Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Flört

hz.HüSeYiN

New member
Web sitesi
www.ferdiciler.com
hayır bende galatasaraylıyım aslında bjkyi ve taraftarlarını severim:

bjk taraftarları fener bahçeye hitaben bu pankartı açmışlardı bir ara ondan öyle dedim...

Azra

New member
evet saoluda hüseyin bey şimdi bu konuya adabte olduk sanırım.siz konuyu biraz çarptırdınız...
.......değilmi???

hz.HüSeYiN

New member
Web sitesi
www.ferdiciler.com
rusen_alp ALLAH SENİ AFFETSİN KARDEŞ...

SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM SENİN YÜZÜNDE AYRILIYORUM...

VE YAZARKENDE GÖZ YAŞLARIMA HAKİM OAMIYORUM KALBİMİ KIRDIN...

BEN KİMİMKİ BEN BİR SALAĞIM,CAHİLİM,KİMİMKİ KENDİME HZ HÜSEYİN(AS) DİYEYİM...HZ HÜSEYİNİ SEVDİĞİMDEN BUNU YAZDIM...AMA SEN ANLAMADIN BİŞEY OLMAZ BE KARDEŞ ANLAMA...ALLAH ANLADIYA BENİ O YETER..

SİTEDEN SENİN YÜÜZNDEN AYRILIYORUM...BİRBİRİNİZİ SEVMEDİKÇE İMAN ETMİŞ OLMAZSINIZ...

rusen_alp

New member
rusen_alp ALLAH SENİ AFFETSİN KARDEŞ...

SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM SENİN YÜZÜNDE AYRILIYORUM...

VE YAZARKENDE GÖZ YAŞLARIMA HAKİM OAMIYORUM KALBİMİ KIRDIN...

BEN KİMİMKİ BEN BİR SALAĞIM,CAHİLİM,KİMİMKİ KENDİME HZ HÜSEYİN(AS) DİYEYİM...HZ HÜSEYİNİ SEVDİĞİMDEN BUNU YAZDIM...AMA SEN ANLAMADIN BİŞEY OLMAZ BE KARDEŞ ANLAMA...ALLAH ANLADIYA BENİ O YETER..

SİTEDEN SENİN YÜÜZNDEN AYRILIYORUM...BİRBİRİNİZİ SEVMEDİKÇE İMAN ETMİŞ OLMAZSINIZ...

selametle kardeş selametle....

Z

zeynep_hearty

Guest
paylaşım için rabbim razı olsun ... malesef batı modernitesinin çağa ayak uydurma adına çağdaşlaşmak adına kişileri köleleştirmek benliklerin uzaklaştırıp insan olma yolunda önlerine konulan setlerdir..çoğu zaman özgürlük!!! olarak ifade edilen bu gibi kavramlar sadece ve sadece insanı hayvani heveslere mahkum etmekten gayri birşey değildir ...selam ve dua ile..

m_k_a

New member
huseyin kardeş sizdeki bu uslubun islamda yeri varmıdır peki....bence bu kadar teferruat bir meselden once bunu halledelim...

**DiyarýMevlana**

New member
Web sitesi
islamigenclik.page.tl
kardeşlerim biraz tartışmışsınız.yazılarınızı okudum.

hz.hüseyin nickli kardeşim.hem kendin birbirimizi sevmezsek iman etmeyiz diyorsun.hemde çekip gidiyorsun.mücadele edeceksin kardeşim.öyle bir konuda tartıştık diye ben gidiyorum demeye ben kaçmak derim.bir tartışma ile siteden buradaki muhabbet ortamından ayrılacak olsaydık sitede kimse kalmazdı.

biz neden buradayız biliyor musun.söyleyim.islam adına bir şeyler paylaşmak için.varsa bilmedigimiz veya kafamıza takılanlar buradaki kardeşlerimizle birlikte ögrenmek için.bazen tartışmalar oluyor ve olmakta zorunda.

dedigin gibi kardeşim BİR BİRİMİZİ SEVMEDİKÇE İMAN ETMİŞ OLMAYIZ.

