Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acilen erkek kardesim icin dua

imansahibikiz

New member
su an ve benim ve kardesimin ve benim durumum cok uzucu kardesim iki gun once guven hastanesinde dogdu kardesimde cok riskli ve cok tehlikeli kardesime hayati rezil edicek bi hastalik var kardesimin omuriliginde portakal buyuklugunde bi kese var bu kese kardesimin ilerki yillarda saglisini cok kotu etkilebilecekmis cok korkuyoruz ve ailemin ve benim moralim cok bozuk erkek kardesime cok uzuluyoruz nolursunuz ALLAH rizasi icin kardesim icin bir suru yasini serife dua ve ayetel kursi okuyun nolursunuz kardesim can cekisiyor kardesimin olmesini istemiyorum elinizden geldigince kardesim icin ALLAHA dua edin ve ve yasin okuyun ve ayetel kursi okuyun ailem su anda cok uzgun nolursunuz ya ALLAH askina moralimiz bozuk moral filan kalmadi bizde elinizden geldiginizde yuce rabbimiz ALLAHA dua edin ve devamli yasin okuyun ve ayetel kursi okuyun kardesimin hayati tehlikede kardesim icin gece gunduz ALLAHA dua edin moralim bozuluyor ben burada kardesim icin carpiniyorum sizde dua ederek bize yardim edin yasin okuyarak ve ayetel kursi okuyarak ALLAH ile yardim edin bize

kanayan gül

New member
su an ve benim ve kardesimin ve benim durumum cok uzucu kardesim iki gun once guven hastanesinde dogdu kardesimde cok riskli ve cok tehlikeli kardesime hayati rezil edicek bi hastalik var kardesimin omuriliginde portakal buyuklugunde bi kese var bu kese kardesimin ilerki yillarda saglisini cok kotu etkilebilecekmis cok korkuyoruz ve ailemin ve benim moralim cok bozuk erkek kardesime cok uzuluyoruz nolursunuz ALLAH rizasi icin kardesim icin bir suru yasini serife dua ve ayetel kursi okuyun nolursunuz kardesim can cekisiyor kardesimin olmesini istemiyorum elinizden geldigince kardesim icin ALLAHA dua edin ve ve yasin okuyun ve ayetel kursi okuyun ailem su anda cok uzgun nolursunuz ya ALLAH askina moralimiz bozuk moral filan kalmadi bizde elinizden geldiginizde yuce rabbimiz ALLAHA dua edin ve devamli yasin okuyun ve ayetel kursi okuyun kardesimin hayati tehlikede kardesim icin gece gunduz ALLAHA dua edin moralim bozuluyor ben burada kardesim icin carpiniyorum sizde dua ederek bize yardim edin yasin okuyarak ve ayetel kursi okuyarak ALLAH ile yardim edin bize

allah şafi ismiyle şifa versin kardeşim.allahtan ümit kesilmez dert veren allah dermanda verir.ben sizin için yasin okuycam.

mesuttt

New member
Rabbim acil şifa versin kardeşim..

imansahibikiz

New member
amin allah rizasi icin erkek kardesim icin allaha bir suru dua ayetel kursi ve yasin okuyun sizin duanizda kardesimle olsun nolursunuz

Elifnisa

New member
Allah acil şifalar versin kardeşim... dualarımız kardeşinle.

imansahibikiz

New member
ins herkez erkek kardesim mustafa icin herkez yuce rabbimiz olan ALLAHA el acar ve dua eder bende erkek kardesim icin yasin ve dua okudum ve dua ettim sizide dua etmeye ve yasin okumaya ve dua okumaya davet ediyorum erkek kardesim icin yine sariligi cok artti iki gece yine hastanede kaldi erkek kardesimin kafasindan kan alincakmis ve erkek kardesim cok korkmus kan alirlerken erkek kardesimin canini acitmislar

samanyolu

New member
Allah kardeşinize acil şifalar versin. Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin...

gizemli

New member
Allah-u zülcelal Şafi ismi ile şifalanadırsın inşaAllah...

