Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar Lütfen Hatim Yapalim Inş

Nurgül

New member
evet aynısını ben sorcaktım...3. cüz müsade olursa acizhane ben almak isterim

ebedi

New member
Can Kardeşlerim Hatim Tamamlaninca Başliyacağiz Inşallah Hatime Başladiktan 1 Hafta Sonra Hatimimizi Bitirmiş Olalim Inşallah. şu Anda Cüzler Tamamlanmadiği Için Hatime Başlamiyoruz. Cüzler Tamamlansin Hatimimize Başlicaz Inşallah, 1 Hafta Içindede Hatimimiz Bitmiş Olacak Inşallah Allah Razi Olsun Dua Edin Inşallah

reyyan

New member
kardeş hatimle beraber selati tifrice okuyalım olurmu ikisi bir olur ve güzel olur

selametle

OLMAZMI TABİKİ OLUR YETERKİ KATILIM OLSUN HADİ DOSTLARIM KATILIMA DEVAM LÜTFEN ŞU HATMİ YAPALIM VE DUALIYALIM HADİ HEP BERABER

Asya

New member
bu tefriciyye ne için okunacak?ben bir hacet için okunduğunu biliyorum.

reyyan

New member
hadi kardeşlerim şu hatmi yapalım ne olur ya ilgilenenler ban a özel mesaj atsın yada foruma yazsın

Asya

New member
sanırım bu forumda kuran okumasını bilen çok fazla kişi yok.ondan kaynaklanabilir.ayrıca ben şimdi okumaya başlasam bana verilen cüzü bi sakıncası var mı acaba?

reyyan

New member
sanırım bu forumda kuran okumasını bilen çok fazla kişi yok.ondan kaynaklanabilir.ayrıca ben şimdi okumaya başlasam bana verilen cüzü bi sakıncası var mı acaba?

ben burdaki kardeşlerimin kuranı kerimi bildiklerinie inanıyorum okuya bilirsin onu okuda bitane daha verim sana

Asya

New member
bi tanesi daha kısmet olmayabilir.çünkü bir hafta mühletle bugün bir yerden daha cüz aldım.onu da okumam gerekiyor.

hasret

New member
ben bir cüz daha alıyım kardeşim...
27 cüzü alıyım...

asikkulun

New member
ben daha fazla cüz almak isterim ama malesef zamanım olmuyor..:eek:

ebedi

New member
başlayuacağız inşallah can kardeşim

ebedi

New member
Ne Yapalim Can Kardeşlerim Hatimden Başka Cüz Alan Yok. Gönül Isterdiki Tüm Kardeşlerimiz Katilsin Ama 6 Cüz Kaldi. Kalan Tüm Cüzleride Ben Aliyorum, Artik Hatime Başlayabiliriz. Inş. 1 Hafta Içinde Bu Hatmi Yapalim. Bitiren Arkadaşlarimiz Reyyan Ablamizla Iletişime Geçerlerse Seviniriz Veya Buraya Bitirdiklerine Dair Yazi Yazarlarsa Sevinirz. Rabbim Mübarek Eylesin Inşallah Hakkinizi Helal Edin Can Kardeşlerim. Hatime Başlayabiliriz Allahin Izni Ile.

mhmt

New member
saygıdeğer ebedi kardeşim..allah razı olsun..güzel düşünmüşün..ama inan elimde 30 hatim var..ÇANAKKALE için..bende dağıtacağım çevreme..
isteyene bende verebilirim..ama bu hatimi tamamlayalım demi inş. bi bakim hangi cüz kalmış..ben hepsini verilmiş göryom yaww.kalan 6 cüz hangileri..birini ver kafana göre...
selametle...

Üst Alt