Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bülent Ecevit

aklý selim

Mesajlari Onaylanacak
Nurcu kardeşler karaoğlanı nasıl bilirdiniz?

aklý selim

Mesajlari Onaylanacak
fethullah gülene yakınlığın gözden düşme,irtica kampanyalarında hedef gösterilme nedeni olduğu bir dönemde,ecevit ısrarla fethullah gülenle dostluğunu hiç kesmemişti!O nedenle nurcu kardeşler dedim!

aklý selim

Mesajlari Onaylanacak
Bu kadına haddini bildirin diyen,katilleri af eden,müslümanları gerici,yobaz diye niteleyen biri!
Siz kalkmış cennetten bahsediyorsunuz!

isimsiz

New member
ben diyecektim vaz geçtim..allah bilir ama cennet o kadar mı ayak altına düştü...kazanmak bu kadar basitmi....

Nurgül

New member
Ne Cenneti kardesler? yapmayin! yinede Allah bilir ama Merve Kavakciyi Meclisden disari kovmasi hemde damarlari disari firlacak sekilde kipkirmizi kesilmis halde olan vaziyeti benim Beynime kazinmidi ben odur budur onu görünce o sahne aklima gelir...ben onunla Cenneti ayni Cümlede kullanmayi uygun görmüyorum......yapmayin dostlar.... Allah bilir! ameline göre. ama benim onu sevdigimi kimse söyleyemez.......saka yapiyorsunuz sandim...shoka girdim inanin yani....

BAHAR

New member
kim nerede olacak hiç bilinmez peki cennete yakıştıramayanlar ne biliyorlarda hüküm veriyorlar herşeyin en iyisini şüphesiz rabbim bilir kimin ne olduğunuda

Nurgül

New member
Amenna.... Allah rahmet eylesin....ama yinede sevmiyorum onu... bunada kizacaksaniz bilmiyorum yani. sahsi düsüncem ve fikrim. beni yanlis anlamayin ben hüküm vermiyorum. ama düsünmek suc degil. Heralde ki kimse bilemez kimin hangi makamda oldugunu Allah tan baska!!!

Rahmet4

New member
:) hizmeti geçmiş bir "abdAllah" dı,bu boyuttaki hayatını tamamladı.inşaAllah cennet boyutunda yaşar ebedi,her abdAllah...
ps. : Nurcu değilim. :) Ama Fetullah Hoca'yı da çok severim.
Sevgi ile...

evet sana katiliyorum coook hizmetkar bir insandi fedakar bir abdallahdi.görevine sadik biriydi

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
ben dedigim gibi yine diyorum ben nurcuyum ben gazaliciyim ben kadiriciyim dogrusu bu allah dostlarindanim biz sadece gördüklerimize sahitlik edebiliriz duyduklarimiza kesin gözüyle bakamayiz tabi bu durum bugun icin gecerli cennet ayaklar altina düstümü derken bir insani bukadar asgilayabiliriz görmedigimiz halde kalbini yaripta bakmadigimiz halde...allah rahmet eylesin

ÇAPANOÐLU

New member
ben dedigim gibi yine diyorum ben nurcuyum ben gazaliciyim ben kadiriciyim dogrusu bu allah dostlarindanim biz sadece gördüklerimize sahitlik edebiliriz duyduklarimiza kesin gözüyle bakamayiz tabi bu durum bugun icin gecerli cennet ayaklar altina düstümü derken bir insani bukadar asgilayabiliriz görmedigimiz halde kalbini yaripta bakmadigimiz halde...allah rahmet eylesin

aziz dostum, küp içindekini sızdırır dışına.. bilmem anlatabildim mi?..

ÇAPANOÐLU

New member
fethullah gülene yakınlığın gözden düşme,irtica kampanyalarında hedef gösterilme nedeni olduğu bir dönemde,ecevit ısrarla fethullah gülenle dostluğunu hiç kesmemişti!O nedenle nurcu kardeşler dedim!

Zaten en dramatik ve içten ve candan ve dostane başsağlığı dileği de Fethullah'tan geldi Zaman gazetesinde, Rabbim herkesi sevdiğiyle haşreylesin..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
biz sadece adil-i sahit olabiliriz ama adil-i hakim ise allah biraz yerimizi ve sinirlarimizi bilelim diye söyledim bende

ÇAPANOÐLU

New member
Allah'ın sunmuş olduğu kriterlere göre cehennem ayetlerini veriyorum, siz istediğiniz kişiyi bu kriterlere vurabilirsiniz, buyrun

Tevbe Suresi 81 Allah'ın resulüne ters düşmek için arkada kalanlar, çöküp oturdukları için sevindiler; Allah yolunda, mallarıyla canlarıyla didinmeyi tiksindirici bulup şöyle dediler: "Bu sıcakta seferber olmayın." De ki: "Hararet bakımından cehennem daha zorludur." Bir anlayabilselerdi!

Tevbe Suresi 95 Yanlarına döndüğünüzde kendilerini paylamaktan vazgeçesiniz diye Allah'a yemin edecekler. Vazgeçin onlardan, çünkü hepsi pisliktir. Kazandıklarının karşılığı olarak, varacakları yer cehennemdir

Tevbe Suresi 109 Peki, binasını Allah'tan gelen bir sakınma duygusu ve hoşnutluk üzerine kuran mı hayırlıdır yoksa binasını sel artıklarının ucundaki yarın kenarına kurup da onunla birlikte cehenneme yuvarlanan mı? Allah, zalimler topluluğuna kılavuzluk etmez.

