Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu resimlerdeki Hakikatı arıyoruz

Enver Ýstek

metin mete
Öncelikle Allah sizlerden Razı olsun.Sizin bana söyledikleriniz çok çok çok az kalır.İsteğimi yerine getirdiniz.Sizden Allah Razı olsun.

Bu arada şu iyi bilinsin ki Alimlerin sözüde kalemide birdir.Ama ben o Alimlerden değilim.Benden aciz ve günahkar bir insanda yoktur.Bu yüzden ne söylerseniz az gelir.Bu yüzden boşuna zahmet çekmeyin.Allaha emanet olun.

Hani Akif diyorya"Maksat adam kandirmaksa"Karnimiz tok bizim,hikayelerle imana yerimiz yok bizim,Hakki gördükten sonra safsataya amenna diyecek agzimiz yok bizim,sen sag biz selamet diyecek mecalimiz yok bizim,,,,,

a l p e r

New member
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullah
Bazı mevcut olan olumsuzluklar dikkatimi çekmiş,görüntüsü bir iş adamı ama bu kişi hakkında duyduğum ve gördüğüm hiç te normal olmayan hadiseler sonucunda,bir yeri gözlem altında tutuyordum.Ondan sonra bazı, dünyanın dengesini bozan gerçeklere ulaştım.Bunların boyunu aşmış ve birçok olumsuzlukların zuhur edeceğinin farkına varınca oradan bazı kayıtlardan bir tanesini elime geçirebildim.Ve orada çok korkunç bir gerçekle karşılaştım.Bütün Alimlerin korktuğu Peygamber Efendimizin(s.a.v) bile gözümün bebeği değipte duasını okuyamadığı ve bu asra kefaret olarak bağışladığını öğrendim.Bir ağaç ağzını nasıl açıpta insanı yutabilir.Fotoğrafta solda görünen o çocuk, ve kafasındaki üçgenin kayanın üzerindeki azap gören,dehşetli azap içerisinde olan birisinden türeyeceğini gösteriyor.Bir insanın alnında işlenmiş bir ayyıldız nasıl olabilir.Dünyaya ana rahminden gelişimizi ve ahiret alemini gösterip ve kayanın üzerinde net bir şekilde azap içerisinde olduğumuzu gösteren ve daha da anlatamadığım görüntünün mevcut olduğu iki fotoğrafta da net olarak görünen bu kayıtları bütün müslümanların haberdar olması ve dua edebilmesi için gerekli gördüm.Hakikatte bunların boyunu aşmış ve bunların kim olduğunu bende bilmiyorum.

15x30em7.jpg

NOT:Resimlerdeki gizli hakikatleri görebilecek kişilerden bu mesajın altına yorum beklemekteyiz.

O çocuğun kafasında üçgen değil bir ok var. üzerinde de "her ne olursa olsun bu çocuk dünyaya gelmemesi gerekiyor. Engelleyecek olan ....(bir şey)larımızdır " gibi bir şey yazıyor(yanlış okumuş olabilirim).

Ağacın yanındaki bayanın sağında bize göre solunda da bir yazı var ki okumak mümkün değil. Ancak anlattıklarınızdan ve ağacın şeklinin ağzını açmış bir yaratığa benzemesinden az çok ne olduğu anlaşılıyor. Yalnız dikkat ederseniz soldaki fotoğraftaki ağacın şekli ile bayanın yanında gözüken ağaç şekli aynı değil. Bunun sebebi photoshop gibi bir program olsa gerek(ama zaman farkı da olabilir bilemiyorum). Kastedilen ağzını açıp yutacak olan ağaç burada gözüken ağaç ise, insanlar objeleri haleti ruhiyesine göre çeşitli şeylere benzetebilir. Mesela bayanın yanında duran ağaç mevleviye de benziyor diyebiliriz.

Sağda adamın üzerinde durduğu kayaya soldaki fotoğrafta bir surat montajlanmış(ya da ben benzettim). Tabi birkaç yerde de surata benzeyen şekiller var. Montaj mı yoksa artık ben mi uydurdum bilemiyorum.

Şartlanmışlık oldukça etkiliyor.

Netice olarak soldaki fotoğraf manüpüle edilmiş HUZURSUZ bir fotoğrafdır. Normal bir fotoğrafın o hale gelmesi için Photoshopta yapılması gereken işlemler şunlardır: background'u klonlayıp üstteki layer'a gaussian blur 2.5 pixel, saturation %50, opacity %50. Bu kadar... Bir de sağa sola surat giydiriseniz sırlı garip bir fotoğrafınız olur.

