Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Zulme Seyirci Kalmayın..!!

mhmt

New member
Zulme seyirci kalmayın

Filistin Başbakan Yardımcısı Mahmut el-Zahar, aylardır İsrail ablukası altında olan Gazze için başta İslâm ülkeleri olmak üzere bütün dünyaya yardım çağrısında bulundu.

Filistin Başbakan Yardımcısı Mahmut el-Zahar, aylardır İsrail ablukası altında olan Gazze için başta İslam ülkeleri olmak üzere bütün dünyaya yardım çağrısında bulundu. Mahmut el-Zahar, “İsrail, Gazze’yi dünyanın en büyük açık hava cezaevi haline getirdi. İnsanlar, elektrik olmayan, yakıt ve gıda maddelerinin tükendiği bu kapalı labirentte yaşam mücadelesi veriyor. İslam ülkelerine sesleniyoruz. Bu zulme son verin. Filistinli kardeşlerinizi yalnız bırakmayın” dedi. El-Zahar, bölgeye yardım getiren Türk yardım kuruluşlarına da teşekkür etti. İHH İnsani Yardım Vakfı ekibini makamında kabul eden el-Zahar, yaraların sarılması için yeni yardımlar beklediklerini söyledi. Gazze’ye gıda ve ilaç getiren İHH İnsani Yardım Vakfı görevlileri ise, 200 bin dolar para yardımında bulunulduğunu, önümüzdeki günlerde 1 milyon dolar daha para yardımı yapılacağını belirtti. Öte yandan Filistin’e yardım için bir kampanya başlatan İHH, kampanya sonunda 5 milyon dolarlık yardımın bölgeye gönderilmesini hedefliyor. Türkiye’den giden yardımla fakir ve yoksul Filistinlilerin yaraları sarılmaya çalışılıyor. İHH ekibinden Ümit Sönmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Burada büyük bir insanlık dramı yaşanıyor. Aylardır İsrail ablukası altında bulunan Gazze’de her şey tükenmiş durumda. İnsanlar son çareyi sınır duvarını yıkarak Mısır’a geçmekte buldu. Sınırı geçen Gazeliler, Mısır’dan gıda, yakıt, ilaç ve diğer temel ihtiyaç maddelerini tedarik edip geri dönüyor. Ancak Mısır’ın kapılarını kapatacağını açıklaması bölgede büyük tedirginlik oluşturdu. Hala yüz binlerce aile aç. Eğer uluslararası camia ve İslam ülkeleri Gazze’deyaşananlara seyirci kalırsa durum daha da kötüleşecek” diye konuştu.(iha)

..............

selametle...

Huzur_islamda

New member
daha Ne Kadar Beklememiz Gerek,

hani Islam Ulkeleri??

bize Dokunmayan Yilan Bin Yil Yasasin Mantigini Nezaman Birakacagiz??

ordakiler Bizim Kardeslerimiz Degilmi, Neden Bu Zulme Bir Dur Denilmiyor..

biz Boylemi Gorduk Rasulullah(sav) 'tan...

ya Rabb O Zalimleri Islah Eyle,
islah Olmayacaklarsa Kahhar Ismin Ile Kahr Et.......

mhmt

New member
duanıza can-ı gönülden AMİN diyorum kardeşim..
Allah bize de feraset versin..

selametle..

Mücahid

New member
En azından dua edelim

En azından dua edelim

BEKLE BİZİ YAHUDİ ,BEKLEDİĞİN HER YERDE.
BEKLE BİZİ İSRAİL BEKLEMEDİĞİN HER YERDE.

İSTİKBAL İSLAMINDIR:::::::::::: Dua ile

Üst Alt