Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Fıkralar Buraya :))

nurullah_01

New member
CESETTTT
Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş.
Mısır tarlasının ortasında, tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun
içindeki ceset düşüp dereye yuvarlanmış. Akıntı, cesedi dinamitle
avlanan balıkçıların yanına sürüklemiş. Balıkçılar "Acaba adamı dinamitle biz mi öldürdük?" diye endişeye kapılarak, cesedi askeri kışlanın tellerine
bırakmışlar. Nöbetçi er, bölgeye birinin yaklaştığını düşünerek cesedi yaylım ateşine tutmuş. Hemen ambulans çağrılmış. Delik deşik olan ceset, hastaneye kaldırılmış. Operasyon 6 saat sürmüş. Ameliyattan çıkan doktor, alnından akan terleri silmiş ve "Çok zor oldu ama galiba yaşayacak" demiş

..:naz:..

New member
Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu olduğu için gidip üniversite profesörününün yanına oturur Profesör kaslarini çatarak: " Öküzler ve kuslar ayni masada oturamaz!"der.
"Ögrenci: "O zaman ben ucuyorum...":D :D

Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis.
Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde cevaplamis. Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim demis;

Yolda yururken iki torba buldugunu hayal et, birinde akil var, digerinde ise para var. Hangi cuvali alirsin?
Ogrenci: "Para olan cuvali secerdim..."
Profesor: "Ben akil olan cuvali secerdim..."
Ogrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu secer...:D :D

Profesor cok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine ''ÖKÜZ'' yazmis. Ögrenci nota bakmadan odadan cikmis.
sonra kapıyı aralayıp profesore:
"Sayin profesor, İmzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."- demis.":D :D

(Aramızda eğitici olanlarımız varsa kusura bakmayın...)

New member
Uyanık Gazeteci...

Uyanık Gazeteci...

Kaza yerinin etrafını polis kordonu ve meraklı bir kalabalık çevirmiştir.Gazetesine iyi bir haber yetiştirmek isteyen muhabir,çemberleri aşamayınca bir kurnazlık düşünerek seslenir:
-Yol verin!Yol verin!Ben kaza kurbanının oğluyum!
Yol verirler,muhabir yaklaşır.Bir de bakar ki;arabanın önünde bir eşek cansız yatmaktadır.:D

B

beyaz_ýþýk

Guest
Kaza yerinin etrafını polis kordonu ve meraklı bir kalabalık çevirmiştir.Gazetesine iyi bir haber yetiştirmek isteyen muhabir,çemberleri aşamayınca bir kurnazlık düşünerek seslenir:
-Yol verin!Yol verin!Ben kaza kurbanının oğluyum!
Yol verirler,muhabir yaklaşır.Bir de bakar ki;arabanın önünde bir eşek cansız yatmaktadır.:D
Bugun hiç güleceğim yoktu Allah c.c. hayırlı ve uzun ömürler versin..Allah c.c. razı olsun

New member
Eksik Para

Eksik Para

Küçük Ahmet, bakkala öfkeyle sordu:
- Neden hep küçük yumurta veriyorsun?
- Taşıması , kolay olur da ondan.
Ahmet eksik para verip yumurtaları alıp giderken bakkal seslendi:
- Ama sen eksik para verdin.
Küçük çocuk arkasına dönüp gülerek: " Para daha çabuk sayılır da ondan...

talha_

New member
Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:

-"Getir bakayım şu karneyi!"

-"Al baba...":( :(

Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.

-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"

-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum...:eek: :eek: "

talha_

New member
Büyük Keşif

Büyük Keşif

Temel,birgün çok Büyük Bir Olay Keşfettiğini Söyleyerek Bunu Bir Basin Toplantisiyla Halka Duyurmak Ister.

Bir Masanin önünde Duran Temel Masanin üstündeki örümceğe "Yürü Der";örümcek Yürür.sonra Tekrar Yürü Der Ve örümcek Yine Yürür.

ardindan Temel Herkezin şaşkin Bakişlari Arasinda örümceğin Bacaklarini Tek Tek Koparir Ve örümceğe Tekrar "Yürü Der" Fakat Bu Kez örümcek Yürüyemez Ardindan Tekrar "Yürü Der"Ve örümcek Yine Yürüyemez.

temel Büyük Bir Keyifle Halka Dönerek "gördüğünüz Gibi örümceğin Bacaklarini Koparinca Kulaklari Duymayi" der...

NUAYMAN

New member
DOSTUN BÖYLESİ_

İki dost Afrika ormanlarında bir gezintiye çıkar. Birden ağaçların arasından bir aslan çıkaverir. İki dost korku içinde kaçmaya başlarlar, aslanda peşlerinden kovalamaya... İki dosttan biri kaçarken bir taraftan sırt çantasını çıkarırken, diğer taraftan soyunup, üzerindeki ağırlıkları
atmaya başlar. Bunun gören dostu nefes nefese kendisine sorar: "Sen ne yapıyorsun. Onları çıkarınca aslandan daha mı hızlı koşacağını sanıyorsun?" Önde olan arkasını dönüp bağırır: "Senden daha hızlı koşşam yeter!"

NUAYMAN

New member
doğru söze ne.....

Ingiliz garson Türk müsteriye:
* Çanakkale de çok askerimizi öldürdügünüz için sizleri pek
sevmeyiz,deyince.
Bizimkinden gayet soguk kanli su cevabi almis:
* Orada ne isiniz vardi?

