Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ahlaksizlik Furyasina Siz De Karşi Koyun!!!

Zülal

New member
ARTIK DUR DİYELİM!​

Bir ahlaki duyarlılık gösterelim! Bir tepki, bir eylem hareketi yapalım!
Ahlaki duruşumuzla ve yapımızla örnek olalım!Örtümüzün onurumuz olduğunu;bir inanç meselesi olduğunu hatırlatalım bu vesile ile…
Tesettürü tam anlamıyla hayatına geçiremeyen kardeşlerimizi uyaralım.Sokaklarda başı örtülü çıplaklar görmek istemiyorsanız;bu eyleme siz de katılın!

Bu bir ahlak eylemidir!Sokakta,evde,bahçede,bakkalda,alışverişte,işyerinde,komşuda,arkadaşlarla iken,tatilde,gezmede,müzede,camide…heryerde artık bu sapkınlığa DUR diyelim!

Herkesi bu eyleme katılmaya ve desteklemeye davet ediyoruz...

es-selamualeyküm kardeşlerim...ALLAH ilmimizi artırsın cümleten inşALLAH...heyecanımıza verin hemen konuya giriyoruz...
öncelikli olarak başlamasına vesile olduğumuz ahlak hareketinin genel taslağını birçok forumda kardeşlerimizle paylaştık elhamdülillah...(islamforum,bilgininefendisi,forum.ankebut, ihvan, misakonline,hz-MUHAMMED, ISLAMsayfasi gibi, fecr.gen.tr, halidiye forum gibi...)

buna mukabil de kardeşlerimizin desteklerini beklerken bir yandanda hep beraber projeler geliştirmekteyiz.şöyleki bir yandan site çalışmalarına bir yandan kalabalık olduğumuz bölgelerde reel toplantılar gerçekleştirme projelerini başlatmış bulunuyoruz.inşALLAH yakında makale-bildirilerimizi yayınlayabileceğimiz ve her türlü iletişimizi halledebileceğimiz bir sitemiz olacak.şimdiden yayınlayabileceğimiz içerikleri hazırlamaya başlayabiliriz tüm ahlak hareketi katılımcıları olarak...

ayrıca site işi bir yandan ilerlerken diğer yandanda yüzyüze kanlı canlı toplantılar gerçekleştirmek niyetindeyiz.zira bu toplantıları bu hareketin diriliği için zaruri görüyoruz.eğer ki sanal ortamda hapis kalırsa saman alevi etkisinde kalacağı kanaatindeyiz.bu toplantıları hem birbirimizi ateşlemek hemde ciddiyetimizi gösterip bir an önce neler yapabilirizi konuşmak adına bir ihtiyaç olarak görüyoruz.ALLAH'ın izniyle biz istanbulda ilk toplantımızı gerçekleştirmek istiyoruz ve katılabilecek erkek kardeşlerimizden haber bekliyoruz en kısa zamanda...ayrıca bayan kardeşlerinde organize olmalarını buluşup-tanışıp neler yapabileceklerini planlamalarını istirham ediyoruz.

sevgili kardeşlerim lütfen grubumuz üzerinden küçük büyük demeden her türlü fikir ve projelerimizi paylaşalım.HAKK'ı bilmeyenler bu kadar hızlı ilerlerken bizlerin boşa geçirdiği her dakika büyük bir kayıptır diye düşünüyoruz.

son olarak şu videoyu izleyelim ve onlar nasıl çalışıyorlar görelim kardeşlerim...
http://www.youtube.com/watch?v=vh0b8kcknMw

grub: [email protected]

irtibat: [email protected]

sevgili kardeşlerim Bismillah dedik girdik bir yola artık çalışmak vaktidir.isimler,zümreler,cemaatler ayırt etmeksizin desteklerinizi/projelerinizi bekliyoruz...bir söz,bir eylem planı veya hayırlısından bir duadır kardeşlerimizden beklediğimiz.iman denizinde ahlak gemisi su alıyor kardeşlerim, gözlerimizin önünde batmasına izin vermek istemiyoruz.

buyrun AHLAKIN nidüğünü ahlaksızlık furyasının karşısına dikelim.ahlakımıza çamur sürmeye kalkışanlar bir kez daha düşünsünler...

1. küresel ısınmanın çözümü kitlesel soyunma DEĞİLDİR - Ahlak Hareketi

2. medeni olmak demek bedeni soymak demek DEĞİLDİR - Ahlak Hareketi

3. çağdaşlık ve çıplaklık arasındaki tek benzerlik Ç harfindendir - Ahlak Hareketi

Ebu Zerr

New member
Ben hiç mavi gözlü karınca görmedim...

Ancak, ahlak devrimini mavi gözlü karıncalar yapabilir...

Ben, ayna görmeyen bir karınca olduğum için gözlerimin rengini tarif edemiyorum ancak ahlak devriminizde muvaffak olmanız için dua ediyorum, çünkü bunun ayna görmeyen karıncalara da ihtiyacı var...yani devrimin, ahlak devriminin...

Ben hiç mavi gözlü karınca görmedim...

Ancak, ahlak devrimini mavi gözlü karıncalar yapabilir...

Ben, ayna görmeyen bir karınca olduğum için gözlerimin rengini tarif edemiyorum ancak ahlak devriminizde muvaffak olmanız için dua ediyorum, çünkü bunun ayna görmeyen karıncalara da ihtiyacı var...yani devrimin, ahlak devriminin...

eyvallah kardeşim.dualarınız ve desteklerinize Allah'tan rıza diliyoruz.bizde biliyoruz ki neredeyse artık yakında sokaklarda giyinik insanlar göremeyeceğiz.bizde biliyoruz ki neredeyse artık ahlaki bir yazı okuyamayacağız neşriyatta.
ve biz çok iyi biliyoruz ki eğer imanlı gençlik önce kendi bilincini sağlar ve hem fikir hem pratik fedaisi olmak için niyet ederse o zaman devrim nedir nasıl yapılır öğretecektir yedi düvele...

beyazela

New member
Ama önce odanızda..evinizde...yollarda...iş yerinize...hayatınızın her evresinde ahlakı ön planda tutarak olacak.Önemli olan bu dünyada ahlaklı insanların yaşadığını ilan etmek!Ahlakımızla bir bütün müslümanlarız elhamdulillah...Nezaketimiz,iyi niyetimiz,güzel sözlerimiz,yardım edişimiz,söz dinleyişimiz,dürüstlüğümüz ahlakımızdan ileri gelmektedir...

Ahlakımızın Peygamber(sav) ahlakına uygun ve bir müslümana yaraşır istikrar ve güzellikte olması dileği ile...Güllere benzeyiniz efendim...yabani otlara değil...ve güllerin arasında ne işii var yabani otların...ayıklayınız ayıklayınız inşallah...ayıklayalım...

Beyazela,

bekir

sadece bir kul
Yönetici
böyle bir konuyu acmak istemistik tesekkürler, ne yaziki medya'da izlenecek yararli birsey kalmadi 24 saat eglence, müzik, Magazin, birde yeni türeyen, vatandasin cebinden parayi ceken oyunlar, bu kadar kalitesiz yayincilik olamaz.

Yazdiginiz Gibi Belirli Günlerde Boykot Amacli TV Kapatalim.

boykot.gif

Televizyonlarınızı hepten kapıya atsanız ya, kurtulursunuz evinizdeki şeytanın penceresinden

Üst Alt