Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardımcı olabilir misiniz?

nisanur_35

New member
selamun aleyküm arkadaşlar. ben nişanlıyım. ve şu aralar nişanlımın sıkıntısı var ve onun için salat-ı tefriciye,fetih ve mücadele suresini okuyorum. biliyorsunuz ki ne kadar fazla okunursa o kadar iyi. eğer siz de isterseniz okumak istediğinizi okuyabilir misiniz? kısmetse cuma günü bağışlama duasını yapıcam. şimdiden hepinizden Allah razı olsun,Allah'a emanet olun ....

Mücahid

New member
selamun aleyküm arkadaşlar. ben nişanlıyım. ve şu aralar nişanlımın sıkıntısı var ve onun için salat-ı tefriciye,fetih ve mücadele suresini okuyorum. biliyorsunuz ki ne kadar fazla okunursa o kadar iyi. eğer siz de isterseniz okumak istediğinizi okuyabilir misiniz? kısmetse cuma günü bağışlama duasını yapıcam. şimdiden hepinizden Allah razı olsun,Allah'a emanet olun ....

Öğle namazlarına mütakiben(Fetih suresi) okuyoruz kardeşim inşaallah sizlerede faidesi olacaktır.Allah yar ve yardımcınız olsun..Dua ile

Turac_80

New member

Aleyküm Selam,Nisanur Kardesim.Su dua hepsinden daha hayirlidir,kendimden biliyorum;Allahim beni kaldiramayacagim Fitne ile fitneleme.Bu dedigine gelince o Malikil Mülktür,Zül Celali vel Ikramdir,Kerimdir ne verirse versin asla onun mülkünde eksiklik olmaz,verende alanda o.Bizden dua ile temenni.Gerisi ona aid,Allah yardimciniz olsun selam ile....

nisanur_35

New member
çok sağolun. Allah razı olsun.
selam ve dua ile....

Üst Alt