imansahibikiz

New member
allahim nolursun kardesime bir suru sifa ver kardesimin hastaligi duzelt benim takintilarimi al ve benim takintilarimi yenmeye yardimci ol takintilarla bas edebilmemi sagla allahim hic bir zaman ben sagir ve kor olmuyum eger olucaksam hemen engel ol beni her seyden koru sakla kardesim icin butun hayirli olan seyleri aileme ve banada benim icinde hayirli olan seyleride bana ver kardesime sifalar ver allahim herkez gece gunduz sabah aksam erkek kardesim mustafa icin her gun dualar okusunlar yasin ayetel kursi sifa dualari okusunlar ve etsinler cunku burada kardesiminde sagligi cok onemli allahim nolursun kardesimide her turlu seyden kotu seylerden butun hastaliklardan kor ve sagir olmaktan koru benide koru seytanlardan cinlerden ruhlardan seytan cinden ruhdanda koru ve beni kendi meleklerinle teselli et allahim melekler beni teselli etsinler uzuntulumu gunlerimde kotu gunlerimde gucumu yitirdigim gunlerde melekler benle konussun ve beni teselli etsinler erkek kardesimide ve ailemide babaminda takintilarini gecir benimde gecir aileme ve erkek kardesime ve bana bir suru guc ve sifa ver bize meleklerle rahmet ve bereket ve sifa yagdir ve ver amin ya rabbi

BEN KÝMSÝN?

New member
Hayatta hepmiz türlü hallerle imtihan oluyoruz
RABBim o an sabrını verir inşaALLLAH
Merak etme dualarımız hem senin hemde kardeşin için...

imansahibikiz

New member
arkadaslar allah rizasi icin allahi peygamberleri kurani kerimi seviyorsaniz erkek kardesim icin her gece gunduz sabah aksam her gun yasin ve ayetel kursi dua okuyun ve dua edin nolursunuz erkek kardesim icin dualar edin bir suru dualar edin moralim cok bozuk kardesimin bide sariligi ikide bir artip duruyor erkek kardesimin sariligi gecsin diyede sariligi bi daha yukselmesin diyede allaha dua edin amin ya

ARZ_7

New member
Bu hastalığı kim vermiş ya böyle..

mca

New member
Herseyin yaraticisi ve sahibi Yuce Rabbim acil sifalar versin. Kardesinize ve tum sifaya ihtiyaci olanlara. Allah`ima emanet olun

imansahibikiz

New member
arkadaslar erkek kardesim cok sagliksiz babam bugun isini yapamamiz erkek kardesime uzuldugu icin eve morali bozuk geldi nolursunuz dualar edin erkek kardesim icin ya nie boyle yaratti allah erkek kardesimi dualarimiz kucuk mustafa ile erkek kardesimin sariligi cok uzun suruyor ameliyatda olamadi

imansahibikiz

New member
lutfen ya surada erkek kardesimin saglisi soz konusu ya uzuluyorum dun babam eve morali bozuk geldi

imansahibikiz

New member
erkek kardesim icin dua bir suru dua edin dua okuyun yasin okuyun ve ayetel kursi ve sifa dualari okuyun sali gunu ameliyat olucakmis oyle diyolar

bekir

sadece bir kul
Yönetici
erkek kardesim icin dua bir suru dua edin dua okuyun yasin okuyun ve ayetel kursi ve sifa dualari okuyun sali gunu ameliyat olucakmis oyle diyolar

Sizde aşağıda ki gibi dua edin kardeşim. Allah şifa versin inşallah...

1- “Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.” (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)4

2- “Yâ eyyühe’n-nâsü kad câet küm mev’ızatun min Rabbikum ve şifâü’l-limâ fi’s-sudûri ve hüden ve rahmetün li’l-mü’minîn.” (Ey İnsanlar! Size Rabbinizden bir öğüt, gönüllerin derdine şifâ, mü’minlere bir hidâyet ve rahmet gelmiştir.)
3- “Yahrucu mim-butûnihâ şarâbüm-muhtelifün elvânühû fîhi şifâü’l-linnâsi inne fî zâlike le’âyete’l-likavmi’y-yetefekkerûn.” (Onların karınlarından çeşitli renklerde bir şerbet çıkar ki, onda insanlar için şifâ bulunur. Düşünen bir topluluk için şüphesiz bunda bir delil vardır.”)
4- “Ve nünezzilü mine’l-Kur’âni mâ hüve şifâü’v-ve rahmetü’l-li’l-mü’minîn.” (Biz Kur’ân’da mü’minler için şifâ ve rahmet olan âyetleri indiriyoruz.)
5- “Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn.” (Hastalandığımda bana şifâ veren Allah’tır.”
6- “Kul hüve li’llezîne âmenû hüden ve şifâün.” (De ki: Kur’ân, inananlar için hidâyet ve şifâdır.)

Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâm hastalara şöyle duâ etmiştir:

1-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

2- “Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. Allahümme yeşfîke bismillâhi erkîke.” (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim. Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana şifâ dilerim.)

Üst Alt