Tut orucun, kıl namazın; Allah'a(cc) olacaksın biraz yakın. Sırlı işler sırra erenlerin olsun. Bize halimizle uğraşmak yeter de artar bile...

Son düzenleme:

a l p e r

New member
Ve yorumları daha şimdi okuyorum. Kibir ki şeytan aleyhillane'nin kovulmasına sebep olmuştur. Haliniz görene âyandır...

Çıplak kralın olmayan kıyafetini gören akıllılar(!) bir düzenbazın "aptallar göremez" demesiyle kandırılmıştır. Burada da "cahiller göremez" denmiş ki esas cahil gördüğünü iddia eden olmalıdır...

seyhmucahit

New member
Görüşler ayrı.Manalar birdir.Bütün insanlık aleminin öz fıtratında o vardır.O nu bulmayı,kimine nasib ediyor kimine etmiyor.Onu bulanlar emin görüş üzerine olanlar,o da Muhammedul Eminin(sav) yolu.

Yazılımlarda çok farklı boyutlara gidildi.Kesin açıklamalar yapıldı.Hanginizin görüşünün emin olduğuna karar veremedik.Neticede iki yazılımda da deyimler vardı ve bu deyimlerde felsefe konuştu.Ki İslamiyette kesinlikle yasaktır.

Veya Cahiliyetimizden dolayı görüşlerin manasına ulaşamadık.Lütfen bize kısa bir süre içerisinde bilgi verebilirmisiniz?

Neticede yarım yamalak işler,insanı canından eder.Sizin bizi canımızdan etmeye hakkınız yok,Lütfen bir açıklama yapın.

seyhmucahit

New member
Geniş bir topluluk olarak vereceğiniz cevabı beklemekteyiz.Lütfen acil olarak cevap verirmisiniz???????

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Geniş bir topluluk olarak vereceğiniz cevabı beklemekteyiz.Lütfen acil olarak cevap verirmisiniz???????

Neye cevap istiyorsunuz kardeşim. Açıkça yazarsanız, anlarsak cevap verelim. Burada sizin şifrenizi çözecek kadar huddam sahibi kimse yok. Ama, şimdi senin yaptığın gibi ben de şifreli bir kaç söz etsem, sen de ya anlamayacak, ya da anlamış gibi yapıp alakasız cevaplar vereceksin. Tam olarak nedir isteğin ya da bu forum ahalisine ne duyurmak istiyorsun, anlat...

seyhmucahit

New member
sordumuz sorulara cevap verebilecek hem kör gözü açık hem gönül gözü açık ALLAH RIZASI İÇİN huddam olmayan gerçek biralimin açıklamalarını bekliyoruz.Neticede yarım yamalak işler insanı canından eder.Bizi canımızdan etmeye hakınız yok.Şimdiden ALLAH RIZASI İÇİN açıklama yapacak kişiden ALLAH RAZI OLSUN neticede hiçte kolay olmayacak.

seyhmucahit

New member
İki taraftada çok sert yazılımlar oluştu bizim anladımız kadarıyla ayrı görüşler savunldu yazılımlarada geçtiyi gibi gerçek alimler varsa ki inşallah vardır bizi aydınlatma şerefine nasib ederinşallah. ALLAH RIZASI İÇİN DEDİYİN ZAMAN AKAN SULAR DURUR DAYANAMAZ KONUŞURLAR. ALLAHA EMANET OLUN CENABI ALLAH CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUN.

D

Dervis Hüseyin

Guest
Resimlere baktim, yazilanlari okudum. Kanaatim; bir iki arkadas eglenmek icin ortaya `SIRLI` bir konu atmislar, yine `SIRLI Resimler` ve `SIRLI Cümleler`ile konularini pekistirmisler. Allah herkesi dogru yola kavusturur insallah, ilk önce de beni.

