Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim yemeklerimiz sahip cıkalım...

Enver Ýstek

metin mete
Bir katkida benden olsun;

dsc01562yx7.jpg

A

abdirabbih

Guest
hayır efraill... bak sivaslı bi arkadaşın var ve madımak bilmiyorsun kendimden utandım doğrusu..........
bi ara bi görüşelim ama senin damak zevkini bildiğim için beğenir misin bilemiyorum ama beğenirsin ya...
çok faydalıdır..
ah memleketim :)

A

abdirabbih

Guest
hikmetimm abi sen nerelisin?
yaw bu yemek iyi hoşta ne bileyim görüntüsü işte...

A

abdirabbih

Guest
Bu sivas degil Anadolunun her yerinde yapilir ben Buarada Osmaniyeliyim.Bugün bunu masada buldum ögle yemegi niyetine.Hemen resimledim.Buda yerken kizim cekti.

dsc01563jr9.jpg

afiyet olsun ilkbaşta abi...........
ben sadece sivasa özel bi yemek zennediyordum....
hımmmmmmmmmmmmmmm.............

Enver Ýstek

metin mete
metin kardeş akşam akşam bu yapılır mı ya dayanamam bu yemeğe ben hoşafı nerde bunun ben kalkarım abi bu masadan ya

Ah ah ben nebileyim eve geldimki masada zaten yorgun ve cok actim varsin hosafsiz olsun biraz aci salata iyi iyi yinede iyiidi.Ya buyur gel bizde takil kalkamazsinki?

hikmetimm

New member
Ah ah ben nebileyim eve geldimki masada zaten yorgun ve cok actim varsin hosafsiz olsun biraz aci salata iyi iyi yinede iyiidi.Ya buyur gel bizde takil kalkamazsinki?

resmen yemekle vurdun beni ya sizlere afiyet şeker olsun bizlerde bakmakla doyuyoruz işte napalım kaderde bumbarı nette n bakıpta ekrana ekmeği ekranda bandıra bandıra kurukuru bunbar niyetine diyerek yemek varmış napalım

Enver Ýstek

metin mete
resmen yemekle vurdun beni ya sizlere afiyet şeker olsun bizlerde bakmakla doyuyoruz işte napalım kaderde bumbarı nette n bakıpta ekrana ekmeği ekranda bandıra bandıra kurukuru bunbar niyetine diyerek yemek varmış napalım

Hikmetimm bu gün gercekten yine güzeli var ama ben nedense resimliyemiyorum cünki sizler öyle mahsun yazdinizki icim el vermedi kendi yemeklerimizi koruma amacli dahi olsa yapamadim.

(Pancar yapragi ile sarma?)

berfut

New member
Hikmetimm bu gün gercekten yine güzeli var ama ben nedense resimliyemiyorum cünki sizler öyle mahsun yazdinizki icim el vermedi kendi yemeklerimizi koruma amacli dahi olsa yapamadim.

(Pancar yapragi ile sarma?)

şimdi merak ettim üstad bir görseydik belki iştahımız yerine gelirdi
:D

Üst Alt