultan ahmete cıkar....ordan mina turk e gidip , rivaya dogru acılırz akşam yine orda yemek yiyip,,,kur an okur ve dualar yaparız...

..:naz:..

New member
ooo gezimizin rehberide hazır beyaz_ışıkta rehberimiz olsun tabi talha ya da sormak lazım sonra bana niye sen karar verdin diye bavulları taşıttırmasın...:p

H

hüma-gül

Guest
Güzel ben zaten karayolunu sevmem ucuk iyi fikir.Allah(cc)razi olsun.

talha_

New member
hosgldin abla senin yerin hazır hemen şöförün arkasındaki koltuk....adminler ve modlar öne...:D

B

beyaz_ýþýk

Guest
bu arda dj ben olabiliryim talha kardeş...guzel ilahiler calarım....

H

hüma-gül

Guest
Ben beyaz arkadasim dedigi gibi yapsamda ucakla gitsem; zaten üc gün sonra beni uzun bir Türkiye yolculugu bekliyor simdiden yorulmiyayim.:p

B

beyaz_ýþýk

Guest
Ben beyaz arkadasim dedigi gibi yapsamda ucakla gitsem; zaten üc gün sonra beni uzun bir Türkiye yolculugu bekliyor simdiden yorulmiyayim.:p
:) zaten sizi burdan sonra arabaya alıcaz..... Temel abime soylerim...ilk jetle alıyoruz alıyoruz sizi..vıp te karşılarım elimde cocuklar icin oyuncaklarla...ordanda talha kardeş...limuzinle gelir diğer arkadaşları toplar bogaz gezisini yaparız...yorulmazsınız merak etmeyin

lotus

New member
hümagül uçakla gelseydin o gördüğün limuzinle bütün islam forum ailesi seni almaya gelecekti. Haberin olsun

talha_

New member
arabanın önüde çok uzun....bir kavsaktan filan geçemeyiz..bence arabanın önüne sağ ve soluna iki kisi oturtturmak gerekir..onlar sağa-sola bakıp söföre talimat versin.....:eek:

H

hüma-gül

Guest
hümagül uçakla gelseydin o gördüğün limuzinle bütün islam forum ailesi seni almaya gelecekti. Haberin olsun

:) zaten sizi burdan sonra arabaya alıcaz..... Temel abime soylerim...ilk jetle alıyoruz alıyoruz sizi..vıp te karşılarım elimde cocuklar icin oyuncaklarla...ordanda talha kardeş...limuzinle gelir diğer arkadaşları toplar bogaz gezisini yaparız...yorulmazsınız merak etmeyin
Allahim ne güzel olurdu ama hepsi hayal.Olsun hayal olmasi bile birbirimize olan sevgimizin ne kadar güzel ve kadar ölcülü oldugunu gösteriyor.Iyiki sizin gibi dostlari tanimisim.Dualaranizi eksik etmeyin insallah.

lotus

New member
:) :) :) Hümagül bakıyorumda çok sevindin iki kere aynı mesajı yazmışsın.
Dualarımız hep seninle güzel kalpli arkadaşım.

radikal

New member
Benim e ehliyetim var hiç olmazsa ben kullanayımda fetih beni sıkıştırır şimdi yanıma oturunca :p

H

hüma-gül

Guest
evet cok sevindim iki kere cevap yazdim.
Simdi bir arkadasim var yanimda hatta
yüregimde bu arkadasim diyor ki banada ucakta yer var mi?
Ben de biktim bu ayriliktan.Evet arkadaslar sizden cevap bekliyoruz.

Üst Alt