Tevbe Suresi 113 Akraba bile olsalar, cehennem halkı oldukları açıkça belli olduktan sonra müşrikler için af dilemek ne peygambere yakışır ne de iman edenlere.

Hud Suresi 119 Rabbinin rahmet ettikleri müstesna. O, onları işte bunun için yaratmıştır. Rabbinin, "Yemin olsun ben cehennemi, tümden insanlar ve cinlerle dolduracağım!" sözü tamamlanacaktır.

Rad Suresi 18 Rablerinin çağrısına olumlu cevap verenler için güzellik vardır. O'na olumlu cevap vermeyenlere gelince, yeryüzündekilerin tamamı onların olsa, bir o kadar da ilave edilse, kurtulmak için bunların tümünü fidye verirlerdi. Böylelerinin hesabı kötü olacaktır; varacakları yer de cehennemdir. Ne kötü yataktır o!

Nahl Suresi 29 Hadi girin cehennem kapılarından; sürekli kalacaksınız orada. Gerçekten kötü yermiş kibre sapanların barınağı.

İsra Suresi 8 Rabbiniz size belki rahmet eder. Ve eğer yine eski duruma dönerseniz, biz de döneriz. Ve biz, cehennemi, küfre batanlar için çepeçevre kuşatan bir zından yapmışızdır.

İsra Suresi 18 Peşin isteyene dünyada peşin veririz: Dilediğimize dilediğimiz kadar. Sonra da ona cehennemi veririz; yaslanır ona, kınanmış ve kovulmuş olarak.

İsra Suresi 39 Bunlar, Rabbinin sana, hikmetten vahyetmiş olduklarıdır. Allah'ın yanına başka tanrı koyma ki, kınanmış ve kovulmuş bir halde cehenneme atılmayasın.

İsra Suresi 63 Allah buyurdu: "Defol git! Onlardan kim sana uyarsa, cezanız cehennem olacaktır. Ne de mükemmel ceza."

İsra Suresi 97 Allah kime hidayet verirse doğru olan yolu bulan odur. Kimi de şaşırtırsa, böyleleri için O'nun dışında dostlar bulamazsın. Kıyamet günü böylelerini kör, dilsiz ve sağır bir halde yüzleri üstüne sürerek haşrederiz. Varacakları yer cehennemdir ki, alevi dindikçe kızgın ateşini körükleyiveririz.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
bunlar parca parca verilip ne yapilmaya calisiliyor allah insanlara bu gibi atiflarda bulunabilecegimizden bahsetmiyor otur oturdugun yerde bu gibi fenaliklar yapma diyor artik kabaca tabiriyle bunu diyorum ve allah rahmetiyle diledigini affeder diledigini affetmez allah affederken sen allahtandami büyüksünde yargiyi bir cizgide ciziyorsun yapmayin allahaskina yaaaaaaaaa

ÇAPANOÐLU

New member
bunlar parca parca verilip ne yapilmaya calisiliyor allah insanlara bu gibi atiflarda bulunabilecegimizden bahsetmiyor otur oturdugun yerde bu gibi fenaliklar yapma diyor artik kabaca tabiriyle bunu diyorum ve allah rahmetiyle diledigini affeder diledigini affetmez allah affederken sen allahtandami büyüksünde yargiyi bir cizgide ciziyorsun yapmayin allahaskina yaaaaaaaaa

İddia ediyorum, Şu an Bülent Ecevit için beslediğiniz şu zannı, yarın bir sağcı siyasetçi, mesala, bir Erbakan, bir Yazıcıoğlu, bir Haydar Baş için beslemeyeceksiniz, çünkü, NURCU demek, sadece sol ve izm'cileri sevmek demek oldu neredeyse, peki sevgili kardeşim, DİNDARLARI SEVMEMEK HANGİ ALLAH'IN (HAŞA) dileğidir ki, sadece diğer cenahtan olanlara hoşgörülüsünüz..
Bakın, aynı kıbleye doğrulan ikimiz, şu an, her haliyle kendini ortaya koyan bir KOMİNİST için birbirimizi yemekle meşgulüz.. Sebep.. Hangimiz doğrudayız.. Kriter ne olmalı bu durumda.. Bir kominist iki mü'mini hasım ve düşman edebilir mi?.. Evet, cevabınız..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
ben bu cemaatin tek bir özelligini söyleyebilirimki bu dediginiz cemaatlere hicbirsekilde dil uzatmamistir herkese hosgörüyle bakmistir ama bu cemaatler kötülemeyi dille ve baska yollarla yapmislardir insan ayirt etmemek ne güzel ama bir kominist bir mümini hasim edebilir ve ediyodurda bunu bilesin...

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
ölen kişinin ardından konuşmak bize yakışmaz amma ! dışarı dışarı diye alkış tuttular o gün bir bacımızı rencide ettiler tüm türkiyeyi de şahit tuttular şimdi bu hak konusunun hesabını nasıl verecekler ALLAH C.C bilir
Son raund Azrail'in...

Azrail Ecevit'e "haddini bildirdi"...

Üst Alt