edebali

New member
selamun aleyküm

selamun aleyküm

Bu resimlerin öncesi, 1992 yılında siirt tillo'da sultan memduh medresesi inşaatında inzivaya giren bir çocuktan bahsedelim, bu çocuk inzivada çığlıklar atıp feryat ettiği zaman başta Sultan Memduh Medresesi alimleri olmak üzere bütün, tillo halkı korkuya kapılıp, feryatların arşı ala-ya yükseldiğini bildikleri halde o çocuğu Tillo'dan kovmak istediler çünki Tillo'ya gelen ziyaretçiler bu feryatlardan ürküp Tillo'dan uzaklaştıkları için alimlerin din ticareti zarar görüyor ve kazançları kayba uğruyordu.
Kendi gelirlerinin kesileceğini anlayan alim geçinenler, büyük bir vahşetle bu çocuğu ortadan kaldırmaya çalıştılar, zamanın "alim!" ebu cehil'leri asrı sadette olduğu gibi Allah Dostları'nı ortadan kaldırıp dün olduğu gibi bugünde hala kendi saltanatlarını devam ettirmek istiyorlar.
Acizane biz bu çocuğun belki binlerce kerametlerini görmüş biri olarak içine düştüğümüz kısır döngüden kurtulmanız adına bu fotograflara bir değil binlerce kez bakmanızı öneriyorum.
Bu fotoğraflara her baktığınızda bir öncekinden farklı şeyler göreceksiniz, Allah-u Teala tüm ümmeti Muhammedi gazabından ve vesvesesinden korusun ki göreceklerinizden birisi azazil"şeytan"in kendisidir.
Cenab-ı Rabbim Rahmetini bizden esirgemesin Resullulahın Şefaati Ümmedi Muhammedin üstüne olsun.
Unutmayın "Her saf tutan müslüman değil, her namaz kılan bizden değildir." hadis-i şerif

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bu resimlerin öncesi, 1992 yılında siirt tillo'da sultan memduh medresesi inşaatında inzivaya giren bir çocuktan bahsedelim, bu çocuk inzivada çığlıklar atıp feryat ettiği zaman başta Sultan Memduh Medresesi alimleri olmak üzere bütün, tillo halkı korkuya kapılıp, feryatların arşı ala-ya yükseldiğini bildikleri halde o çocuğu Tillo'dan kovmak istediler çünki Tillo'ya gelen ziyaretçiler bu feryatlardan ürküp Tillo'dan uzaklaştıkları için alimlerin din ticareti zarar görüyor ve kazançları kayba uğruyordu.
Kendi gelirlerinin kesileceğini anlayan alim geçinenler, büyük bir vahşetle bu çocuğu ortadan kaldırmaya çalıştılar, zamanın "alim!" ebu cehil'leri asrı sadette olduğu gibi Allah Dostları'nı ortadan kaldırıp dün olduğu gibi bugünde hala kendi saltanatlarını devam ettirmek istiyorlar.
Acizane biz bu çocuğun belki binlerce kerametlerini görmüş biri olarak içine düştüğümüz kısır döngüden kurtulmanız adına bu fotograflara bir değil binlerce kez bakmanızı öneriyorum.
Bu fotoğraflara her baktığınızda bir öncekinden farklı şeyler göreceksiniz, Allah-u Teala tüm ümmeti Muhammedi gazabından ve vesvesesinden korusun ki göreceklerinizden birisi azazil"şeytan"in kendisidir.
Cenab-ı Rabbim Rahmetini bizden esirgemesin Resullulahın Şefaati Ümmedi Muhammedin üstüne olsun.
Unutmayın "Her saf tutan müslüman değil, her namaz kılan bizden değildir." hadis-i şerif

Tabiri "caiz ise biri bırakıyor diğeri alıyor"

Kardeşim, burası magazin sitesi değil. İslam ahkamına muğayir olmayan bildiğiniz bir bilgi varsa paylaşın, iddialarınız delillendirin, tavsiyenizi yapın. Yoksa bu tür hezeyanlarla bu forumda pirim peşine düşmeyin lütfen.

babacan

New member
selamun aleyküm

selamun aleyküm

Bu fotoğraflar peygamber efendimiz (s.a.v)'in kılıç sallayamadığı amel sahiplerini anlatıyor.
Onları, muhafaza eden kişinin canını nasıl büyük bir vahşetle parçalayıp,o çocuğu da o kayanın üzerine nasıl indirdiklerini gördüm...
İnsanlık dışı bir vahşet bu.Allah bizi rahmetiyle muhafaza etsin...
ONLAR Bİ CAMİNİN YANINDALAR

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bu fotoğraflar peygamber efendimiz (s.a.v)'in kılıç sallayamadığı amel sahiplerini anlatıyor.
Onları, muhafaza eden kişinin canını nasıl büyük bir vahşetle parçalayıp,o çocuğu da o kayanın üzerine nasıl indirdiklerini gördüm...
İnsanlık dışı bir vahşet bu.Allah bizi rahmetiyle muhafaza etsin...
ONLAR Bİ CAMİNİN YANINDALAR

Haydi hayırlısı... Gaibden (!) bir ses daha geldi...

Üst Alt