Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bayanlar nasıl araba kullanır

Azra

New member
teşekkürler desteğiniz için...
erkekler buna çok kızacaklar...

Mücahid

New member
Temel bir gün otobana ters yönden girmiş devam ediyor.Karşıdan gelen araçlar sellektör yapıyor korna çalıyor,fakat temelin umrunda değil.Direksiyona sımsıkı yapışmış,ön cama doğru iyice eğilmiş ve gözlerini iyice açmış.Bi yandanda rayo dinliyor,o sırada radyodan bir anons duyulur.Falanca istikamette seyreden sürücülerin dikkatine,ters yönde ilerlemekte olan bir araç var,lütfen hızınızı düşürüp,azami dikkatli olun diye.Temel kafasını iki yana sallayıp,ne bir aracı kardeşim bunların hepsi ters yönde ilerliyor.

Hadi bi tane daha

Temel ve dursun galerileri dolaşıyorlar.Temel kendisine yeni bir araba almaya karar vermiş.Bi galerinin önünde duruyorlar bir mersedeski pırıl pırıl parlıyor.Temel diyor şu araba altımda olsa 9 saatte trabzondayım .Dursun bilgiç bilgiç güler,eğer sen dokuz saatte trabzona ulaş bu arabanın parasını ben vereceğim der.İddia olunca temel hemen arabayı satın alır.Saate bakarlar temel yola çıkar ve tam dokuz saat sonra köyden dursunun tanığı birisine telefon açtırır.Köye vardığını kanıtlamak için.Dursun temele tamam der iddiayı sen kazandın ..Geri gel.Dursun temeli beklemeye başlar bir gün,iki gün,beş gün temel yok ortalarda.Bir ay sonra çıkar gelir temel.Dursun hayretle sorar ula nereyesun?Ula der temel Bu arabaya beş tane ileri vites yapmışlar.Ama GERİ vites bir tane....Geri geri gelmek tek vitesle biraz zor oldu daaaa

Azra

New member
:) haklısınız saolun.yoksa sizin yanınızda eşiniz var bunlarımı yazdırıyor...:rolleyes:

NUAYMAN

New member
bayanlar şu şartlar altında araba kullanmalı eşi kapl kırizi gecirir fenalaşır.... ama bayan bu sırada araba kulanmak icin lütfen acele etmesin eğer eşimi kurtarayım onu hastaneye yetiştireyim diye direksiyonun başına gecerse adamın kalp kırizinden kutulma şansı kalmaz eee biz ne zaman araba kullanacağız diyorsanız eşiniz kalp kırizini atlatamazsa o zaman kullanırsınız adam zaten ölmüştür bir şey farketmez

hüzün kovan kuþu

New member
Web sitesi
www.herkul.org
bi duralım ya ne oluyo hem aramızda ıstısnalarda var bayanlar dıyerek hepsını ıcıne alıyorsunuz hıc yakıstıramadım dogrusu:p

ÇAPANOÐLU

New member
:) haklısınız saolun.yoksa sizin yanınızda eşiniz var bunlarımı yazdırıyor...:rolleyes:

bunları yazarken valla da yoktu billa da..
Ama, bir insanda vicdan varsa, her şartta doğruyu söyleyebilmeli..
Ve inanın yazdıklarım doğrudur..

Azra

New member
yokk şaka yaptımm.işte beyfendi doğruları konuşuyor duysun kimileri...
inanıyorum...

ÇAPANOÐLU

New member
yokk şaka yaptımm.işte beyfendi doğruları konuşuyor duysun kimileri...
inanıyorum...

Hatırlar mısınız bilem,
Bu forum da..
Eğer savaşsız, kavgasız, problemsiz, sıkıntısız bir dünya istiyorsak..
Böyle bir dünyayı muhakkak kadınlar yönetmeli.. cinsinden bir yazı yazmıştım da..
kıyametler kopmuştu..
Sonuç mu:: Banlanarak ödüllendirilmiştim..
Aynı kanıyı yine taşıyorum..

Azra

New member
özür diliyorum ama hatırlamıyorum...
ben olmaya bilirdim o zamanlarda...
ödülü hak etmişiniz bravo size...

Azra

New member
bunu sanki önceden bikere izledimm sanırım...

ÇAPANOÐLU

New member
bunu sanki önceden bikere izledimm sanırım...

Ah bacım,
gördün mü Seyfullahın şantajını,
bizi ters yana yatırmak için elinden geleni yaptı valla..
sonunda, yabancı bir bayanın kazasını delil olarak sundu..
şu andan itibaren seyfullahın möderatörlükten düşürülmesi için gensoru veriyorum..
Tüm bayan arkadaşlardan destek bekliyorum..
Var mısınız
:::p

NUAYMAN

New member
Hatırlar mısınız bilem,
Bu forum da..
Eğer savaşsız, kavgasız, problemsiz, sıkıntısız bir dünya istiyorsak..
Böyle bir dünyayı muhakkak kadınlar yönetmeli.. cinsinden bir yazı yazmıştım da..
kıyametler kopmuştu..
Sonuç mu:: Banlanarak ödüllendirilmiştim..
Aynı kanıyı yine taşıyorum..

bayanlara karşı herhangi bir sebebten dolayı gıcığımız yok onların sevgili eşimin başımın üstünde yerleri var cocuğumuz olsun eşimiz olsun onlar bize rabbimimizden birer hediyedir biz bunun kıymetini biliriz burda sadece birbirimize latife ediyoruz siz bu konuyu tartışmaya götürmek istiyorsan lütfen mizah ve eğlence bölümünde değil konu dışında yap.......

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ah bacım,
gördün mü Seyfullahın şantajını,
bizi ters yana yatırmak için elinden geleni yaptı valla..
sonunda, yabancı bir bayanın kazasını delil olarak sundu..
şu andan itibaren seyfullahın möderatörlükten düşürülmesi için gensoru veriyorum..
Tüm bayan arkadaşlardan destek bekliyorum..
Var mısınız
:::p

:D:D:D:D bizde delilsiz birşey olmaz herkes delilini koymalı

ÇAPANOÐLU

New member
bayanlara karşı herhangi bir sebebten dolayı gıcığımız yok onların sevgili eşimin başımın üstünde yerleri var cocuğumuz olsun eşimiz olsun onlar bize rabbimimizden birer hediyedir biz bunun kıymetini biliriz burda sadece birbirimize latife ediyoruz siz bu konuyu tartışmaya götürmek istiyorsan lütfen mizah ve eğlence bölümünde değil konu dışında yap.......

hayır kardeş, biz hala işin mizah tarafındayız, neresini ciddiye aldın bilemem ama, mizah bölümünde ciddi olunmayacağını bilecek yaştayız şükür..
Beni bilen bilir, anlayan anlar, sen kendini yorma canım kardeşim..

Üst Alt