Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ayriliyorum ...

nicksizadam

New member
Nicksiz adam'dan alıntı
"Mücahid abiye gelince de onun benden yaşca büyük olduğunu yeni öğrendim ve ayrıca ona saygıda kusur etmediğimi halen ısrarla düşünüyorum."

Kardeşim aramızdaki yanlış anlaşılmayı özelden hallettiğimizi düşünürken,bu kararın beni yeniden üzüntüye sevk etti.Eğer bu kararında payım varsa ki öyle görünüyor kendimi çok rahatsız hissedeceğim.Ben şahsım adına "Rahatsız
ruh hali" nitelemeni bile saygısızlık olarak almadım.
kararını yeniden gözden geçirmen dilek ve temennisi ile

Sevgili kardeşim tam da ben bunu sana soracaktım.Olayı aramızda halletmişken bir başkasının devreye girmesine peki sen ne diyeceksin?Burada ona da en azından diyebilirdin ki "bu olayı aramızda hallettik ve olaya müdahil olmana gerek yok" Ancak bunu yapmadın.Sebebi ne acaba?

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Farkında mısın bilmiyorum ama arkamdan inanılmaz derecede ağır ithamlarda bulundun.Öncelikle ben duygu sömürüsü yapma gibi bir maksat hiç gütmedim.İkincisi dikkat çekmek gayesinde değildim.Burada dikkat çekmek isteyen birisi varsa ( konuyla alakası olmayacak bir şekilde araya kendi doğum gününü sıkıştıran ) sen varsınıdır.Madem karşılıklı delil göstermeye gidecek bu olay,burada bulunduğum sürece ,ben sonuna kadar varım.
Asıl sana "Yazıklar olsun" ki muhatabın hakkında zerre kadar doğru bir bilgiye sahip olmadan arkadan verip veriştiriyorsun.

Doğum günümü başkasına kutlatıp dikkat çekecek kadar küçülmedim...Bunlar küçük enstantanelerdir..Beni bilen biliyo zaten hiç kafanı yorma..Bana hiç delil göstermeye falan kalkma..Hani ayrılıyodun kararın kesin ve netti??Burada benimle inatlaşmak içinmi kalıyosun??Bak kardeşim bundan sonra sana ne cevap yazarım ne de seni muhattap alırım..Bu kadar kişi senin hakkında yorum yapmış bi düşün bakalım nerde yanlış yapıyosun!...

nicksizadam

New member
Doğum günümü başkasına kutlatıp dikkat çekecek kadar küçülmedim...Bunlar küçük enstantanelerdir..Beni bilen biliyo zaten hiç kafanı yorma..Bana hiç delil göstermeye falan kalkma..Hani ayrılıyodun kararın kesin ve netti??Burada benimle inatlaşmak içinmi kalıyosun??Bak kardeşim bundan sonra sana ne cevap yazarım ne de seni muhattap alırım..Bu kadar kişi senin hakkında yorum yapmış bi düşün bakalım nerde yanlış yapıyosun!...

Bana bak!!! Sakın ha sakın, Filistin konusunda yapmak istediklerim hakkında, yakışıksız ifadeler kullanma.Tekrarlıyorum burada yanıt vermemin amacı olayı sürdürmek istemendeki kararlığı görmemden kaynaklanmıştır.
"Beni bilen biliyor" diyorsun, şuna emin ol ki bunu okurken çok güldüm.Zira seni bilenlerin sayısı -emin ol ki benimkilerin yanında bir HİÇTİR.
Doğum gününü araya sıvıştırma meselesini açınca niye ateşlendin kardeşim.Hani eleştiri kabul eden bir yapımız vardı.Netice de ben de -senin yapmış olduğun gibi-kendi düşüncelerimi beyan ettim.
Bundan sonra beni muhattap alıp almaman pek de umrumda değil zaten.Merak etme.Çok da umursamam bu durumu.

H

hüma-gül

Guest
Arkadaslar ne yapmak istiyorsunuz.Gercekten cok üzüldüm bu duruma su ücgünlük dünyada birbirinizi kirmaya deger mi?Evet biz ikinizide taniyoruz.Kimin ne yapmak istediginin fakindayiz.Bu konunun fazla uzamasini istemiyoruz.Lütfen birbirinizden helallik isteyin ve konuyu kapatin.Kapatmazsaniz konu silinecektir.

khan19556

New member
Askeri eğitim aldın mı kardeşim?
Mekanik nişancılıktan anlar mısın?
Düzenli birliklere karşı yürütülecek gerilla tekniği konusunda ne biliyorsun?
Başının üstünden hiç kurşun geçti mi?
8-10 saat dağda yürüdükten sonra "Allah ım bir çatışma çıksada oturup dinleneyim" diye dua ettiğin oldu mu?

Savaşı kurtlar vadisi ndeki gibi mi zannediyorsun?
İnan bana yanılıyorsun!Seni bıldırcın gibi avlarlar.
Bunları askerliğini avcı piyade teğmen olarak yapmış biri olarak söylüyorum.

mhmt

New member
-----------------------------

Üst Alt