Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yunus emrenin şiirini pop yaptılar

ibrahimonur

New member
gönül insanı yunus emre'nin gel gör beni aşk neyledi adlı şiirini pop halinde gitar ile söyleyen bir grup çıktı ve barlarda okuyor ne düşünüyorsunuz??

bence çok yanlış bir şey Zekeriya beyaz ''böylşe şeyler insana Allah'ı hatırlatır '' gibi bir ibare kullanmış fakat bardaki adam Allah'ı hatırlasa zaten Allah'ın (cc) yasak ettiği bir yere gitmez

nida

New member
daha neler görecez kim bilir!.. dünyanın sonu yakındır vesselam

313

New member
ibrahimonur' Alıntı:
gönül insanı yunus emre'nin gel gör beni aşk neyledi adlı şiirini pop halinde gitar ile söyleyen bir grup çıktı ve barlarda okuyor ne düşünüyorsunuz??

bence çok yanlış bir şey Zekeriya beyaz ''böylşe şeyler insana Allah'ı hatırlatır '' gibi bir ibare kullanmış fakat bardaki adam Allah'ı hatırlasa zaten Allah'ın (cc) yasak ettiği bir yere gitmez

Haklisin kardesim, selametle...

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
ibrahimonur' Alıntı:

zamanında yunus emrenin iblisin kalbine soktuğu hancerleri şimdi iblis insanların kalbini karartarak dalga geçerek sokuyor
ama son kozlarını oynuyor
Ahir zamandayız o yüzden artık tüm gücüyle son kozlarını oynuyor
Oda biiliyorki Ahir zaman ve Asrı saadet yaşanacak
Allah a ermeyi ulaşmayı dileyecek insanlar tüm insanlık öğrenecek hz isanında musanında peygamberimiz s.a.v minde babamız ibrahimin dinini yaşadığını ve anlattığını
Hz Mehdi unutulan hidayeti hatırlatmaya öğretmeye geldi ve hergeçen gün yunusun intikamını alıyor ve Alacak inşaallah

Üst Alt