Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aranıyor

P

Peris

Guest
Aranıyor….

Saygı-değer forum üyeleri bir arkadaşı arıyorum. Arıyorum derken kaybolmadı da sadece ortalarda yok.Olay şu: Bizim ortak çok az konuşan bir arkadaşımız var.Biz ne kadar uğraşsak da bir türlü konuşturamıyoruz. Sonunda ikimiz böyle devam ederse arkadaşımıza karşı grev (konuşma grevi) yapmak kararına gelmişdik.Şimdi kendisini görmüyoruz acaba greve mi başladı bizden habersiz.

Not: Sanmayın ki tüm iletişim vasıtalarından istifade etdim sonda foruma yazdım tam aksi ilk aklıma gelen forum oldu. Hem bu forumda her kes onun imzasını tanır.
Bak bi defaki sefere ismini açıklarız ….ona gore.

ARZ_7

New member
Hem bu forumda her kes onun imzasını tanır.

asel

New member
Aranıyor….

Saygı-değer forum üyeleri bir arkadaşı arıyorum. Arıyorum derken kaybolmadı da sadece ortalarda yok.Olay şu: Bizim ortak çok az konuşan bir arkadaşımız var.Biz ne kadar uğraşsak da bir türlü konuşturamıyoruz. Sonunda ikimiz böyle devam ederse arkadaşımıza karşı grev (konuşma grevi) yapmak kararına gelmişdik.Şimdi kendisini görmüyoruz acaba greve mi başladı bizden habersiz.

Not: Sanmayın ki tüm iletişim vasıtalarından istifade etdim sonda foruma yazdım tam aksi ilk aklıma gelen forum oldu. Hem bu forumda her kes onun imzasını tanır.

Bak bi defaki sefere ismini açıklarız ….ona gore.
grevdemi gercekten öğrenebildinizmi kime grev yapılıyormuş onu anlamAdık;)

ARZ_7

New member
Sanki bir ders verilmek isteniyor.. Olabilir mi?

ARZ_7

New member
Bilmem kimler içinse ders olurmu?Ama ben arkadaşımızın derdindeyim...:)

Yani kaybettiğimiz çok şeyler var ya.. Onlardan biri mi dedim.. Mesela Eskiden bilmeyen susardı, haddini bilirdi. Şimdi bilmeyenler konuşuyor.. Sizde konuşmak ve konuşmamakla ilgili grev yapınca..

Üst Alt