Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DÜĞÜN...

Azra

New member
GÜL SEN GÜL. GÜLERSİN TABİ NEDE OLSA EVLİSİN. OHH NE GÜZEL İSTANBUL BEEE PEHHH :):) GÖRÜCEKSİN GELİCEK KISMETİM BU SİTEYE GELİNCE KENDİ ELLERİMLE TANIŞTIRCAM SENİ :):) ODA OLMADI ANNEM BULUR HERHALDE NE YAPALIM... :)

ayy ebedii Allah iyiliğini versin...senin....
en iyisi annen bulsun:p:p:p

B

beyaz_ýþýk

Guest
GÜL SEN GÜL. GÜLERSİN TABİ NEDE OLSA EVLİSİN. OHH NE GÜZEL İSTANBUL BEEE PEHHH :):) GÖRÜCEKSİN GELİCEK KISMETİM BU SİTEYE GELİNCE KENDİ ELLERİMLE TANIŞTIRCAM SENİ :):) ODA OLMADI ANNEM BULUR HERHALDE NE YAPALIM... :)

Kardeşim sozlerinin başına inşallah ekle..
İnşallah rabbim kalbine gore biri ni hic ummadıgın bir yerden verir...duanın en makbulu budur..

ebedi

New member
ayy ebedii Allah iyiliğini versin...senin....
en iyisi annen bulsun:p:p:p

sen gül gül görüşcem ben seninle azracık :):) bak beyaz ışık abime etti duayı sen anca laf söle. ALLAH RAZI OLSUN ABİM İŞTE UĞRAŞIYOZ BÖLE AZRACIKLA EVLENMİŞ GELMİŞ BURDA HAVA YAPIYO BANA :):)

Azra

New member
sen gül gül görüşcem ben seninle azracık :):) bak beyaz ışık abime etti duayı sen anca laf söle. ALLAH RAZI OLSUN ABİM İŞTE UĞRAŞIYOZ BÖLE AZRACIKLA EVLENMİŞ GELMİŞ BURDA HAVA YAPIYO BANA :):)

ayy gülsemmi ağlasammı...bana abla de bakim ne öyle azracık falan....:cool:

hemde ben hava atmıyorum kedi.....:p
bunda hava atacak bişi yok:p

muhammet

New member
seyfullah ebedi emir hattab obsayttesiniz bayrak kaldırıyoruz görmüyormunuz sizi orta hakeme havale ediyorum.

ebedi

New member
ayy gülsemmi ağlasammı...bana abla de bakim ne öyle azracık falan....:cool:

hemde ben hava atmıyorum kedi.....:p
bunda hava atacak bişi yok:p

NE ABLASI CANIM ODA NEYMİŞ:):) AZRACIK SENSİN KEDİ:):) GÜL SEN GÜL EVLENİNCE GELİCEM Bİ AKŞAM YEMEĞİNE EVİNE O ZAMAN GÖRÜŞÜRÜZ :) ŞİMDİ SEN DİĞCEKSİN DAVET EDEN Mİ VAR DİYE AMA NEYSE :):)

Azra

New member
NE ABLASI CANIM ODA NEYMİŞ:):) AZRACIK SENSİN KEDİ:):) GÜL SEN GÜL EVLENİNCE GELİCEM Bİ AKŞAM YEMEĞİNE EVİNE O ZAMAN GÖRÜŞÜRÜZ :) ŞİMDİ SEN DİĞCEKSİN DAVET EDEN Mİ VAR DİYE AMA NEYSE :):)

tabi buyrun gelin...:) ama kaç sene sonra:rolleyes::p

ebedi

New member
tabi buyrun gelin...:) ama kaç sene sonra:rolleyes::p

geç dalganı sen geççç geçççç :):) RABBİM NASİP ETSİN BANA NUR YÜZLÜ HANIM HANIMCIK BİRİNİ O ZAMAN BEN SENİNLE DALGA GEÇERİM :) MİLLETİN ELİNE DÜŞTÜK BE PEHHH :) ANNEEEEEEE YA BENLE DALGA GEÇİYORLARRR YAAA :):)

Azra

New member
geç dalganı sen geççç geçççç :):) RABBİM NASİP ETSİN BANA NUR YÜZLÜ HANIM HANIMCIK BİRİNİ O ZAMAN BEN SENİNLE DALGA GEÇERİM :) MİLLETİN ELİNE DÜŞTÜK BE PEHHH :) ANNEEEEEEE YA BENLE DALGA GEÇİYORLARRR YAAA :):)

bak annene şikayet ediyosun...hemde dalga geçmiyoruzki:cool:

Allah gönlüne göre versin...

ebedi

New member
bak annene şikayet ediyosun...hemde dalga geçmiyoruzki:cool:

Allah gönlüne göre versin...

