Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

acil ArhNegatif kan

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Allah razı olsun gerçekten çok ama çok teşekkür ederim...
Allaha şükürler olsun dedem iyi ben o günden sonra giremedim çünkü kuçuk kızım dizüstü bilgisayarımı masadan çekip yere düşürdü ve parçaladı..:( dün eşim yeni bir tane aldıda bugun gelebildim.
aksilik aksilik üstüne geldi anlayacağınız.
burayada uğrayamadım durum böyle olunca...
o sırada 4 kişi buldu eşim ve her gün biri kan bankasına giderek kan verdi... fakat kan bankasıda işi hileye karıştırmış arkadaşlar bu konuda çok dikkat edin.. götürdüğümüz kişilerden 2 sinin kanına bozuk dediler bizde şüphelendik ve özel bir labaratuarda analiz yaptırdık kanlar temiz çıktı...
gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum Allah binlerce razı olsun tüm dualarınızı kabul etsin inşallah... beni gerçekten çok ama çok duygulandırdınız...:11_4_126vderdim olduğunda sizlerin yanımda olacağınızı bilmem benim için en büyük mutluluklardan birisidir. yalnız olmamak çok güzel. tekrar Allah hepinizden binlerce razı olsun.

Hoşgeldin Elifnisa

Gelişen olayların akebindeki yokluğundan kaygılandık. Şükürler olsun. Bir Emri Hakk haberi almaktan korkuyorduk. Şimdi kırılan laptop a sevindik. Tekrar hoşgeldin :)

Enver Ýstek

metin mete
Allah razı olsun gerçekten çok ama çok teşekkür ederim...
Allaha şükürler olsun dedem iyi ben o günden sonra giremedim çünkü kuçuk kızım dizüstü bilgisayarımı masadan çekip yere düşürdü ve parçaladı..:( dün eşim yeni bir tane aldıda bugun gelebildim.
aksilik aksilik üstüne geldi anlayacağınız.
burayada uğrayamadım durum böyle olunca...
o sırada 4 kişi buldu eşim ve her gün biri kan bankasına giderek kan verdi... fakat kan bankasıda işi hileye karıştırmış arkadaşlar bu konuda çok dikkat edin.. götürdüğümüz kişilerden 2 sinin kanına bozuk dediler bizde şüphelendik ve özel bir labaratuarda analiz yaptırdık kanlar temiz çıktı...
gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum Allah binlerce razı olsun tüm dualarınızı kabul etsin inşallah... beni gerçekten çok ama çok duygulandırdınız...:11_4_126vderdim olduğunda sizlerin yanımda olacağınızı bilmem benim için en büyük mutluluklardan birisidir. yalnız olmamak çok güzel. tekrar Allah hepinizden binlerce razı olsun.

Geldiniz ya gerisini bos verin Dedemize Allahtan sifalar diler sizede yeni bigisayariniz icin hayirlar dilerim...Kücük kizimizada yaptigi bu büyük hatadan dolayi cikolota yok ama güzel bir nasihattan sonra neden olmasinki....

Üst Alt