Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haftanin üyesi...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Güncelleme şuanki durum; (Dilediğiniz kişiyi listeye ekliyebilirsiniz oyunuzu vererek...)

üye Adı Aldığı Oy

Yolcu ;3
Berfut ;2
Seyfullah putkıran ;2
Lotus ;2
hannane ;2
Beyaz ışık ;1
Gezgin ;1
Radikal İslam ;1
Nuayman ;1
Rusen alp ;1

NUAYMAN

New member
oyunuzu bana verirseniz cay oçağında içilen caylardan para alınmayacak.:D ücretleri altın olarak ödeyeceksiniz..
slogan:abim gardaşım bacım ac kalmasın aman ... bu sefer nuayman:)

berfut

New member
oyunuzu bana verirseniz cay oçağında içilen caylardan para alınmayacak.:D ücretleri altın olarak ödeyeceksiniz..
slogan:abim gardaşım bacım ac kalmasın aman ... bu sefer nuayman:)
kardeşim işin cok zor :eek: zannedersem senin gibi cok degerli kardeşlerimi aday yaptılar sen gel ocakta cayın yanında pasta ve kekler ver bence bir yıl üçretsiz ne dersin:p

NUAYMAN

New member
berfut kardeş sen slona bak nasıl iyide bir müzik buldumu ben bu milleti kandırırım ondan sonrada barajda boğulur giderim en iyisi ben bağımsızlardan olayım o zaman belki yırtarız ne dersin :D

berfut

New member
berfut kardeş sen slona bak nasıl iyide bir müzik buldumu ben bu milleti kandırırım ondan sonrada barajda boğulur giderim en iyisi ben bağımsızlardan olayım o zaman belki yırtarız ne dersin :D
aman kardeşim bagımsız olmasın biraz bencillik oluyor bence:mad:
asıl sen şu emeklilik işini hallet forumun ilk emeklilerini yaparsan belki kazanırsın :rolleyes: bu secimi ne dersin bak sana cok iyi bir fikir muhalefet dedigin böyle olmalı....:cool:

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Güncelleme şuanki durum; (Dilediğiniz kişiyi listeye ekliyebilirsiniz oyunuzu vererek...)

üye Adı Aldığı Oy

Yolcu ;3
Berfut ;3
Seyfullah putkıran ;2
Radikal İslam ;2
Lotus ;2
hannane ;2
Beyaz ışık ;1
Gezgin ;1
Nuayman ;1
Rusen alp ;1

hannane

New member
Esasında ben mantığı anlayamadım..Bu oyu neye göre değerlendiripte vericez ..belli kriterlerin olması gerekmiyormu??(türk milleti olarak buna alıştırıldık illa yönlendirme bekliyoruz:eek: )..

Herkes bi üyeyi fikir olarak kendisine yakın hissettiği için yada tarafgir olduğu için aday olarak seçerse ortada bir sürü aday olur ve bu da ne kadar adilane olur..Esasında Maksat muhabbet ve uhuvveti pekiştirmek fakat belli bir düzen olsa daha güzel olmazmı:confused: ...

herhafta aynı işlem olacağına göre acizane öngörüm modlar yada üyeler tarafından o haftaki tutum ve davranışlarına açtığı konuların ehemmiyeti ve yorumlarına göre üyeler arasından 3 kişi belirlenip oylamaya sunulması yönündedir...Yoksa herhafta aynı kişiler haftanın adayı ve nihayetinde üyesi olabilir..Bu da pek hoş olmasa gerek:eek:

firdevs

New member
Esasında ben mantığı anlayamadım..Bu oyu neye göre değerlendiripte vericez ..belli kriterlerin olması gerekmiyormu??(türk milleti olarak buna alıştırıldık illa yönlendirme bekliyoruz:eek: )..

Herkes bi üyeyi fikir olarak kendisine yakın hissettiği için yada tarafgir olduğu için aday olarak seçerse ortada bir sürü aday olur ve bu da ne kadar adilane olur..Esasında Maksat muhabbet ve uhuvveti pekiştirmek fakat belli bir düzen olsa daha güzel olmazmı:confused: ...

herhafta aynı işlem olacağına göre acizane öngörüm modlar yada üyeler tarafından o haftaki tutum ve davranışlarına açtığı konuların ehemmiyeti ve yorumlarına göre üyeler arasından 3 kişi belirlenip oylamaya sunulması yönündedir...Yoksa herhafta aynı kişiler haftanın adayı ve nihayetinde üyesi olabilir..Bu da pek hoş olmasa gerek:eek:

Aynen katılıyorum. Açtığı konuya aldığı yorum ve teşekküre göre belirlense daha adilane olur diye düşünüyorum ama 3 değil 5 olursa daha güzel olur gibi geliyor . :rolleyes:

asikkulun

New member
AlperFiliz abi yorumlarını çok seviyorum. ona oyumu kullanmak istiyorum.

yolcu

New member
s.a
bu konu ilk açıldıgında ben mızah i bır konu olur dıye dusunmuştu, iş cıddıyete bındı,:)
mod arkadaslardan rıcam bana verılen oyların RADIKALİSLAM abıme yazılmasıdır, çunkı o herseyın en guzelıne layık tır,
bana oy veren kardeslerım hakkınızı helal edın lutfen

radikal

New member
s.a
bu konu ilk açıldıgında ben mızah i bır konu olur dıye dusunmuştu, iş cıddıyete bındı,:)
mod arkadaslardan rıcam bana verılen oyların RADIKALİSLAM abıme yazılmasıdır, çunkı o herseyın en guzelıne layık tır,
bana oy veren kardeslerım hakkınızı helal edın lutfen
Hak etmediğimiz bir sevgiye bizi muhatap kılan Allah'a hamd, kuluna da teşekkür ederim. Böyle bir düşüncede olan bütün kullarını Allah sevdikleri ile haşr etsin inşaallah.

Bizim için söylediklerinizden dolayı demediğimi herkesin bileceği için bu açıklamayı zarureten yaptık. Allah razı olsun. Bütün kardeşlerimiz bu gibi konulara aday olacak güzelliktedir.

Bu hafta çok güzel kaıtılımlarda bulunduğumu sanmıyorum. Çünkü bir üye arkadaşım ile girdiğim ikili diyalog bizi böyle bir taltife layık görmese gerek. Çünkü uslup, muhteviyetı itibari ile onu da benide ve siz okuyanları da eminim rahatsız etmitir. Hala bu dialogtan kalan içimdeki sıkıntımı atamıyorum.

Bu vesile ile sevgili yolcu önermene teşekkür ederim. Benim önereceğim isim ise; ebu zerr arkadaşımızdır.

Üst Alt