HADİ HADİ BIRAK ŞİMDİ GEÇ DALGANI KAÇ SENE SONRA FALAN DİYEREK SONRA DALGA GEÇMİYOZ DE:) AMA BEN BUNU UNUTMAMMMM SEN MERAK ETMEEEE :) KEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Azra

New member
HADİ HADİ BIRAK ŞİMDİ GEÇ DALGANI KAÇ SENE SONRA FALAN DİYEREK SONRA DALGA GEÇMİYOZ DE:) AMA BEN BUNU UNUTMAMMMM SEN MERAK ETMEEEE :) KEDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

tamam küstük o zaman KEDİİİİ...:mad:

konuşmuyorum.:cool:

hikmetimm

New member
heyyy ne oluyoo orda

bakıyorumda azra kardeş tek buldun ebediyi takıl bakimm :(

iyi anlaşmışsınızzz

mhmt

New member
nolmuş burda yaw.

Mucahid abi takımlara ayırmışın, bu iyi de..yaw sen hangi taraftasın..seyfo alteder demiş çıkmışın..ne altetmesi:D...zafer bizimdir..bitti!!!
hikmet usta geldim..kimi öldürecez onu diyin hele;)

selametle...

Azra

New member
tamam arkadaşlar hepinize toplu nikah yapacağım...HAZIR OLUN...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
aman üstat dikkat et sanada aynısı olmasın mazallah nikah masasına sürüye sürüye götürürler.
üstad bana anca o resim olur biri zorla nikah masasına oturması lazım, yada size bir abiyi anlatim benimksiide belki onun gibi olur, bu hizmet aşığı bir abi, evliliği kafasından çıkarmış, annesi babası arıyor olum yakınımız evleniyor gel ayıp olmasın neyse abide kalkıyor gidiyor, abiyi güzelce giyindiriyorlar, falan traş ol düğün nede olsa derken abiyi hazırlıyorlar, sonra düğüne gidildiklerinde abi bakıyor gelin var damat yok, soruyor damat nerde sensin işte diyorlar oturtuyorlar oraya abi ne yapıcağını şaşırıyor nikah masasında mecburen evet diyor. abinin tüm bekarlık hayalleri suya düşüyor. işte aileler bize cephe almış ne zor bekar olarak işimiz :D

A

abdirabbih

Guest
üstad bana anca o resim olur biri zorla nikah masasına oturması lazım, yada size bir abiyi anlatim benimksiide belki onun gibi olur, bu hizmet aşığı bir abi, evliliği kafasından çıkarmış, annesi babası arıyor olum yakınımız evleniyor gel ayıp olmasın neyse abide kalkıyor gidiyor, abiyi güzelce giyindiriyorlar, falan traş ol düğün nede olsa derken abiyi hazırlıyorlar, sonra düğüne gidildiklerinde abi bakıyor gelin var damat yok, soruyor damat nerde sensin işte diyorlar oturtuyorlar oraya abi ne yapıcağını şaşırıyor nikah masasında mecburen evet diyor. abinin tüm bekarlık hayalleri suya düşüyor. işte aileler bize cephe almış ne zor bekar olarak işimiz :D

olayı çok gözünüzde büyütüyorsunuz seyfullah abi...
kaçış yok bundan fıtrata bu duyguda konulmuş... farkında mısınız hep konu dönüp dolaşıp sizin evlenmediğinize geliyo..size yeni kapılar açılıyo bence ... aileniz yada yakın çevreniz size bi komplo hazırlayabilir ;) bunlar tabiki latife ama sizinde zamanınız geldi bence şimdiden geleceği düşünüp sabrınızı dağıtmayın.. sabrınızı saklayın ki parmağınızda yüzük olduğu zamanlarda da sabırla yolunuza devam edin..

Üst Alt