Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gözünüz kimi görmek istiyor?

P

Peris

Guest
Samanyolu, asel, gönüldostu, bekir abi, Kalpteniman, radikal abi, silverhand, h-a-m-z-a, ARZ_7 imzası olan yazılar ilk okuduğum yazılar.
Metin Mete abinin de yazılarını yeniden sitede görmek hoş olurdu.

Turac_80

New member
Unutmak kolay degil.Kimi saysamki gönlümüzde hepsi baska bir deger,Ama tabiki bazilari aci bazilari tatli hatirlanir mesela cok tartismama ragmen Duha unutulmaz,Seyfullah,Alptraum gibi tam ters tartisma ortami yaptigimiz kisiler varken cok tatli sert olanlarda var mesela Bekir,Radikal mehmed gibi.Gönül dostu oldugumuz The Hafiz,Bodum ve Hanif bir kul unutulmazlar arasinda mesela Ülkü birligi kardeslerimde mevcut Peris gibi.Ayisigi gibi yigenlerimde mevcud unutulmadilar Ebu Zerr gibi nokta atisli kardeslerimde mevcud,tek söyleyecegim isimlerinizi tek tek anmak degil gönülle yad edildiginizi bilmenizdir murad.Hepinize bu ve öbür dünyada mutluluklar dilerim unutulmadiniz...SELAM ILE....Tek unutulan sanirim METIN METE.....ENVER ISTEK GERI DÖNECEK birgün inaniyorum ve yönetime güveniyorum....

radikal

New member
Gidenlerin, dönmesi umulur. Ya gitmeyenlerin ?... Ebuzer de burada, unzurna da, çapanoğlu da, nurşeyma da.
Uzun zamandır aktif olmasalar da, yazıları ile halen burada.

sumisali

New member
uzun zaman dır foruma girme şansım yoktu büyük bir heyecanlan istekle foruma girme şansına sahip oldum ama eskilerden hiç kimseyi göremedim çok özledim sizleriiii

yolcu

New member
Asıl siz nerelerdesiniz?Zemahşeri,zemahşeri,zemahşeri:(

Teşekkür ederim,ben kısa süreliğine de olsa döndüm sen nerelerdesin?

Zeynep_hearty;),...:naz:...,yolcu arayı çok açtınız olmuyor:)

Birde artık sitede olmayıpta msn de görüştüğüm kardeşlerim var,o nedenle yazmadım...

saol esmer kardesım Allah razı olsun,
hatırlanmak bu kadar guzelmıymiş yaa, çok duygulandıım,
inş ara ara foruma gırcem bu arada bi kızım oldu haberını de vermıiş olayım butun kardeslerıme,

yolcu

New member
Bu sitede ilk dostum, kardeşim dediğim Reyyan ve Hasret, bir de muhalif fikirlerde her dem hararetli tartışıp durduğumuz Nurşeyma.

Yolcu, B.çetin ve Ebuzer. Forumu bilmem de, yüreğimde ciddi olarak eksikliğinizi duyuyorum.

Allah razı olsun abıım, bendede uzak kalmıslıgın verdıgı yurek sızıntısı var,
evlendık çoluk çocuga karıştık, 50gunluk bı yavruum var adını fatma gozde koyduk, hayır dualarını beklıyorum abımm a.e.o

radikal

New member
Maaşallah, maaşallah, Rabbim kurduğun yuvanda sana ve değerli eşine sabr, afiyet, mutluluk ve huzur dolu geçim nasip etsin, yeni doğan yavruna da iman ve ihlas dolu bereketli bir ömür nasip etsin inşaallah. Mübarek olsun yavrun, mübareklere eş, dost sırdaş olsun inşaallah.

Çok sevindim okuyunca, hem dost'umun mesajına, hem de dostumun mutlu ve hayrlı haberini alışıma çok sevindim. Ne kadar güzel bir haber. Rabbim, bu güzellik dolu nimetlere layık olmanızı ve hakkı ile şükrünü eda etmenizi nasip etsin inşaallah.

Sevgili Haluk, Dininin yarıs tamam oldu inşaallah, diğer yarısı içinde Allah'tan (Azze ve celle) kork ve salihlerle beraber ol inşaallah.

Bize de dua et inşaallah.

Senin telefonun da şuan kayıtlı değil bende, o yüzden görüşemedik, herkesten yavaş yavaş topluyorum, bir ara özel mesaj ile gönderirsen sevinirim.

Turac_80

New member
inş ara ara foruma gırcem bu arada bi kızım oldu haberını de vermıiş olayım butun kardeslerıme,

Selam;Allahin insana verdigi en degerli nimetlerden olan evlat,insana kendi canindan yakin olur.Nerdenmi biliyorum kendimden tabiiki.Allah anali babali uzun saglikli,hayirli bir ömür nasip,hayirli evlat olmak gibi bir liyakat versin Insallah.Hayirlara vesile olmasi dileklerimle.Allahin selami üzerinize olsun kardesim Yolcu ve sevgi deger kiz kardesim esi.

esmer

New member

Çok sevindim.Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun.
Vefalı kardeşler unutulur mu!!!Ben de bu forumdan ayrıldığımda arkamdan hayıflananlardan biri de sizdiniz ben de bunu unutmadım.İslamforumu farklı kılan sizlerdiniz şimdi gözler arar oldu:(

Üst Alt