Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yüregimden dökülenler

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Gül kokulu peygamberim.Sen olsaydin böyle olmazdi eminim.Sana itaatin bile anlasilmadigi,sana sevginin cok görüldügü bir dünya oldu simdi burasi.Ama ben senin sevgini yüregime sigdiramiyorum.Resulum diyorum derken gözyaslarim sel olup akiyo_Onlara sahip olmiyorum.Ne güzel duyguymus senin icin aglamak,senin icin carpan bir yürege sahip olmak.Sana postaci(hasa) yaparlarken hic düsünmüyorlar mi?Allahimin seni en güzel sekilde yaraddigini,Seni bize peygamber gönderdigini,sana itaatin ne kadar önemli oldugunu ayetlerle bile göstermisken hala neyin pesindeler?"Allâh ve melekleri Peygamber'e çokça salât ederler. Ey mü'minler! Siz de O'na çokça salât getirin ve tam bir teslimiyetle selâm verin." (el-Ahzâb, 56)
Melekler bile sana salavat getirirken,Salavat getirmek bu kadar zormu geliyor dillere.Sana salavat getirirken gurur duyuyorum,seni sevgini daha cok yasiyorum icimde.Allahima sükürler olsun senin sevgini bana en güzel sekilde yasattigi icin.Insallah hayatim boyunca Kurani kerim ve senin sünnetlerine bagli olarak yasamayi nasip eder.Gül kokulu peygamberim SENI COK SEVIYORUM VE BU SEVGIYI YÜREGIME SIGDIRAMIYORUM.​

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
''Allahümme barik alâ Muhammedi ve alâ âli Muhammedin kemâa barekte alâ ibrahiyme ve alâ âli ibrahiyme inneke hamiydüm meciyd''

''Allah'ım Hz.Muhammed ve âline, Hz.İbrahim'e ve âline mübarek kıldığın gibi mübarek kıl''.

Hergün 5 vakit okuduğumuz Allahümme salli ve Allahümme barik duaları hiçmi bişey çağrıştırmıyo size?..Namazda edilen dua'da Hz.Muhammed(s.a.v) gibi mübarek olmayı diliyoruz Allah'tan..Nasıl hergün dilinizle okuduğunuz duadan sonra gelip burada postacı(haşa) sıfatını yakıştırabiliyorsunuz Efendimize ben ona şaşıyorum..

Üst Alt