NUAYMAN

New member
Texsaslı Bush
Bir İngiliz doktor diyor ki :

-"Tıp bilimi bizde öyle ilerledi ki, biz bir adamın beynini alırız ve başkasına koyarız ve onu altı haftada iş arayacak hale getiririz."

Alman doktor diyor ki :

-"Bu hiç birşey değil; biz bir adamın beynini çıkarırız ve başkasına koyarız ve onu dört haftada şavaşa hazır hale getiririz."

Amerikalı doktor da diyor ki ;

-"Beyler siz çok geridesiniz. Biz Teksastan bir beyinsizi aldık ve beyazsaraya koyduk. Şimdi ülkenin yarısı iş arıyor, yarısı da savaşa hazırlanıyor."

Bob Nerde
George Bush bir ilkokulu ziyaret eder. Çocuklara:

- Sorusu olan var mı? der. Ve kücük Bob sözü alir.

- Benim üç sorum olacak:

1- Seçimlerde daha az oy almanıza ragmen nasıl oldu da Başkan oldunuz?

2- Hiroshima'ya atılan atom bombasi sizce dünyanin en büyük terör faaliyeti değil midir?

3- Hiçbir neden yokken neden Irak'a saldırmak istiyorsunuz?
Aniden zil çalar ve çocuklar tenefüsse çıkarlar. Çocuklar geri döndügünde bu sefer sözü küçük

Tom alır. Benim beş sorum olacak:

1- Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da Başkan oldunuz?

2- Hiroshima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?

3- Hiçbir neden yokken neden Irak'a saldırmak istiyorsunuz?

4- Bugün neden zil 30 dakika erken çaldı?

5- Bob nerede?

New member
Hakim...

Hakim...

Birini döven bir adam hakimin karşısına çıkarılmış,
Hakim sormuş :
- Nerede yaşıyorsun?
- Orda burda...
- Ne iş yaparsın?
- Onu bunu...
- Barda dövdüğün adamı önceden tanıyor musun?
- Söyle böyle...
- Ne demek yani nerden tanıyorsun?
- Ordan burdan...
Hakim artik dayanamamış :
- Anlaşıldı, götürün bu adamı tıkın içeri!..
İki jandarma adamın koluna girmiş götürürlerken adam hakime seslenmiş:
- Heeeey bi dakika!.. Ne zaman çıkıcam ben burdan!..
Hakim de ona seslenmiş:
- BUGÜN YARIN!...:D :D

GEZGÝN

New member
bu da benden...

bu da benden...

Aşırı sinirli biri, havalimaninda 'kabul bankosu'ndaki ilgili memura etmedigi hakareti birakmamis .. Müsterinin abartili kabaligi karşısında, banko memuru sakin ve güleryüzlü bir sekilde davraniyor, hiç cevap vermeden işine devam ediyormuş ..

Adam işi bitip gidince, bir arka siradaki müşteri

-"Sizi tebrik ederim..!" demis memura,

-"Hiç tahrike kapılmayıp nezaketinizi sürdürdünüz.. Ama bu kadarı da yanlis .. Yapabileceginiz bir şeyler olmalı .."

"Olmaz olur mu, var efendim.." demiş , memur gülümseyerek, beyefendi New York'a gidiyor, bavulları Bangkok'a..!"

B

beyaz_ýþýk

Guest
Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk...

B

beyaz_ýþýk

Guest
Fadime ile Temel büyükada da dolaşıyorlarmış
Bir martı Temel`in kafasına pislemiş
Fadime:
-Temel git şu tuvaletten tuvalet kağıdı al
Temel:
-Gerek yoktir kuş çoktan uçup gittu

B

beyaz_ýþýk

Guest
Bir gün Nasrettin Hoca hamama gitmiş.
Hamamcılar,Hoca'ya Fakir diye eski püskü bir peştamal ve kirli bir havluvermişler.
pek alaka göstermemişler.
Hoca hiç ses etmeyip çıkarken kasaya on akçe(ücretin on misli)bırakmış.
Hamamcılar hem sevinmiş hem de Hoca'ya alaka göstermediklerinden utanmışlar.

Bir hafta sonra Hoca aynı hamama tekrar gitmiş.bu kez Hamamcılarkendi kusurlarını da telafi için aşırı alaka göstererek ona ipekli peştamal ve sırmalı havlular vermiş,çevresinde pervane olmuşlar.
hoca hiç ses etmeyip çıkarken kasaya bir akçe bırakmış.
Hamamcılar:
-"Efendi! Bu ne biçim iş böyle ?"deyince Hoca cevap vermiş:
-"Şaşıracak birşey yok ! Bu gün verdiğim bir akçe geçen haftaki hamam içindir,geçen hafta verdiğim ise bu günün ücretidir."

hamidü'l Quran

New member
Öğretmen derste çocuklara dönerek sorar: - Söyleyin bakayim,kuzeyimizde karadeniz,güneyimizde akdeniz,batımızda ege denizi varsa BEN KAÇ YAŞIMDA OLURUM..? Arka sıralardan bir parmak kalkar: - Kırkdört öğretmenim.. Gerçekten de o yaşta olan öğretmen şaşırır: - Doğru..Ama nasıl bildin.?.. - Gayet kolay öğretmenim..Benim yarı manyak bir ağabeyim var;tam yirmiiki yaşında..Onun yaşını iki ile çarpınca sizin yaşınız çıkıyor....

Üst Alt