Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu GÜlÜ Kİme Hedİye Ederdİnİz?

nicksizadam

New member
Bir tek gül nasıl oluyor da gönül dostlarına,ailelere,eşe ve dosta dağıtılıyor.Elde varolan tek bir gül ve o tek gül onlarca,yüzlerce ve hatta binlerce kişiye dağıtılıabiliyor.Sizce bu tezatlık değil mi ? ? ?

nurullah_01

New member
Bir tek gül nasıl oluyor da gönül dostlarına,ailelere,eşe ve dosta dağıtılıyor.Elde varolan tek bir gül ve o tek gül onlarca,yüzlerce ve hatta binlerce kişiye dağıtılıabiliyor.Sizce bu tezatlık değil mi ? ? ?

evet tek bir gül olabilir ama, önemli olan gülü hakadecek güzel insanların olmasıdır. çok şükür o güzel insanlar hayatımızda var,o gülün sayısı na bakmayalım onu hakadenlerin sayısına bakalım.
bu gülü verenlerin yürekleri nekadar güzelki tek bir gülü bile paylaşabiliyor ve paylaşacak degerleri var. saygılar kardeş

bu arada bende öncelikle anneme ve rayhan ablacıgıma verirdim.

tarik79

New member
Web sitesi
matedutr.spaces.live.com
Etrafında sevdikleri çok olanlar vereceği insanı karıştırıyor. Hakeden dostlarıma deste ile vererirdim daha güzel olurdu.

nicksizadam

New member
evet tek bir gül olabilir ama, önemli olan gülü hakadecek güzel insanların olmasıdır. çok şükür o güzel insanlar hayatımızda var,o gülün sayısı na bakmayalım onu hakadenlerin sayısına bakalım.
bu gülü verenlerin yürekleri nekadar güzelki tek bir gülü bile paylaşabiliyor ve paylaşacak degerleri var. saygılar kardeş

bu arada bende öncelikle anneme ve rayhan ablacıgıma verirdim.

Şimdi daha anlaşılır oldu kardeşim.Bende beni aydınlattığın için bu gülü öncelikle sana,daha sonra da tüm değerli forum üyelerine elimden vermek isterdim . . .

nicksizadam

New member
BU ARADA nurullah sen Adanada mısın? ADANALI MISIN?? ben ORALIYIM DA ???

ilham

New member
ben çok çok çok özel birine,,,

g...... 'e verirdim :rolleyes:

firdevs

New member
Ben bu gülü bir başkasına verebilecek kadar sevgi dolu birine vermek isterdim. O zaman istediğim kadar kişiye ulaşabilirdi.Unutmayalım sevgi paylaştıkça artar.

ayýþýðý

New member
valla ben bi gül degilde bahçe saolsun bir sürü gül geçio elime ama ben vermek yerine kurutuyorum yatagımın altında şuan 20 tane falan gül var desem kimse inanmaz heralde :):D

hem ben niye gül veriyimki birine o bana versin ALLAH ALLAH ya:mad::D

Elifnisa

New member
glaf0.gif

adsıza, ayseye, tanyerine, takyona,arzuhale, tourana, gule, mekselina ablaya, samanyoluna,ve ismini sayamadığım tüm forum üyelerine veriyorum.

T

Tura

Guest
sagol Allah razi olsun Elifnisacigim,bende sizlere ve hakk eden tüm kardeslerim ve hayatta olsaydi canim babacigima verirdim....

Üst Alt