Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayatta en çok korktugunuz şey nedir...

Mücahid

New member
İmansız ölmek ve haşırda Rabbimin hatalarımı yüzüme vurması beni çok korkutuyor. Tek tesellimse O'nun sonsuz merhamet ve şefkati.Allah c.c hepimiizi korktuklarımızdan emin eylesin.

A

abdirabbih

Guest
benim korktuğum şeyde tabiki mücahid abime de katılıyorum ama birde başkalarına eziyet edip onların imtihan vesilesi olmakten çok korkuyorum..Rabbim muhafaza buyursun........

B

beyaz_ýþýk

Guest
hayattan bir korkum yok..cunku dunyanın butun faniliğindede guzelliğindede rabbime sıgnırım..ölümdende korkmuyorum....RAbbimi hep guzel tanıdım ve bana hep guzelliklerini gösterdiği icin ona sukur ederim....RAbbimin iziniylede inşallah imanlı bir şekilde ölmeyi nasip eyler....İnşallah şaşaırtmaz..cunku takdir ilahi onun dur..Biz bişeyi istemezsek kotu bişeyi istemezsek oda nasip etmez cunku o hep iyiyi ve guzeli sevmiştir..İnaşllah hepimiz imanlı bir şekilde oluruz...
Herşeiyinizle o sıgının.....cunku o herşeyin dogrusunu bilir....herşey ondandır...Tek korkum şaşmaktır..oda hayttan değil onun yolundan şaşmaktır..

mehmet-antep

New member
yalnızlık...

yalnızlık...

Yalnız kalmak...
Çünkü yalnızken kendimle şavaşarım..
İçimdeki kişilik bana hesap sorar...
Şeytan zaten pusuda bekler..
O yüzden yalnızlığı hiç sevmem....

sena

New member
hayattta en çek korktuğtum şey sevdiklerimi kaybetmektir...yanlı şeyler yapmaktır..

Üst Alt