Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cumanız mübarek olsun

H

hüma-gül

Guest
Yâ rabbi! Sen benim rabbimsin, ben ise senin kulunum. Sen herşeyi Yaratıcısın, ben ise yaratılanım. Sen rızık verensin, ben ise rızık alanım. Sen mülkün sahibisin, ben ise kölenim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise âciz ve zelîlim. sen zenginsin, ben ise sana muhtacım. Sen ezelî dirisin, ben ise ölüme mahkûmum, sen bakisin, ben ise fânîyim. sen kerem sahibisin, ben ise kötülenmeye lâyığım. Sen iyilik yapansın, ben ise kötülük işleyenim. Sen affedicisin, ben ise günahkârım. Sen büyüksün, ben ise hakirim. Sen kuvvet sahibisin, ben ise zaîfim. sen verensin, ben ise isteyenim. Sen emniyet verensin, ben ise korkanım, Sen cömertsin, ben ise dua edenim. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahmetinle benim günahlarımı affet. Suçlarımı bağışla.Amin.

ALİM-İ İSLAMIN CUMASI MÜBAREK OLSUN.CENAB-I MEVLANIN, ZULÜM VE İŞKENCE ALTINDA BULUNAN MAZLUM .MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN YARDIMCISI OLMASI NİYAZIYLA....

allahcn91er0.gif

Mücahid

New member
Bütün İslam aleminin cuması mübarek olsun.

alem-i ervah

New member
Hayırlı Cuma'lar inşallah....

Allah'ım, bizi en güzel ahlak sahibi olmaya ilet, senden başka güzel ahlâka götürecek yoktur.
Beni kötü amel ve kötü ahlâktan uzaklaştır, senden başka kötü ahlaktan uzaklaştıracak yoktur.
Allâh'ım, kalb katılığından, gafletten, zillet ve meskenetten sana sığınırım.
Küfürden, fısktan, nifak ve gösterişten sana sığınırım.

Âmîn... Âmîn... Âmîn..

semazen.netten iktibastır...

V'esSelam

alem-i ervah

New member
Günün Ayeti

Herkesin yaptıklarına göre dereceleri vardır. ALLAH, onlara yaptıklarının karşılığını verir, asla kendilerine haksızlık yapılmaz.

Ahkaf Suresi: 19

Günün Hadisi

Ey insanlar! Alemlerin Rabbına hüsnü zanda bulunun. Zira rab, kulunun zannına göre ona muamele eder.

Hz. Muhammed (s.a.v.)

Günün Duası

Allahım, bizi ve anne ve babamızı ateşten koru.

Bizi ve anne ve babamızı, ebrâr ile beraber,

Seçkin Peygamberinin hürmetine Cennete dahil et.

Âmîn...

Âmîn... Âmîn... Âmîn..

Günün Sözü

“Ahdime vefa edin” sözüne kulak ver de sevgiliden “Ahdinize vefa edeyim” vaadi gelsin.

Hz. Pir

---iktibas----

saadete özlem

New member
bütün kardeşlerimin bayramını (cumasını) kutluyorum. Allah kabul etsin yaptığınız amelleri...

selam ve dua ile...

H

hüma-gül

Guest
S.A. ARKADAŞLAR,
HEPİNİZİN CUMASI MÜBAREK OLSUN. ALLAH C.C. TÜM DERTLİLERE DEVA, HASTALARA ŞİFA, BORÇLULARA ACİL EDA NASİP ETSiN.

allahcn91er0.gif

muhammet

New member
ALLAH razı olsun rabbim cuma günlerine kavuştuğu kullarından eylesin inşallah

mhmt

New member
amin amin amin..Allah razı olsun..cumamız mubarek olsun inşallah..

selametle..

alem-i ervah

New member
Günün Duası

Allah’ım, bu, kutlu ve mübarek bir gündür. Yeryüzünün dört bir yanında müslümanlar bir araya toplanmış, biri rahmetini dilemekte, biri nimetini istemekte, biri ödülünü aramakta, biri azabından korkmakta. Ve sen, onların neye muhtaç olduğunu daha iyi bilirsin. Şu halde, cömertliğine, keremine ve isteğimin sana kolay oluşuna dayanarak senden, Muhammed ve âline salat et ve bana yardım et. Senden, geçmiş günahlarımı bağışlamanı istiyorum. Şu halde, Muhammed ve âline salat eyle ve beni bağışla. Senden, beni (günahlardan) korumanı diliyorum.

Amin. Amin. Amin...

----iktibas----

alem-i ervah

New member
Hayırlı CUMA'lar inşallah...

Mevlit kandilimiz mübarek olsun...

fblif

New member
Allahim Cumlemize Ağiz Tadi,keyif,afiyet,sağlik,mutluluk,bereket Ihsan Eyle....cumlemizi Dogru Yoldan Ayirma Inşallah Ya Rab

Üst Alt