Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yoksa rüyamı??..

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH

''Yoksa rüyamı'' programını hiç izledinizmi?Eğer izlemediyseniz mutlaka tavsiye ediyorum..Başından sonuna kadar her karesinde hayatı görebileceğiniz mükemmel bi program..Yardıma muhtaç dar gelirli ailelerin evlerini yıkıp,yerine rüyalarında bile hayal edemeyecekleri muhteşem bir ev yapıyolar..Mimarı, mühendisi, işçisi herkez seferber olup o ailenin mutluluğunu paylaşıyolar..Ve programı izledikten sonra şükrediyosunuz,göz pınarlarınız ağlamaktan kuruyo ve en önemlisi mutluluğu içimizde hapsedilerek değil;paylaşılınca önem kazandığını
anlıyorsunuz......

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ev8.jpg

gerçekte rüya gibi.. şu resim tablosu değil bir madura yapılan bir ev ... çok hoş güzel bir iş keşke bunlar çokca yapılsa...

Mücahid

New member
Bçetin ve seyfullah kardeş bu olaya ben şu açıdan bakıyorum.Tamam bir madurun belki faydası söz konusu ama yapılan işin samimiyetsizliği midemi bulandırıyor.Zira bu programın yapımcısı olan sayın uğur dündarın nasıl bir müfteri olduğunu çok kısa bir süre önce tüm kamuoyu gördü.Konya daki hastanede doktorun madur edilmesinden bahsediyorum.Hasta doktoru hayatında hiç görmemiş ama çocuğun organını kaybetmesini sadece başı kapalı olduğu için tesettürlü bir bayan doktora ihale ettiler.Hemde günlerce ana haberlerde bu bacımızı rencide edercesine.O yüzden ben bu insanların insanlık adına yaptıklarını söyledikleri her şeyin altında mutlaka maddi bir çıkarlarının olduğunu düşünüyorum.Yapılan güzel ama iyiliğin birinci şartı olan samimiyet yok.Sanırım o yapılan masrafında çoğunu sponsorlar tedarik ediyor.Proğramın Rating geliri ise tv kanalının cebine.Kardeşim bunlar verdiklerinin on katını alacaklarını garantilemeden kesinlikle elini oynatmaz.Gerçekten hayır yapanların sonuna kadar yanındayız.Mesela deniz feneri,Can suyu,Kimse yokmu.Bu insanlar sanırım samimi bir gayretle muhtaçlara yardım ediyor.Allah emeklerini Zayetmesin.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Aslında bi bakıma haklısın mücahid kardeş..olayın perde arkası dediğin gibi olabilir..ama ben ne ile ilgileniyorum biliyomusun?sponsor ya da reklam parasıylada olsa 3-5 ailenin hayatını değiştiriyolar..onların yüzündeki mutluluk herşeye bedel...

Üst Alt