Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Eyy Reyhan Gürtüna....!!!

Talha27

New member
Web sitesi
komando790.sitemynet.com
Bacımın Örtüsü Batmakta Rezilin Gözüne, Acırım Billahi Tükrüğe;Tükürsem Yüzüne. ... Bacımın Örtüsü Batmakta Rezilin Gözüne, Acırım Billahi Tükrüğe;Tükürsem ...

GURSUNET

New member
cennet ucuz değil cehennem luzumsuz değil...

rusen_alp

New member
Ben şahsen olaya inanç noktasında veya hidayet noktasından bakmıyorum, yani önce hidayete ermişti de, şimdi de hidayet nuru mu söndü ...? Tabiki hayır....
Bu olayın inançla bir ilgisi yoktur, olay tamamen siyasi rant meselesidir, o zamanlar eşi muhafazakar bir partideydi, bundan rant sağlaması gerekiyordu, baş örtüsü de bir araçtı ve başörtüsünü kullanarak siyasi rant elde ettiler.
Şimdi ise eşi muhafazakar çizgiden kovuldu, liberal oluşumlara yelken açtı, artık burada inançın ikinci planda kalması gerekiyordu ve ilk yapılacak işte bir yerlerini açmak olacaktı, önce başından başladı, ileriki günlerde belki aynı şekilde devam edebilir.

Dedemin çok güzel bir sözü var , der ki " Her sakallıyı deden , her çarşaflıyı da nenen sanma "
Gerçekten öyle, her örtünen inancı için örtünmez, kimisi Allah rızası için örtünür, kimisi de erkeklerin kalbini kazanmak için, kimisi de böyle dünyalık rant, siyasi rant vb şeyler kazanmak için örtünür.
Örtünme konusunda benim fikrim mi...?
Örtünsün de , milletin ayağını kaydırmasın da., namusunu iffetini korumakla birlikte milletin de değerlerini tehlikeye sokmasın da , ne için örtünrse örtün....
Kalplerde olan sadece Allah bilir, fakat alenen niçin yapıldığı belli şeyleri de Allah'ın kulları da bilir....
Bu kadına selametle diyorum....Rabbim hidayet versin diyorum, başka da bir şey demiyorum, yaz mevsimi geliyor, belki plajda bu kadını bikinisiyle görüntülenir di ibret-i alem için haber olur, neden olmasın, bu kadında ben o potansiyeli görüyorum....
Hüsn-ü zan nerde mi diyorsunuz?
bu kadın için hüsn-ü zan ölmüştür, hüsn-ü zan beslemek akıl karı değildir...

yavuzburak

New member
YA birden ne oluyorda böyle kabak çiceği gibi açılmalar oluyorr??? Bunlar kafa karıştırıcı işler doğrusu şimdiye kadar nerdeydi bu kadın aklına şimdi mi geldi açılmak??? Kişiliğiyle alakalı bir bilgiye sahip değilim ama kafam karıştı dogrusu:confused::confused:

Üst Alt