H

hüma-gül

Guest
Arkadaslar bir konu yüzünden birbirinizi kirmaya degmezdi.Sizler görmüs gecirmis insanlarsiniz sizlerin yazilarinizla örnek omaniz gerek bence birbirinizden helallik isteyin ve ikinizde forumumuzda kalmaya devam edin.Biz müslümanlara böyle seyler yakismaz.Dinimizin hos görü dinini oldugunu göstermeliyiz.Saygilar.

abrec

New member
arkdaşlar daha öncede yazdım bunu
islam hukukunda imam nikahı kayıtlı bir nikahdır.
öyle yaptık oldu bitti değildir.
günümüzde imam nikağı zinaya kılıf olarak kullanılıyor.
oysa as olan kadının ve çoçuğun madur olmamasıdır.

şimdi böyle kayıtsız bir evlilik yapıldı.
şayitlerde var.
tamam tamma.
adam bıraktı gitti kızı bir hafta sonra kız nereye gidecdek.
söyliyeyim yalova kaymakamına yada marko paşaya.
günümüzdeki insanların ahlakı ortada adam şayit olur ondan sonra banane ben bilmiyorum der.
mesela osmanlıda nikahı kadı kıyardı kadı nedir.
günümüzdeki hakim.
mesela bir kadın kocasından boşanmak istiyor adam içkiçi mesela.
kadın kocasınnı boşayamaz kadı boşar gider kadıya şikayet eder boşanır.
e şimdi böyle imam nikahında nasıl boşancak kadın.

sonra işte görüyoruz okuyoruz millet birbirini vuruyor.
yok adam damadını vurdu yok adam kayınpederini ve kayınvalideisni vurdu.

işte hep bunu kafamıza göre iş yapmakdan oluyor.

bakıyom herkes çok eşliliğe karşı ama resmi nikah olmadan olur diyorlar.

hayır bide anlamıyorum tek evlilik yapıyorsan niye resmi nikahda yapmıyorsun.
neden mi?
canları zina yapmak istiyor daha öğrenciler anaları babaları resmi nikah yapsalar bunları öldürür imam nikahıyla işi bitiriyorlar.
sonra okul bitiyor tak sepeti koluna herkes yoluna eee.
şimdi başka bir erkek o kızla evlense nereden bilecek onun boşanmış olduğunu hiç şahitler okul arkadaşları nikahı kıyan okuldan bu konuları bişle bir arkadaş.

dostlar alışverişde görsün.ne zaman aleni nikahını yaparsın adam gibi ondan sonra gidersin nereye gideceksen yparsın ne yapacaksan.

gözcu

New member
arkadaslar !!! huseyın kardesımızın uslubundan kaynaklanan bır yanlıs anlasılma olmus bıraz dıkkatlıce bakınca farkettım. huseyın kardesımız burdakı tum arkadasların zaten ıslamın nıkah konusundakı hukumlerının bılıncınde oldugunu dusunerek nıkaha meyıl ettırmek maksadıyla soylemıs. yada ben oyle anladım. ama karsı cıkan kardeslerımdede bır uslub hatası gordum cunku yanlısı duzeltmeyı teklıften cok elestırıp sankı huseyın kardes gızlıce nıkah yapıp kızları ıstedıgınız gıbı kullanın gıbı bır mesaj vermıs ızlenımıne sebeb oldular. anlasılan o kı cok basıt bır cozumu olan bu durumu kısılık meselesıne dondurulmus. arkadaslar sızlerden ıstırhamım burayı zıyaret eden tum herkesın ıslamı bılıncı sızın kadar olmaya bılır bunun farkında olarak fıkır alısverısı yaparsak ıslamın lehıne oluruz. dını nıkah veya resmı nıkah tamamen kısının ahlakı yapısına baglı somurmek ısteyen evlenıp ıkı uc gun sonrada bosanabılır resmı anlamda. bu sebeble kısısel ahlakı sebeblere dayalı butur mevzuları genellestırmeden sadece dogabılecek sorunları goz onunde bulundurup hasas olmak lazım gelır dıye dusunuyorum. sagduyulu olacagınıza ınandıgımı belırtıp sızlerı ALLAH ın selamı ıle selamlıyorum.selamun aleykum. gözcu

Üst Alt