Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aranıyor

P

Peris

Guest
Bu konu ile ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim ve burada noktalamayı düşündüm..Doğrusunu söylesem ben daha çok teselli ve dayanışma adına mesajlar olacağını düşünüyordum.Çünkü espiri kılıfında olsa da ciddi bir konuydu aslında.Ama demek ki her kesin tanıdığı imzanın sahibinin kim olduğunu bilmek daha enteresanmış.Bence ders burada.
Arkadaşımız bir az hastalanmış ona da Alllahdan (cc) acil şifalar dileriz.
Her kese saygıyla.....

ARZ_7

New member
Biz konuşmamak yani o konuşduğunda biz konuşmayacakdık kararına gelmişdik. E bu durumda hangisi doğru?????? :)

O da öyle bir karar aldıysa? Yani siz konuştuğunuzda o konuşmayacak.. Siz susarsanız belki konuşur? Yahut ortaya çıkar.. Siz onu görmüyorsunuz. Peki o sizi görüyor mu?

ARZ_7

New member
Ama demek ki her kesin tanıdığı imzanın sahibinin kim olduğunu bilmek daha enteresanmış.Bence ders burada.

Cebel_80

New member
Islak imza sahibi kim Acaba demekten kendimi alamadim Peris?Ha gayret belkide izin verir hele bir sor,yada Adli tipa sevk etsekmi dersin?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Böyle karışık işler icad etmeyin, hiç bir şey anlayamaz olduk, kim? nerde? nasıl? Ortalığı Ergenekon'a çevirmeyin Müslümanlar...

Cebel_80

New member
Böyle karışık işler icad etmeyin, hiç bir şey anlayamaz olduk, kim? nerde? nasıl? Ortalığı Ergenekon'a çevirmeyin Müslümanlar...

Yapma Bekir;Ergenekona kurban olsun onun adini eskiyaya cikaranlar.Ergenekon SEREFTIR NAMUSTUR,bunlarinki ise ........tur..Evet gelelim soruna,Evet bu islak imza isine bir care bul sensin sorumlu Bekir,eger yönetici isen söylet artik su islak imza sahibini?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Ne imzası, ne ıslağı ya, bir taş atılmış kuyuya, bir türlü çıkmıyor, tam filim oldu :)

Cebel_80

New member
Ne imzası, ne ıslağı ya, bir taş atılmış kuyuya, bir türlü çıkmıyor, tam filim oldu :)

Yapma Bekir,Balyozu gectin bir türlü karar veremiyorsun bir var diyor bir yok.Böyle olmaz dostum.Aciga cikar su ISLAK Imzayi.Sorgula Perisi ciksin o Islak Imza sahibi ortaya.Bak yoksa biliyorsun bas sorumlu görev degisikligine gider balyoz sorgusundan dolayi..

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Tamam, peki... Kabul edyorum, bütün suç bende. Ben dinlettim, ben teşvik ettim, ben planladım, imza da benim, pişmanım, bi daha yapmayacağıma azmi cezmi kast ettim, iyi mi... :)

Cebel_80

New member
Tamam, peki... Kabul edyorum, bütün suç bende. Ben dinlettim, ben teşvik ettim, ben planladım, imza da benim, pişmanım, bi daha yapmayacağıma azmi cezmi kast ettim, iyi mi... :)

Olurmu;Yenilerini icad ederiz Dere yatagina arama yapariz bakarsin mühimmat madeni kesfederiz?Olmadi Okyanus ötesi ihbarlar yapariz gel sen su Perisi sorgula yoksa?VAlla elindeki tüm yetkileri yeni bir yasa ile elinden alir senide kendi kontrolümüze aliriz adinada Demokrasi deriz olmaz diyen bir adim öne haydi siyril isin icinden ha Gizli taniklar devreye girerse kendini nasil kurtarirsin Bekir...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
La havla vela kuvvete illa billahil aliyyul azim...
Kaldık Peris'in insafınai hele bir gelsin bakalım ne der, ne eder...

Cebel_80

New member
La havla vela kuvvete illa billahil aliyyul azim...
Kaldık Peris'in insafınai hele bir gelsin bakalım ne der, ne eder...

Bekleyecegine gece dügmeye basacaktin,gecelik filanla getirecektin gizli tanik ifadesi ile bir kac yil sorgusuz yatiracaktin Bekir sen bu isi ögrenemedin gitti Valla..

asel

New member
Bekleyecegine gece dügmeye basacaktin,gecelik filanla getirecektin gizli tanik ifadesi ile bir kac yil sorgusuz yatiracaktin Bekir sen bu isi ögrenemedin gitti Valla..

bekir abinin dışında oluyor olaylar bu kadar yüklenmeyin bekir abimize

suçlu peris ;)

Üst Alt